jos jednom B92

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ja ne razumem kako to da B92 ne shvata da je izdajnicka TV koju srbi ne vole, i zasto ne prestane vise da se mesa u zivot srba. sa kojim pravom organizuje dobrotvorne akcije, i ne dozvoljava ljudima da zive onako kako zive, vec im na razne nacine pomaze, i time im cini medvedju uslugu jer im ne daje da se naviknu na bedu. taman se ljudi naviknu da zive u losim uslovima, taman se ljudi naviknu da jedu samo jednom dnevno, i to malo, jer je to zdravo, ona se B92 ubaci u njihovo svakodnevnicu i upropasti im sav trud. a nije joj prvi put. to se stalno ponavlja. sto se ne ugleda na druge Tv kuce, neka vodi brigu samo o sebi, tako ce najvise pomoci pravim srbima
Donacija oživela narodnu kuhinju
23. januar 2010. | 01:43 | Izvor: B92
Zrenjanin -- Narodna kuhinja u Zrenjaninu, nakon što je dobila donaciju u okviru akcije B92 “Hrana za sve“, uspela da utrostruči broj korisnika.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=23&nav_category=12&nav_id=406047
 
ja ne razumem kako to da B92 ne shvata da je izdajnicka TV koju srbi ne vole, i zasto ne prestane vise da se mesa u zivot srba. sa kojim pravom organizuje dobrotvorne akcije, i ne dozvoljava ljudima da zive onako kako zive, vec im na razne nacine pomaze, i time im cini medvedju uslugu jer im ne daje da se naviknu na bedu. taman se ljudi naviknu da zive u losim uslovima, taman se ljudi naviknu da jedu samo jednom dnevno, i to malo, jer je to zdravo, ona se B92 ubaci u njihovo svakodnevnicu i upropasti im sav trud. a nije joj prvi put. to se stalno ponavlja. sto se ne ugleda na druge Tv kuce, neka vodi brigu samo o sebi, tako ce najvise pomoci pravim srbima


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=23&nav_category=12&nav_id=406047

То је маска и капиталистичка пропаганда!
Више пута поновљена имају спонзоре који долазе да се рекламирају на Б92.

Баш сам неки дан гледала једну такву врсту пропаганде,као помажу породици а породицу и не приказују него рекламирају спонзоре .Добротворце!
Србији не требају добротворци него једнака права за све!
Живот без нижих и виших класа!
 
То је маска и капиталистичка пропаганда!
Више пута поновљена имају спонзоре који долазе да се рекламирају на Б92.

Баш сам неки дан гледала једну такву врсту пропаганде,као помажу породици а породицу и не приказују него рекламирају спонзоре .Добротворце!
Србији не требају добротворци него једнака права за све!
Живот без нижих и виших класа!

pokvarenjaci breeee
jos misle da je narod toliko naivan da im veruje:evil:
 
Ne mogu da verujem da ima ljudi koji nemaju dva grama mozga u glavi...

Ма немој ,а зашто млади друже мислите тако!
Овај пример који сам ја навела сасвим је јасан,рекламирају спонзоре а као помажу сиротињи.Сиротиње на сваком кораку а не би требало тако да буде и не сме тако да буде!
 
Свака помоћ гладном народу је добродошла без обзира да ли долази од Б92 или навијача....једино што Б92 прилично беспризорно рекламира своју помоћ док туђе хуманитарне акције свесно прећуткује што је веома ружно и представља примитивно саморекламерство.
 
Свака помоћ гладном народу је добродошла без обзира да ли долази од Б92 или навијача....једино што Б92 прилично беспризорно рекламира своју помоћ док туђе хуманитарне акције свесно прећуткује што је веома ружно и представља примитивно саморекламерство.

ZVEZDA 4ever:D
 
ja ne razumem kako to da B92 ne shvata da je izdajnicka TV koju srbi ne vole, i zasto ne prestane vise da se mesa u zivot srba. sa kojim pravom organizuje dobrotvorne akcije, i ne dozvoljava ljudima da zive onako kako zive, vec im na razne nacine pomaze, i time im cini medvedju uslugu jer im ne daje da se naviknu na bedu. taman se ljudi naviknu da zive u losim uslovima, taman se ljudi naviknu da jedu samo jednom dnevno, i to malo, jer je to zdravo, ona se B92 ubaci u njihovo svakodnevnicu i upropasti im sav trud. a nije joj prvi put. to se stalno ponavlja. sto se ne ugleda na druge Tv kuce, neka vodi brigu samo o sebi, tako ce najvise pomoci pravim srbima


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=23&nav_category=12&nav_id=406047


Veran Matic samo viri iz dupeta Dinkica!
 
Ма немој ,а зашто млади друже мислите тако!
Овај пример који сам ја навела сасвим је јасан,рекламирају спонзоре а као помажу сиротињи.Сиротиње на сваком кораку а не би требало тако да буде и не сме тако да буде!

Ma ne kazem ja nista protiv tebe...samo sam procitao Ademov uvodni post,pa onda tvoju repliku njemu...pa mi se eto otelo iz usta to sto sam napisao u postu koji ti citiras...SMRT FASIZMU!
 
Ademe, čuo sam nedavno da je Real gostovao u Tirani. Prenela b92 :). Neki vaš mafijozo platio dva miliona evra. I sve bilo spremno za spektakl. Međutim u 40 minutu nestalo struje na stadionu :rotf:, i nije je bilo sat i po.
Kako god bilo u Srbiji, za albansko društvo smo Pariz. I zato ne lupetaj.
 
Ja hranim golubove svaki dan. Zahtevam da se ta blagorodna informacija prenese, naravno uz video link u udarnom terminu .
Puno pozdrava i sve najbolje zelim nasoj a i vasoj omiljenoj B92.
 
ja ne razumem kako to da B92 ne shvata da je izdajnicka TV koju srbi ne vole, i zasto ne prestane vise da se mesa u zivot srba. sa kojim pravom organizuje dobrotvorne akcije, i ne dozvoljava ljudima da zive onako kako zive, vec im na razne nacine pomaze, i time im cini medvedju uslugu jer im ne daje da se naviknu na bedu. taman se ljudi naviknu da zive u losim uslovima, taman se ljudi naviknu da jedu samo jednom dnevno, i to malo, jer je to zdravo, ona se B92 ubaci u njihovo svakodnevnicu i upropasti im sav trud. a nije joj prvi put. to se stalno ponavlja. sto se ne ugleda na druge Tv kuce, neka vodi brigu samo o sebi, tako ce najvise pomoci pravim srbima


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=23&nav_category=12&nav_id=406047
Sve je to osmisljeno od Sorosa i ostalog olosa.
 

Back
Top