Najnovija Skupštinska kafana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smaras, idi citaj zatvorenu temu pa ces videti. Sad je lepo sve zabelezeno i pod kljucem i ...ajmo sad nanovo. Pljuc.(missim, da se zapljunem i ja):mrgreen:

OK... Dakle ništa ja nisam slago sve sam to ja reko, s tim što sam ti ja predlog za bratimljenje poslao nekon tvog pitanja u kafani otprilike..."kako to da mi nismo prijatelji u profilu"..

I ja to ne poričem... Evo , opet ću da ti pošaljem...:D
 
Novi ruski film o tvrdjavi Brest.
Radnja počinje napadom nemaca na tvrdjavu 22 juna 1941 prvog dana rata.
Slabo opremljena i gotovo nenaoružana tvrdjava na samoj granici napadnuta je od daleko snažnijih nemačkih jedinica.
Ruski vojnici pružili su pod komandom majora Gavrilova natčovečni otpor nemcima i gotovo svi do jednog izginuli. Borisli su se do zadnjeg metka, bez pojačanja, hrane i bez vode ostavljeni duboko u neprijateljskoj teritoriji.
Film će biti premijerno prikazan na godišnjicu rata 22 juna 2010 godine.

pogledajte samo trejler:

 
Ajde živeli...

Nadam se da kafana, zbog mene neće da se nazove "žuta kuća"... :lol:

Daco,bez obzira na sva nasa politicka i druga neslaganja,cesto umes da me nasmejes sa nekim tvojim komentarima ali sad si bas preterao u licemerju i ljigavosti,za koje si inace pravi majstor!

Od kada sam na Krstarici jos ni jednom nisam pritisnuo trouglic pa necu ni sad ali cu ovako javno zamoliti bilo koga iz moderacije da obrise ovu tvoju apsolutno neukusnu i do srzi pokvarenu provokaciju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top