jovanku za kraljicu?!

a šta vi mislite o najavi jugoslovenskih komunista da prevratom proglase monarhiju i za kraljicu postave jovanku broz?

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Партизанштини никад краја......(Нога Личка - Ципела Бечка)..........Може да се прогласи краљицом вукохебине оданде одкале је довукла своју гоозицу у Србију.
Та жена је зла нанела Србији као нико......
 
STA?!
Tu zenu izdajnika komunizma?Mislim,kralj treba da se vrati u srbiju,sa sve porodicom(i da nauci bolje srpski),ali da se bira protivnik monarhije za kraljicu?!
Bolje vi te rabote ostavite nama,monarhistima,ni mi se nismo mesali ko ce da vam bude marsal :roll:
 
a šta vi mislite o najavi jugoslovenskih komunista da prevratom proglase monarhiju i za kraljicu postave jovanku broz?

А н к е т у !
Овако суво наклапање је као ,,какење без пишкиња''.
Зато тури анкету па да резултат читамо сутра. (за монархисте: ,,мало сутра'').
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Партизанштини никад краја......(Нога Личка - Ципела Бечка)..........Може да се прогласи краљицом вукохебине оданде одкале је довукла своју гоозицу у Србију.
Та жена је зла нанела Србији као нико......

Невезано за комунизам, али овакве речи су ужасне...па Србија је и у Лици.. главоња..
 
Невезано за комунизам, али овакве речи су ужасне...па Србија је и у Лици.. главоња..

Е извини што ме вређаш......него објасни ми како је то Србија у Лици и од када......кад будеш имао довољно времена да прегледаш Атлас....није хитно само опуштено......:)
 

Back
Top