Da li vam se dogodilo....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Da li vam se gadi kada nekoj zeni, sa kojom ste proveli noc, ujutro JAKO SMRDI IZ USTA?

Imao sam prilike to da osetim par puta i zaista sam se svaki put nasao u neobranom grozdju: nisam znao sta da radim: da joj kazem ili ne....:eek:

Mislim da nisam jedini koji se nasao u ovoj neprijatnoj situaciji....
 
Da li vam se gadi kada nekoj zeni, sa kojom ste proveli noc, ujutro JAKO SMRDI IZ USTA?

Imao sam prilike to da osetim par puta i zaista sam se svaki put nasao u neobranom grozdju: nisam znao sta da radim: da joj kazem ili ne....:eek:

Mislim da nisam jedini koji se nasao u ovoj neprijatnoj situaciji....[/QUOTE
Odvedi je u otmeniji hotel gde će na jastuku da nađe onu malu mentol čokoladicu....
Ako je odmah smaže, ti je kao pravi kavaljer stavi jabuku pored uzglavlja,
Zadnji korak je da uvek prvi ustaneš , istuširaš, obriješ staviš neki balzam i opereš zube
( namerno grgoći da te čuje )...pa se onako sređen vratiš da je poljubiš...
Ako ti dozvoli teraj to u p.....u materinu
 
Da li vam se gadi kada nekoj zeni, sa kojom ste proveli noc, ujutro JAKO SMRDI IZ USTA?

Imao sam prilike to da osetim par puta i zaista sam se svaki put nasao u neobranom grozdju: nisam znao sta da radim: da joj kazem ili ne....:eek:

Mislim da nisam jedini koji se nasao u ovoj neprijatnoj situaciji....

:roll:
Kao prvo....svakome dah ne miriše na ljubičice i ruzmarin nakon prespavane noći....Zato i postoji ritual jutarnjeg pranja zuba......
A kao drugo, misliš da lepše miriše tip koji se nadžokao piva i najeo kobaje ili tek pristigao sa treninga.....a tek kada izuje patike ili cipele.....komarci u prostoriji padaju u neOsvest...

Znači, svako ima neki problem sa mirisom sopstvenog tela.....Nekome smrdi znoj, drugome bazde noge, trećem se oseća iz usta.....Iz tog razloga se i razvija kultura održavanja higijene lica i tela.....pa je izmišljen sapun, šampon, četka, puder i krema za stopala, antipespirant i slično.....
Moj ti je savet, ne sudi o drugom jer verovatno i ti imaš nešto što njoj smeta....I ne ljubi je dok se ne umije i opere zube...

PS. A posle se žalite kako žene ne vole jutarnji sex već trče prvo u kupatilo.....:roll:
 
Odvedi je u otmeniji hotel gde će na jastuku da nađe onu malu mentol čokoladicu....
Ako je odmah smaže, ti je kao pravi kavaljer stavi jabuku pored uzglavlja,
Zadnji korak je da uvek prvi ustaneš , istuširaš, obriješ staviš neki balzam i opereš zube
( namerno grgoći da te čuje )...pa se onako sređen vratiš da je poljubiš...
Ako ti dozvoli teraj to u p.....u materinu

:hahaha:

:ok::ok::ok:
 
danas gledam lika u basu,
dune u shaku pa pomirishe

da uhavti svoj zadah


ljudi ne kapiraju da ne mogu osetiti svoj zadah

to ti je kao da se najedesh luka,
luk nece osetiti samo onaj ko je isto jeo luk

Jeste. Ljudi koji se osećaju na bilo koji način, izgledaju mi kao da uopšte nisu svesni toga. Mislim na ovaj konstantni neprijatni miris, ne na jutarnje mimoze. To je kao sa lukom.
 

Back
Top