Hvalite li svog dragog?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Zene cesto vole da pricaju o svojim partnerima sa drugim osobama (prijateljima, roditeljima, poznanicima...)...

Neke ih hvale, neke kude, a neke su i neumerene u svemu tome.

Da li pred drugim personama uvek hvalite svog muza (ili decka) ili pustate da ga drugi kude?

Kako se ponasate kad neko (ko vas ne zna) u drustvu kaze: "On? Pa taj je kvaran ko supalj zub!"
 
Tudje misljenje ne utice na moje (o nekoj osobi). Mislim da je posteno svakom pruziti priliku da nam pokaze ono najbolje u sebi, a ne spoticati ga misljenjem drugih o njemu. Po meni je to fer. Svako od nas ima poseban odnos sa svakim pojedinacno, i to sto je neko los sa nekim, ne znaci da je i sam losa osoba. Jednostvano, tesko je biti dobar bas sa svima.

Ne hvalim ga sa nekim ciljem, samo kroz pricu na neku temu u kojoj pronadjem njega ili nas dvoje zajedno, pomenem nesto lepo jer se ponosim nasom vezom :heart:

Sto se kritike tice, sve sto mi smeta govorim njemu, i to ostaje medju nama.
 
Zene cesto vole da pricaju o svojim partnerima sa drugim osobama (prijateljima, roditeljima, poznanicima...)...

Neke ih hvale, neke kude, a neke su i neumerene u svemu tome.

Da li pred drugim personama uvek hvalite svog muza (ili decka) ili pustate da ga drugi kude?

Kako se ponasate kad neko (ko vas ne zna) u drustvu kaze: "On? Pa taj je kvaran ko supalj zub!"

Kad sam sa svojim drustvom naravno da pricam o - nama, sebi, njemu...nekad prosto prica radi price pa ga i pohvalim ako je zasluzio :) Ako sam sa meni bas bliskim osobama ako imam problem pa hocu savet, trazim im.Koliko pricam o decku u sustini zavisi od toga sa kim pricam...Da ga uvek hvalim naravno da ne.A zasto bih pustala da ka "kude" ?To ne razumem bas.A nije mi se desavalo do sad da sam u drustvu ljudi koji ga znaju, mene ne...tj to sto si napisao.U svakom slucaju, da se desi tako nesto nikad ne bih dozvolila da mog muza bilo ko komentarise - negativno predamnom, tj ogovara.Ne bi se dobro proveo ;)
 
Hvalim ga i kudim obicno njemu jer ostalima nikakve koristi od toga, inace prezirem zene i muskarce koje pljuju svoje partnere a djele postelju, obrok ..itd sa njima.
Price"neotesani seljacina i slicne" za nekoga s kim zivis pod istim krovom ne idu skupa:roll:
svi se naljute i kazu poneku rijec ali konstantno pljuvanje je fuj, fuj , fuj...
 
Retko pohvalim ikoga tako da ne mogu se bas pohvaliti da umem da hvalim. Kudjenje partnera pred drugima mi je nekako bljak.

Imam jednu poznanicu koja mi se bas zbog toga zgadila sto se prema svom muzu u drustvu ponasa ko da je on debil, a hvali sve ostale kao da mu ih da za primer. Jako je neprijatno biti sa takvim parovima i cesto se bude u situaciji da ima neprijatnih tisina u njihovom prenapregnutom odnosu.

S druge strane, zena jednog mog drugara ume tako da ga iskritikuje sa puno humora da cak i on umire od smeha slusajuci sale na svoj racun jer su umesne i zaista smesne, ali i realne...a mnogi drugi muskarci koji to slusaju, ubrzo prepoznaju i sebe u njima.
 
Zene cesto vole da pricaju o svojim partnerima sa drugim osobama (prijateljima, roditeljima, poznanicima...)...

Neke ih hvale, neke kude, a neke su i neumerene u svemu tome.

Da li pred drugim personama uvek hvalite svog muza (ili decka) ili pustate da ga drugi kude?

Kako se ponasate kad neko (ko vas ne zna) u drustvu kaze: "On? Pa taj je kvaran ko supalj zub!"
Ne hvalim ga pred drugima skoro nikada, to mi je nekako bezveze, kao sto mi je bezveze da hvalim sebe ili dete ili bilo koga ili sta svoje.

Ako vredi, to se vidi, ne moram ja da pricam :)

(njemu, naprotiv, uvek kazem sta volim i cenim kod njega, i hvalim ga maksimalno - zasluzuje covek, sta cu :zaljubljena:).

