jebigati

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

no wave

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.931
jel vam se desilo drage forumajke da vas leti u nekom kaficu,klubu ili slicno,dok nosite sandale ,neki pijani majmun nagazi onako seljacki po prstitjima na nozi ?:neutral:
 
i moram sad najozbiljnije da priupitam zasto ALI ZASTO ...kad lepo pise da je pitanje za zene muleti neki choban sa nekim podrugljivim,podsmehljivim fazonima ?
ZASTO ?
jel ne znate da citate
pu ***** vam sve :(
 
ovo nije tema za intelektualce poput tebe dljoa
tvoj rejon je ozbiljni deo pdfa Ljisa :lol:

ups...jes vala...sorry...zajeb...
a055.gif

:rumenko:
 
jel vam se desilo drage forumajke da vas leti u nekom kaficu,klubu ili slicno,dok nosite sandale ,neki pijani majmun nagazi onako seljacki po prstitjima na nozi ?:neutral:

pa...sad..nisu me zgazili...
ali shto me zgnjeche ljudi uvek...jer sam niska,vitka,i sitna,i onda mene ko da ni ne vide kad se guram negde,mislim,ja se guram :lol:
to je i dobro,znahs kako ja mogu da se probijem kad su neki redovi i slicno :lol:
ali da,jednom su me polili pivom slucajno, jednom su mi na glavu skocili :roll:
 
i moram sad najozbiljnije da priupitam zasto ALI ZASTO ...kad lepo pise da je pitanje za zene muleti neki choban sa nekim podrugljivim,podsmehljivim fazonima ?
ZASTO ?
jel ne znate da citate
pu ***** vam sve :(

Zato brate sto ti je tema isprazna i mesto joj je na svastari a ne na ljisu. Gazenje po prstima od strane nekog goveda nije ni na koji nacin povezano sa ljubavlju, posebno ne sa sexom :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top