Ima li istomisljenika?

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.610
Puko sam u poslednje vrijeme,ostali su to primjetili a ja jedini kasno,nazalost:hahaha: (iako nema sta smijesno)
U meni vlada misljenje zesce nego ranije da necu da se zenim nego da cu da pijem ili da se zamonasim:neutral: Loodaka na kvadrat....najprije ce da bude da cu da bekrijam...
Napolje ne izlazim uopste,igram RPGove karabasim sve,nije da mi se ne izlazi neg oje jednostavno tako nesto.Odbijam bilo kakav poziv sa spoljasnosti.A kad eventualno izadjem napolje osjetim to kako je zeznut opojavit se u civilizaciju nakon duzeg vremena izolovanosti...jednom recju ponasam se ko ludak:confused: Cesto izlazim nocu na neka mirna mjesta i tu rokam piva ili sta se jos nadje...sledeci korak je kafana.
Imam li istomisljenika da ako nista ne pijem sam pa da zajedno bekrijamo?

Ja ne znam koji je ovo k.... ali znam da nije nista dobro. Odluci osam da ej najbolje da ne zagorcavam zivot nekoj lepoj i da sam kroz zivot idem.
Jesam li u pravu casti vam odgovorite:)
Tema djeluje ludacka,a mozda sam i ja ludak pa to negiram i necu da se pomirim sa tim:think:
 
Pa ako si u malom mestu nije ni cudo sto ne izlazis jer je jednostavno sranje gde god da izadjes i sugde su isti ljudi! Ja kad izadjem skoro sve ljude znam i u bilo koje mesto da udjes ili su deca dosla ili su prestare za mene! Ovde 70% prisutnih u koaficu/kafani/nocnom klubu su muskarci,a 30% su devojke,od toga je 5% nafurano,10% je zauzeto,10% su deca ili prestare za mene i ostaje mi mozda onih 5% da radim nesto,a statistika kaze da sa svakom desetom moras da uspes kad muvas tako da ja nemam ni da ispunim kvorum! Djaba se izlazi,a sad je i ladno! I ja ispijam pivce,sedim kuci igram nesto i boli me uvo!
Pubertet je to,proci ce za godinu dana! ;)
 
Pa ako si u malom mestu nije ni cudo sto ne izlazis jer je jednostavno sranje gde god da izadjes i sugde su isti ljudi! Ja kad izadjem skoro sve ljude znam i u bilo koje mesto da udjes ili su deca dosla ili su prestare za mene! Ovde 70% prisutnih u koaficu/kafani/nocnom klubu su muskarci,a 30% su devojke,od toga je 5% nafurano,10% je zauzeto,10% su deca ili prestare za mene i ostaje mi mozda onih 5% da radim nesto,a statistika kaze da sa svakom desetom moras da uspes kad muvas tako da ja nemam ni da ispunim kvorum! Djaba se izlazi,a sad je i ladno! I ja ispijam pivce,sedim kuci igram nesto i boli me uvo!
Pubertet je to,proci ce za godinu dana! ;)

Pa meni nekako logicnije da ako je pubertet bas suprotno, izlasci ovo ono,

Iskreno i mene je fatala neka manija kao i ovog gospodina iznad do pre nekih mesec dva, a u poslednje vreme sam poceo jako da izlazim i provodim i opijam :lol: sto mi nekako dobro dodje, ali opet nisam neko ko moze po ceo dan da ne sedi kuci xD

Sve u svemu pubertet je cudna stvar, kod svake osobe su drugacije ispoljava, mada ipak mislim da ce te to proci :manikir:
 
E nznm i meni se nesto slicno desava... Msm mene zove drustvo da izadjem, i ja izadjem i sve, ali nznm, nekako mi je dosadno vise(verovatno zato sto sve vreme izlazimo u isti kafic pa je postalo smor...)... :S
a i imam periode kada ne izlazim nedelju dve, i onda krenem o5 da izlazim... Ali nekako najvise volim da se popnem na krov kuce, odvalim ziku do kraja, i uzivam u pogledu na medak :D

Pa meni nekako logicnije da ako je pubertet bas suprotno, izlasci ovo ono,

Iskreno i mene je fatala neka manija kao i ovog gospodina iznad do pre nekih mesec dva, a u poslednje vreme sam poceo jako da izlazim i provodim i opijam :lol: sto mi nekako dobro dodje, ali opet nisam neko ko moze po ceo dan da ne sedi kuci xD

Sve u svemu pubertet je cudna stvar, kod svake osobe su drugacije ispoljava, mada ipak mislim da ce te to proci :manikir:

I ja isto, jes da dobro dodje, al nevalja :mrgreen:
 
Mozda se ipak ja zamonasim,nekako sam posto vagabundo:)
Monasima je extra,ali postoji i druga strana a to je da li da bekrijam...nest ogledam i uzeo sam sve stavke odnosno cinjenice u obzir i odlucio sam da se ni slucajno ne zenim i toliko sam tvrd u tom stavu da to nije zdravo.
 