Nikada nisam, niti bih ga kudila, niti dozvolila da ga neko kudi u mom prisustvu, makar to bila istina.

On zasluzuje moju potpunu podrsku i kada nije savrsen :aha:
 
Zene cesto vole da pricaju o svojim partnerima sa drugim osobama (prijateljima, roditeljima, poznanicima...)...

Neke ih hvale, neke kude, a neke su i neumerene u svemu tome.

Da li pred drugim personama uvek hvalite svog muza (ili decka) ili pustate da ga drugi kude?

Kako se ponasate kad neko (ko vas ne zna) u drustvu kaze: "On? Pa taj je kvaran ko supalj zub!"
Ја имам право и да га хвалим и да га кудим пред друштвом. И то право нема више нико.:lol:

Искрена сам увек пред људима са којима сам блиска, тако да ће за ствари за које заслужује бити похваљен и обрнуто, неће бити похваљен ако не заслужује. А пред људима са којима нисам блиска, не причам о односима тог типа.
 
Hvalim ga ponekad pred ljudima zato što je mm isti kao ja - nikada ne propušta priliku da u društvu kaže sve gadno o sebi ... a nikada ne spomene ništa od fenomenalnih stvari koje radi... pa ako sedimo sa nekim ljudima koji ga ne poznaju, spomenem njegova dobra dela... čisto zbog ravnoteže...
 
Zene cesto vole da pricaju o svojim partnerima sa drugim osobama (prijateljima, roditeljima, poznanicima...)...

Neke ih hvale, neke kude, a neke su i neumerene u svemu tome.

Da li pred drugim personama uvek hvalite svog muza (ili decka) ili pustate da ga drugi kude?

Kako se ponasate kad neko (ko vas ne zna) u drustvu kaze: "On? Pa taj je kvaran ko supalj zub!"

pa....hvalim ga ovde,if it counts :lol:
Da ga drugi kude-ne dolazi u obzir,makar shta uradio. Ako treba da ga kudi neko,to cu biti ja,i uradicu to kad budemo bili sami. Da ga neko drugi opanjkava predamnom to ne dam.
 
Ne hvalim ga pred drugima skoro nikada, to mi je nekako bezveze, kao sto mi je bezveze da hvalim sebe ili dete ili bilo koga ili sta svoje.

Ako vredi, to se vidi, ne moram ja da pricam :)

(njemu, naprotiv, uvek kazem sta volim i cenim kod njega, i hvalim ga maksimalno - zasluzuje covek, sta cu :zaljubljena:).

Nikada nisam, niti bih ga kudila, niti dozvolila da ga neko kudi u mom prisustvu, makar to bila istina.

On zasluzuje moju potpunu podrsku i kada nije savrsen :aha:


e to...samo ovdje se ne vidi....zato sam morala da ga hvalim:mrgreen::lol:

:cmok2:
 
Hvalim i kudim u 4 oka :lol:

"Jao, ovaj moj zna da skuva kafu i supu iz kesice, baš je pametan i sposoban, u je, ume da razlikuje korpu za veš od poda itd" to kad čujem, umirem od smeha :zcepanje:

Mnogo mi je ružno kad se ljudi međusobno ponižavaju u društvu.:evil:
 
Ne,ne hvalim ga...jer kad bih pričala o njemu istinu,pogledale bi me bez reči i promenile temu....ne bi mi verovale.Takvi više ne postoje ili ih je retko naći...

A ljudi oko nas ga dovoljno znaju,tu ne treba da pričam...

Pa da, ako ga hvalis, lazes, jer takvih nema (valjda gledaju po sebi i svojima;))

Ako kudis, onda kazu, ma laze, bas sam ga videla malopre, ceka je u kolima, mnogo fin gospodin (sve finoca zraci iz automobila, pa su i one osetile :lol:)

A ako cutis, onda kazu, onako zaverenicki: "Mora da nesto strasno nije u redu kad ne prica o njemu" :manikir:

Okreni, obrni, ne valja.

I u pravu si .........oni koji znaju, niti pitaju, niti moras da im pricas. A svi ostali nisu bitni
 
Poslednja izmena:
Ima li zena koje kude svog muza pred prijateljicama da je los kao ljubavnik, da je lenj, da ih maltretira.....?

Ili nema?
ja ne dozvoljavam da se o onom koga volim u mom drustvu govori lose. ja mogu, ako je bas zgresio:mrgreen:, ali i to samo najboljoj prijateljici, za koju znam da je cula, ali da nikad nigde nece reci..
grozim se parova koji se medjusobno pljuju pre drugima.:neutral:
 

Back
Top