Limiti tolerancije

Sta bi uradili da vam dragi ozbiljno opsuje majku?

  • Zaboravila, to se u svim brakovima desava

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ima stvari preko kojih neka osoba jednostavno ne moze da predje....

Nekada su to dela, a nekada su Bogami i - reci.

Gde su vase granice izdrzljivosti?

Da li bi otrpeli da vam dragi recimo u besu opsuje majku?
 
Poslednja izmena:
Границе толеранције ми се разликују од особе до особе.
Једино што никад ником не праштам је да ме прави будалом- јер то мора бити свестан и смишљен чин и без афекта као компоненте.
 
Границе толеранције ми се разликују од особе до особе.
Једино што никад ником не праштам је да ме прави будалом- јер то мора бити свестан и смишљен чин и без афекта као компоненте.

A sta da rade one koje JESU budale? (ima nas svakavih!)
 
***** ti mater je cesta psovka u srba,tako da ne vidim dramu kad em su meni opsovali razni,em ja njima,jedno 1000 puta do sada,sto ozbiljno,sto iz zezanja :lol:

ako...ako te opsuje provocira i vredja vrati mu 100-struko. tako nikad neces imati chir na na zelucu ili dvanestercu.

provereno dejuje na sve vrste onih koji misle da mogu nekaznjeno da izigravaju dusmane
 
Ne bih bila sa deckom koji psuje (jedno je da mu se nekada omakne, drugo je kada su mu psovke u dnevnom recniku normalne).

Tolerantna sam, ali ako to zloupotrebi, kazem: bye, bye baby, I don't want you back, 'cause I'm better than that ;)
 
Ima stvari preko kojih neka osoba jednostavno ne moze da predje....

Nekada su to dela, a nekada su Bogami i - reci.

Gde su vase granice izdrzljivosti?

Da li bi otrpeli da vam dragi recimo u besu opsuje majku?

mislim da ta granica dodje sama od sebe, ne mora biti neko delo koje ce povuci liniju,..vec ti samo doKkkkrci :rumenko: ja se izvinjavam kao moderator ne bih smela tako da palamudim sa tim brezobraznim rechima, losh sam primer...:rumenko:

elem.... dodje kap koja prelije chashu.
mislim kad nekoga volim da bih preshla preko svega, bukvalno, i prelazila sam ,
al dodje trenutak kad doppppzdi i to bude to,kraj.
i nema vishe

jednostavno me vishe ne zanima bilo shta u vezi te osobe.

ako sam besna, ili povredjena znachi da josh volim, i verovatno cu oprostiti
 
mislim da ta granica dodje sama od sebe, ne mora biti neko delo koje ce povuci liniju,..vec ti samo doKkkkrci :rumenko: ja se izvinjavam kao moderator ne bih smela tako da palamudim sa tim brezobraznim rechima, losh sam primer...:rumenko:

elem.... dodje kap koja prelije chashu.
mislim kad nekoga volim da bih preshla preko svega, bukvalno, i prelazila sam ,
al dodje trenutak kad doppppzdi i to bude to,kraj.
i nema vishe

jednostavno me vishe ne zanima bilo shta u vezi te osobe.

ako sam besna, ili povredjena znachi da josh volim, i verovatno cu oprostiti

Slazem se!

Sve se otrpi dok jednom ne pukne tikva!

Moze biti cak i na nekoj bezznacajnoj stvari.

(Vidim ja da si ti zena od iskustva sa volenjima.....:mrgreen:)
 
Ja uglavnom zadržavam sebi pravo da granice tolerancije postavljam isklučivo "po osećaju", tj., ako me je nešto povredilo ili uzdrmalo, ili "taklo" na neki drugi, loš način, onda je to - to!
Dakle, ništa unapred, već prema situaciji... Ko me poznaje i stalo mu je do mene, znaće "kad je dosta", kao što i ja to znam kada su drugi u pitanju. Ako ne zna, onda i nije za mene....
 
Ima stvari preko kojih neka osoba jednostavno ne moze da predje....

Nekada su to dela, a nekada su Bogami i - reci.

Gde su vase granice izdrzljivosti?

Da li bi otrpeli da vam dragi recimo u besu opsuje majku?

Ja bih otrpela sve...
Nema stvari koju ne bih oprostila... bar sad tako mislim...

Samo se tako ne ponašam...;)

P.S. A to psovanje majke...:zcepanje: pa mm i ja kad se posvađamo, to je psovanje gadno do bola... ali mi smo takvi... posle 5 minuta kao da ništa nije bilo... jer mi to ustvari ne mislimo, nego čisto da se izduvamo...:D
 
Iam baš onako jasan primer, a i da ne *****m ponovo, zvala me je na telefon i rekla..... mislim da bi otprilike ovako zvučalo, kad bih pokušala da pojednostavim: ***** * ******* * * **** ** **** * ********* **** * ***** ******** * ****** **** ******* *** ***** *****................................ (jedno 10 minuta u kontinuitetu + još 20-ak poziva na fiksni + poziv na fajt)
... a da ja sama ništa nisam bila kriva, šta više, to je usledilo umesto "izvini".
Znale smo se od šeste godine. Sad ne znam gde je, ne znam šta radi i, iskreno, apsolutno me ne zanima :neutral: a, missim, i dalje živimo u istoj ulici, pretpostavljam :lol:
Ne postoji životna situacija, pms ili stres koji ono može da opravda.
 
uf...pa ne znam....posto nisam vicna tim vredjanjima, nazalost...kad neko pokusa tako nesto da mi kaze, okrenem se i odem i nikad vise ne pogledam tu osobu....a neki postupci mogu da me iziritirijau do ludila....zavisi...
elem....
toliko sam netolerantna prema onome sto mi se ne svidja, da se krug ljdui koje podnosim sveo na minimum....ne podnosim prostakluke i bezobrazluke meni upucene a ljudi okolo mogu da se psuju i vredjaju do besvesti....to me nervira, ali uspevam da iskuliram...
 
Ima stvari preko kojih neka osoba jednostavno ne moze da predje....

Nekada su to dela, a nekada su Bogami i - reci.

Gde su vase granice izdrzljivosti?

Da li bi otrpeli da vam dragi recimo u besu opsuje majku?

Moja granica i nije nesto visoka moram priznati...Na reci drage osobe sam osewtljiva, i vise neg sto bih trebala da budem, ali menjam se kako se upoznajemo i kako matorim :) A da mi u besu, kako god opsuje majku il sta god, ne bih mu istolerisala, tj ne bih raskinula s njim, ako se to eto desi al bih se zapitala...Ali, ne, moj momak mene nikad ne psuje, niti bi tako nesto dozvolio sebi, sa svojim drugarima zna da se "casti", onako kako vec muskarci iskazuju ljubav jedni prema drugima :lol: Ali zna da ja ne volim tako neke reci...Nije mi to u redu, nekulturno je jako.
 
rekoh vec jednom - nekome mogu predjem preko svega a nekome ni preko cega

psovke vise ne uzimam u razmatranje, izgubile su na tezini od silne upotrebe
ali ne tolerisem napr. majka ti je kreten pa sve i da jeste, to bih mozda ja mogla da kazem ali neko drugi...ne neeeeeeee
 

Back
Top