SEZAM

BMaster

Zainteresovan član
Poruka
102
Da li neko zna da li i dalje mogu u isto vreme dvoje da idu na net preko istog account-a? Ranije je moglo neznam da li i sad moze! I da li neko zna nekog provajdera kod koga to moze!
 
Mozesh. Ali ima i losha strana : kada se diskonektujete, vishe nece ni jedan od vas da se konektuje, jer ce acount da blude blokiran. I nece pomoci ni da ih zovesh, da se pravdash da ste sluchajno, ma nishta zivo;). Znam iz iskustva :P :oops:
 
Neobee dozvoljava da se konektuje 2 i vise korisnika na jedan nalog za svoje mesecne pakete (full i day) ali se za svakog dopunskog korisnika placa dodatna suma (recimo BeeFull za jednog kosta 690, za svakog sledeceg plus 490 dinara mesecno).
 
wizard32:


Nekad nije bilo normalno. Kad je Sezam pocheo sa flat internetom, kupio sam karticu i iz zezanja sam dao drugu shifru da se konektujemo. Poshto tada nisu imali tu vrstu zashtite, ladno smo bili svaki dan nas petorica na netu. To mi je uspelo josh jedan mesec, ali smo vec sledeci pukli pare za dz. No, bilo je lepo dok je trajalo.
Predlazem da se za te radnje isprobavaju noviji provajderi, kojih ima hvala Bogu dosta. Evo, ja cu zadnji dan >!!!MOZDA!!!< da objavim moju shifru i username pa da vidimo. Ali, samo mozda.....
 
Kuliraza je apsolutno u pravu.Ako vam je zao da date 850din. e onda stvarno ...
Inace ako kupite karticu i prikljuce se dvojica u isto vreme proke tog naloga oni brise ceo kredit sa tog naloga.
Pozdrav
 
Da, Kuliraza jeste u pravu, u to nema sumnje (pica jesu skupa u danashnje vreme). Ali, ja to gledam ovako: da nema ljudi koji pokushavaju da se za dz. povezu na net, onda ni provajderi ne bi imali potrebe ni za kakvom zashtitom. E sad, kako uvek ima nekog koga za moral i sve drugo boli d.u.p.e., onda ce on lepo da iskoristi priliku i zloupotrebi dato poverenje. A onda provajderi ipak moraju da uvedu zashtitu. I tako to u krug...... Poenta je u tome shto mi prisiljavamo ISP-e da se tehnoloshki usavrshavaju i podizu nivo zashtite i bla,bla,bla.... :shock: :lol:

U svakom sluchaju, ma koliko se vi pravili fini i poshteni, to ipak niste. Mozda poshtujete pravila koja propisuju ISP-i, ali sta je sa onim drugim stvarima u zivotu; svi pokushavaju na neki nachin da se odreknu shto manje para, pa makar to bilo i muckom, prevarom ili zabludom. To nije toliko strasno. Pa gde ste chuli da je neko i poshten i bogat! te stvari ne idu jedna sa drugom.
Dakle, da skratim ovaj monolog, ako po krshenju ugovora provajder ne preduzme nishta da se to kazni i za ubuduce sprechi, to je njegov problem, a ne moj. :arrow:
 
I to si upravu,ako oni nemaju zastitu ko ih ...
I ono si upravu da posten i bogat ne idu zajedno.
neko je posten a neko bogat a ja ~ ja sam za zastitu.
zato naterajmo provajdere da malo ulazu u novije tenologije i usavrsavanje a ne samo da sede i kupe kajmak.
Treba rada da bi covek zaradio a da bi se obogatio treba i da bude kvaran.
Pozdrav
 
Кулиража:
BMaster:
Pa jel zna neko neke provajdere kod kojih je ovo i dalje moguce?
Eto sta su Srbi.
Zao im da daju 700-800-din. za mesecni paket, pa i tu bi da iskoriste maximalno.

Da su neki novci pa da covek kaze nesto nego ni da obrnes turu u nekom kaficu. Bruka.

A BRUKA JE SLEDECE:
EUnet deli korisnike interneta na FIZICKA i PRAVNA (duplo skuplje) LICA!?!? A znamo da je svaki racunar prikljucen na internet - server u malom... Kakvi provajderi - takvi korisnici...

Medjutim, mene je SezamPro malo "razocarao":
hteo sam da startujem FLAT pretplatu (cuvajte kartice zbog zamene, matematicki mu dodje kao da ste sve vreme kupovali direktno od njih "u bazi"). Nije mi istekla pretplata pa bi FLAT bio aktiviran tek kroz 2 meseca... pih...
 

Back
Top