bitno ili ne bitno????

Kako niste dosad shvatili da vam je zena ko i auto.Kada kupis nov ne bi ga menjao ni za jedan drugi a ako kupis polovan cim pocne da se kvari menjas ga a tako i sledeci vlasnik i td.Naravno da je vazno da je devojka imala sto manje partnera jer ako naletis na takvu i ona te zavoli,tesko da ce te prevariti a ove sto su se namenjale su svesne kako se to radi pa moze da te otkaci kad pomisli.Zato danasnji brakovi pucaju kao staklo a samohranih majki je sve vise i vise jer ne cene to sto imaju.Ja sam 12 godina u braku i mi opstajemo dok joj njene koleginice sve drobe pamet kako je luda sto me toliko voli a one sve razvedene i kao "lepo im je". Vi mladji cete sebi postaviti nove standarde ali cete tako i prolaziti jer zivot je postao jako brz i pravih vrednosti je sve manje.

pazi i ja tako mislim...a samo sam ti jedan post procitala :neutral:
 
Da li vam je bitno,prilikom odabira vase zivotne partnerice,sa koliko je ona muskaraca pre vas imala spolnih odnosa???tj.da li vise preferirate cure kojima ste vi uzeli nevinost i nisu posle vas imale ni sa jednim drugim spolni odnos,ili vam to uopste nije vazno????:zper:

Ne postoji nikad vise muskaraca.

Postoji samo JEDAN ranije.

Svi drugi su VECITI DRUGI.
 
Oh Boze, sta sve necu da cujem :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Kakve veze ima vernost sa nevinoscu pre braka? Pa bas moze da bude obrnuto, do braka postene devojke, a posle trk da isprobamo sta nam dodje pod ruku, sad ne moze da se primeti........:lol:

I zanimljivo ti poredjenje sa autom.

Koliko ja znam muskarci vole da se hvale novim autom, ali da i daju prijateljima da ga isprobaju? Jesi li na to mislio?:think:

A i nisam jos cula da neko vozi šklopociju i posle 20 godina iako im je bio prvi vlasnik, nego kupe nov auto. Imas li i to u planu? :mrgreen:

Uopste nisam mislio o prevari kao ostali,mozda sam trebao reci izdaji.U svakom slucaju budite vi i dalje samohrane majke jer ako se niko nije setio da pita za ovo onda znaci da je istina.Moje je misljenje takvo a kome se ne svidja nek ne prosipa glupe odgovore tipa "konobarica".(to cu samo ja shvatiti).
 
Poslednja izmena:
iskustvo moje drugarice me inspirisalo za ovakvu temu....
npr.u njenom slucaju,upoznala je decka iz nemacke i dogovorili su da se uzmu,medjutim kad mu je ona rekla da joj ovaj nije prvi,i da je imala spolni odnos jos samo sa jednim deckom,on je odmah raskinuo sve to....rekao joj je da bez obzira koliko je voli nemogu da se uzmu jer je ona za njega po pitanju toga k*rva...pa rekoh da vidim sta misle nasi forumasi o tome....:)
taj decko iz nemacke tesko da je nemac :neutral: eventualno iranac,turcin, il ovi nasi lokalni turci iz bosne,sto da ne :)
 
taj decko iz nemacke tesko da je nemac :neutral: eventualno iranac,turcin, il ovi nasi lokalni turci iz bosne,sto da ne :)

Zasto to mislis?
Dobrih 10% Nemaca(i uopsteno zapadnih Evropljana) je cvrsto vezano za crkvu(reformsku) i daleko su konzervativniji od obicnog balkanca
Nama ovde na TV serviraju price o naprednim zapadnjacima, slobodama, pravima...
Nije bas sve to tako kao na holivudskim filmovima i kako B92 predstavlja.
 
e daj prekinite da smarate vise sa holivudskim filmovima i b92 ko da nisam dupe mrdnula iz srbije,missim dokle vise....ima verovatno i takvih,al taj isti takav konzervativac bi najverovatnije trazio isto tako skromnu nemacku siparicu da je ozeni.ovo sve sto je ona opisala vuce na bliski istok,mada sad kad razmislim decko iz nemacke (da je nemac verovatno bi rekla nemac) moze da bude ladno i iz nekog naseg sela il gradica.

ove sve nemce sto sma kroz zivot upoznavala,ko i ostale sto ih pominjes,sto na njihovoj teritoriji sto na tudjoj bili su sve samo ne konzervativni...u ostalom sta se ja pravdam,znam koja iskustva imam a i znam gde trenutno zivim(a i ovde bi trebalo da je katolicka crkva keva,hau jes nou, hebe se ko gde stigne),tako da nema potrebe da me drugi poducavaju,hvala lepo :neutral:
 
pa nije to problem u glavi to je razlicit sistem vrednosti i drugi kriterijumi morala. veoma karakteristicni za bliski istok...sta je nama normalno,njima je blud,razvrat i nemoral i za to leti glava,ruka il sta god vec....i to je to,nema puno filozofije.