Puko sam u poslednje vrijeme,ostali su to primjetili a ja jedini kasno,nazalost:hahaha: (iako nema sta smijesno)
U meni vlada misljenje zesce nego ranije da necu da se zenim nego da cu da pijem ili da se zamonasim:neutral: Loodaka na kvadrat....najprije ce da bude da cu da bekrijam...
Napolje ne izlazim uopste,igram RPGove karabasim sve,nije da mi se ne izlazi neg oje jednostavno tako nesto.Odbijam bilo kakav poziv sa spoljasnosti.A kad eventualno izadjem napolje osjetim to kako je zeznut opojavit se u civilizaciju nakon duzeg vremena izolovanosti...jednom recju ponasam se ko ludak:confused: Cesto izlazim nocu na neka mirna mjesta i tu rokam piva ili sta se jos nadje...sledeci korak je kafana.
Imam li istomisljenika da ako nista ne pijem sam pa da zajedno bekrijamo?

Ja ne znam koji je ovo k.... ali znam da nije nista dobro. Odluci osam da ej najbolje da ne zagorcavam zivot nekoj lepoj i da sam kroz zivot idem.
Jesam li u pravu casti vam odgovorite:)
Tema djeluje ludacka,a mozda sam i ja ludak pa to negiram i necu da se pomirim sa tim:think:

Takav sam i ja zimi .
Leti se menjam , totalna suprotnost , jedino sam kuci za spavnje , a ponekad ni tad.
Nishta se ne sekiraj , nego se grej na nekoj termo peci i uzhivaj u kompu .
 
Pa ako si u malom mestu nije ni cudo sto ne izlazis jer je jednostavno sranje gde god da izadjes i sugde su isti ljudi! Ja kad izadjem skoro sve ljude znam i u bilo koje mesto da udjes ili su deca dosla ili su prestare za mene! Ovde 70% prisutnih u koaficu/kafani/nocnom klubu su muskarci,a 30% su devojke,od toga je 5% nafurano,10% je zauzeto,10% su deca ili prestare za mene i ostaje mi mozda onih 5% da radim nesto,a statistika kaze da sa svakom desetom moras da uspes kad muvas tako da ja nemam ni da ispunim kvorum! Djaba se izlazi,a sad je i ladno! I ja ispijam pivce,sedim kuci igram nesto i boli me uvo!
Pubertet je to,proci ce za godinu dana! ;)

U istoj sam situaciji i ja , sve isti izlaze zimi , sve iste fukse , pa jedino grad zhivne kad zhivne priroda .
 
Nouuuu,bio sam ja zaludjenik i za vrijeme osnovne ali sam izlazio i to bas dosta...Ja sam gamer vec 10 godina,sto na konzole sto na PCu...ma ja sam idiot ne treba na mene trosit vrijeme:dash:
Ranije mi se zivot svodio na zene,pice i krvoprolice...sad i think i am getting older
 
Poslednja izmena:
Pa ako si u malom mestu nije ni cudo sto ne izlazis jer je jednostavno sranje gde god da izadjes i sugde su isti ljudi! Ja kad izadjem skoro sve ljude znam i u bilo koje mesto da udjes ili su deca dosla ili su prestare za mene! Ovde 70% prisutnih u koaficu/kafani/nocnom klubu su muskarci,a 30% su devojke,od toga je 5% nafurano,10% je zauzeto,10% su deca ili prestare za mene i ostaje mi mozda onih 5% da radim nesto,a statistika kaze da sa svakom desetom moras da uspes kad muvas tako da ja nemam ni da ispunim kvorum! Djaba se izlazi,a sad je i ladno! I ja ispijam pivce,sedim kuci igram nesto i boli me uvo!
Pubertet je to,proci ce za godinu dana! ;)

Zato ni ja ne izlazim cesto...smor bre, sve ih znam, a one koje ne znam dodje mi da se pobijem sa njima, zato sto su svi vecinom nafurani klinci... Ybt, neki klinac do pre mesec dana nije znao sta je izlazak u grad, a eno ga sad pusi cigare, pije alkohol i izlazi u grad sa mentalcima. Sve bih to ja samarao kao sto su mene samarali stariji kad bih se tako ponasao.
Odmakoh od teme, ali uglavnom, i ja sam prestao redovno da izlazim od pre god. zato sto su mi ortaci iz kraja otisli u druge gradove, a ostali su samo klinci.
Kraj.:p

P.S. Sto rece Bulletdodger, ja sam takav zimi, a leti sam non-stop napolju...:lol:
 
Poslednja izmena:
kako ja mrzim leto
ono,zahvaljujuci svojim kompleksima,kupaci nisam videla 2 godine,a i ovako sam samrtnicki bela
jos kad onako svi pocrne,a ja kao kremsir:neutral:
elem,od prevelike vrucine ne mogu da spavam,ap uglavnom sacekam nekih 9 ujutru,i onda spavam
i tako,zamenih dan i noc
jebeni grad je prepun ljudi,sve bruji,svuda galama
zimi je barem sve pusto
i tako
mrzim leto
veto na leto!
 

Back
Top