uticaj odmašćivača za rernu na šum u komunikaciji

marenda*

Elita
Poruka
17.663
evo jedne tipične situacije, a bila je na mojoj temi.
koleginica se raspituje za najboji odmašćivač za rernu, ja se ponudim da znam, a ona mi odgovori da je strah da me pita koji, na šta joj ja odgovorim da me strah da je pitam na koju rernu misli. ok, na kraju smo došli dotle da joj predložim "cif" i "cilit beng".
hoću reći, toliko nas je ljis izopačio da bi i u punoj pepeljari našli neku seksualnu aluziju.
a šta vi mislite?
 
evo jedne tipične situacije, a bila je na mojoj temi.
koleginica se raspituje za najboji odmašćivač za rernu, ja se ponudim da znam, a ona mi odgovori da je strah da me pita koji, na šta joj ja odgovorim da me strah da je pitam na koju rernu misli. ok, na kraju smo došli dotle da joj predložim "cif" i "cilit beng".
hoću reći, toliko nas je ljis izopačio da bi i u punoj pepeljari našli neku seksualnu aluziju.
a šta vi mislite?

ma jok, ja sam izopacen i bez ljisa
 
To je za vegeterijance, oni kraće žive

pa ko je vegetarijanac nek ne jede mlecne proizvode i gotovo....
stvarno je ko vic kad vidis sta sve prave danas
jogurt bez masti da bi ovi na dijeti to pili...ako si na dijeti i neces masnoce iz jogurta onda nemoj da ga pijes...sta je bilo ne moze guzicca bez jogurta...onda ga pi i cuti a zapni sa vezbama i nemoj da ga kombinujes sa burekom... :roll:
a kad ce neko da se seti da smanji broj prskanja pesticida po vocu i provrcu jer je kancerogeno??? sto bi pa to ne utice na dijetu :lol: ...crnjak

i samo se iznerviram kad se pokrene ova prica necu vise o tome

vratimo se ma magarencetov problem :aha:
 
pa ko je vegetarijanac nek ne jede mlecne proizvode i gotovo....
stvarno je ko vic kad vidis sta sve prave danas
jogurt bez masti da bi ovi na dijeti to pili...ako si na dijeti i neces masnoce iz jogurta onda nemoj da ga pijes...sta je bilo ne moze guzicca bez jogurta...onda ga pi i cuti a zapni sa vezbama i nemoj da ga kombinujes sa burekom... :roll:
a kad ce neko da se seti da smanji broj prskanja pesticida po vocu i provrcu jer je kancerogeno??? sto bi pa to ne utice na dijetu :lol: ...crnjak

i samo se iznerviram kad se pokrene ova prica necu vise o tome

vratimo se ma magarencetov problem :aha:

je l mi ti to tepaš?
 
pa ko je vegetarijanac nek ne jede mlecne proizvode i gotovo....
stvarno je ko vic kad vidis sta sve prave danas
jogurt bez masti da bi ovi na dijeti to pili...ako si na dijeti i neces masnoce iz jogurta onda nemoj da ga pijes...sta je bilo ne moze guzicca bez jogurta...onda ga pi i cuti a zapni sa vezbama i nemoj da ga kombinujes sa burekom... :roll:
a kad ce neko da se seti da smanji broj prskanja pesticida po vocu i provrcu jer je kancerogeno??? sto bi pa to ne utice na dijetu :lol: ...crnjak

i samo se iznerviram kad se pokrene ova prica necu vise o tome

vratimo se ma magarencetov problem :aha:

Oo, pa ti si cura što voli mrsno da se hrani, lepo, lepo
 
Oo, pa ti si cura što voli mrsno da se hrani, lepo, lepo

sinak ja sam na dijeti bila jednom i to zbog bolesti, i svaki dan sam plakala (bukvalno) jer sam morala da jedem dinstano, nemasno...
sve mi uzmi hranu ne dam :sad2:

mene zovu mrsava svinja :cool: to nam porodicno...stoke smo samo zderemo a ne gojimo se :lol:
a ovi sto se goje nek olade malo a ne da mi bogohule sa cokoladom bez mleka :pop:

ima li iceg lepseg od bureka sa jogurtom
pice
deset s lukom
cvaraka sa sirom
.....

a slatkise bolje da ne spominjemo ...to je ljubav pregolema :heart:

ma idi ogladnecu a malo pre sam zdrala :lol:
 

Back
Top