Партија младих о Ратку Младићу!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Председник партије, Борис Димиријевић , младих лично се огласио поводом случаја
Ратко Младић.Уз велику подршку коју пружа генералу Младићу ,ставио је своју слику поред његове и направио низ спотова ја Ју Тубе!

Са насловом" У бајке ја верујем"!

Контраверзни спотови називом:" Трупа лојална Ратку Младићу хапси Којата"


Затим низ спотова који гласе:" Генерал Младић води битку за голи живот"


Шта мислите о партији младих?

Мени су веома симпатични ,имају неког уметничког дара и смисла ,као да кажу оно што мисле!

У бајке ја верујем!

Веома ме изненадило да неко на такав оргиналан начин представља актуелне теме у Србији!
 
Devojcice..

"Ima nesto sto se ovde nikako ne slaze"

Komunizam i veliko srpstvo se bar do sada nisu nikako trpeli, pa ili ti nisi komunista, ili nisi velikosrpkinja...

Bas neobicno...
I priznajem nekad zanimljivo, a nekad iritantno..

Tacka.
:rtfm:

Није то велико српство него патриотозам!

Ето и Вулин је комуниста ,па је ишао на митинге подршке Карађићу,Шљиванчанину
где је и добио батине и провео недеље у затвору.

Све комунистичке партије ,осим НОВЕ КОМУНИСТИЧКЕ ПАРТИЈЕ СРБИЈЕ,поштују генерале и хероје и велики су патриоти.
Као НКПЈ,Покрет Социјалиста ...
 
Deluju kao politička organizacija, nisu registrovani kao politička organizacija - to je, bez da mešam svoje lično mišljenje, zakonom kažnjivo. Koriste u reklamnim spotovima muziku za koju ne plaćaju autorska prava, uzimaju likove koji nisu pod njihovom licencom (npr. nalepnice sa Diznijevom Malom sirenom) i lepe plakate sa ljudima koje oni predlažu na funkcije bez da ti ljudi imaju ikakvo saznanje o tome - npr. nedavno su predlagali Milana Panića za premijera i izlepili ceo grad a dole sitnim slovima objasnili da on o tom nije obavešten.
Igraju se deca :lol:
 
Ybm ti omladinu koja treba da obozava masovnog ubicu i zlocinca :eek:

Nije sa tobom sve bas u redu ...

***** ти ја ону омладину која обожава масовног убицу Насера Орића и његове талибане. ***** ти и оне што се ките знамењем под којим се клало у име алаха и ислама. ***** ти и веру која позива на убијање других. Штаби по теби Србска омладина требала да ради? Да залива цвеће и иде на пецање док се около шетају људи са происламским и сепаратистичким аватарима? Е па неће ићи. Ми ћемо славити своје ослободиоце и хероје а ви славите своје. Али нек вам не пада на памет да нас вређате због тога. Ова порука је одговор на твоје увреде и нема потребе да је схваташ исувише лично.
 
***** ти ја ону омладину која обожава масовног убицу Насера Орића и његове талибане. ***** ти и оне што се ките знамењем под којим се клало у име алаха и ислама. ***** ти и веру која позива на убијање других. Штаби по теби Србска омладина требала да ради? Да залива цвеће и иде на пецање док се около шетају људи са происламским и сепаратистичким аватарима? Е па неће ићи. Ми ћемо славити своје ослободиоце и хероје а ви славите своје. Али нек вам не пада на памет да нас вређате због тога. Ова порука је одговор на твоје увреде и нема потребе да је схваташ исувише лично.

Ne shvatam licno, cak se i delimicno slazem sa tvojim postom .... Ali delimicno ... Ali samo da takvo razmisljanje ne dovede do nekog novog krvoprolica ...
 

Back
Top