e sad ako dolazi iz evropskog drustva,ako je ipak nemac npr, onda je vec diskutabilno...
 
pa nije to problem u glavi to je razlicit sistem vrednosti i drugi kriterijumi morala. veoma karakteristicni za bliski istok...sta je nama normalno,njima je blud,razvrat i nemoral i za to leti glava,ruka il sta god vec....i to je to,nema puno filozofije.

e sad ako dolazi iz evropskog drustva,ako je ipak nemac npr, onda je vec diskutabilno...

i nase, srpske vrednosti, mnogima su konzervativne
Kada sam bio u skandinaviji, nisu mogli da veruju da postoje neki obicaji kod nas, smatrali su da je to karakteristicno za neke daleke zemlje ali ne i za Evropu.

Uospteno, Balkan je slepo crevo Evrope, i koliko se mi cudimo afrikancima, toliko se nama cude skandinavci.
Mi za njih imamo prevazidjene vrednosti
Za njih su istocnjakinje razvratne, nama su one razvratne.
 
i nase, srpske vrednosti, mnogima su konzervativne
Kada sam bio u skandinaviji, nisu mogli da veruju da postoje neki obicaji kod nas, smatrali su da je to karakteristicno za neke daleke zemlje ali ne i za Evropu.

Uospteno, Balkan je slepo crevo Evrope, i koliko se mi cudimo afrikancima, toliko se nama cude skandinavci.
Mi za njih imamo prevazidjene vrednosti
Za njih su istocnjakinje razvratne, nama su one razvratne.
i ovo je tacno...mislim da znam na sta misle kad se sablaznjavaju z:shock:....dosta nasih obicaja je usvojeno direktno iz turske tako da sada u zavisnosti od sredine do sredine,imamo ili izuzetno konzervativno stanovnistvo, ili raspusteno stanovnistvo...sto na lokalni nacin (aka baci sisu da se igramo) sto na njihov zapadnjacki nacin...mada koliko god je to tipicno za nas,kod bugara je jos vise :confused:


cenimo one koje rade a ne shvrljaju okolo dangubeci
dobro dzordzi ako imas toliko kompleksa od ljudi koji studiraju,upisi neku visu bar pa ces se osecati bolje.

pazi posle samo da ne bude da pametni ljudi manje uzivaju u seksu...ili bese obrazovani? :sad2: posto kanda ne znas da razdvojis te dve stvari, jer ti valjda udarilo kiselo grozdje u vuglu :(
 
i ovo je tacno...mislim da znam na sta misle kad se sablaznjavaju z:shock:....dosta nasih obicaja je usvojeno direktno iz turske tako da sada u zavisnosti od sredine do sredine,imamo ili izuzetno konzervativno stanovnistvo, ili raspusteno stanovnistvo...sto na lokalni nacin (aka baci sisu da se igramo) sto na njihov zapadnjacki nacin...mada koliko god je to tipicno za nas,kod bugara je jos vise :confused:



dobro dzordzi ako imas toliko kompleksa od ljudi koji studiraju,upisi neku visu bar pa ces se osecati bolje.

pazi posle samo da ne bude da pametni ljudi manje uzivaju u seksu...ili bese obrazovani? :sad2: posto kanda ne znas da razdvojis te dve stvari, jer ti valjda udarilo kiselo grozdje u vuglu :(


i Beograd je za njih ultra konzervativan
Da ne pricam o lebane
 
Nije....... ali poželjno je što manje.......
A što se tiče priče, "all that stinks to high heaven" što bi rekli ameri.....Čini mi se da je tu lud ebe zbunjenog.....i da je dosta toga prećutano......malo mi je nerealno sve to....on iz nemačke u srebrnom merdži ko princ na belom konju.....ona mi tu dođe ko trnova ružica......njahhhh.....mislim da i tvoja drugarica laže i a da je on magarac.....




kazem vam problem je ispao samo zato sto je ona fakticki rekla da nije nevina.....po toj njegovoj logici on treba sebi dete da nadje,i dogovori sa njenim roditeljima da je cim krene u srednju udaju za njega....kao u dobra stara vemena.....jer malo je cura koje su zavrsile sa momcima koji su im nevinost uzeli...
 
kazem vam problem je ispao samo zato sto je ona fakticki rekla da nije nevina.....po toj njegovoj logici on treba sebi dete da nadje,i dogovori sa njenim roditeljima da je cim krene u srednju udaju za njega....kao u dobra stara vemena.....jer malo je cura koje su zavrsile sa momcima koji su im nevinost uzeli...

Baš tako, to što je neko prvi ne daje ama baš niakakvu garanciju da će biti poslednji. Baš naprotiv, poželeće da vidi kako je to sa drugima, tako da je cela ta priča oko nevinosti precenjena. Sad će skoro svaka devojka ako je već pitaju za broj, reći neki prihvatljiv, ni previše, ni premalo:zcepanje: A tako i treba kad se postavljaju glupa pitanja. Njena intima, njena prošlost - njena stvar.
 

Back
Top