Polaganje male mature 2012/2013

Joj brinem se ... deluje mi nekako strasno mada nista ne boli...... :( :( :( :(

Ma, nemoj da se brineš. Srce mi se cepa kad vidim šta pišeš.. :mrgreen:
Imaćeš vremena da sve to spremiš i videćeš da ćeš se za godinu dana smejati što si se tako cimao oko glupog prijenog ispita. :D

nema nista acco... a ovaj Mago7 kako ste vi ''matori'' to polagali? :D

Je l' ti živiš u zemlji Srbiji? :eek:
Polagali smo matu i srbu. Iz škole vučeš max 60 poena, a sa prijemnog iz oba predmeta max 40. :manikir:

Ako ti nije jasno nešto u vezi naše mature, a intresuje te, pitaj slobodno. ;)
 
Ma, nemoj da se brineš. Srce mi se cepa kad vidim šta pišeš.. :mrgreen:
Imaćeš vremena da sve to spremiš i videćeš da ćeš se za godinu dana smejati što si se tako cimao oko glupog prijenog ispita. :D



Je l' ti živiš u zemlji Srbiji? :eek:
Polagali smo matu i srbu. Iz škole vučeš max 60 poena, a sa prijemnog iz oba predmeta max 40. :manikir:

Ako ti nije jasno nešto u vezi naše mature, a intresuje te, pitaj slobodno. ;)

A nije mi jasno kako vam je izgledao test???

Znam da ce mi na kraju to sve biti smesno, ali takav sam tip... sta da se radi... pannicim da ste vi samnom jedan dan... mislim da ne biste izdrzali :D :D
 
A nije mi jasno kako vam je izgledao test???

Znam da ce mi na kraju to sve biti smesno, ali takav sam tip... sta da se radi... pannicim da ste vi samnom jedan dan... mislim da ne biste izdrzali :D :D

Mago priča o ovom klasifikacionom ispitu što su imale generacije do sada (poslednjih dvadesetak?). Mislim da ti primeri tih klasifikacionih i dalje stoje na netu, npr. na onoj stranici od ovogodišnjeg upisa (a i ovde po krstarici)
Ništa, radiš zadatke pa koliko poena dobiješ. I svi ostali u odeljenju će da rade taj isti test, tako da će u školi verovatno da organizuju neke pripreme (kada budu znali šta će uopšte biti!). Neće tebe samog da bace nespremnog u polaganje
 
Ovo što će sad da uvedu (mala matura) je čista glupost, promašaj, i iživljavanje.
Prijemni ispiti su bili cista glupost i izivljavanje.Samo si tako mogao da spojis odlicne djake koji su radili i pripremali se od onih koji su sve prepisali.U srednje skole je ulazio bilo ko zbog takvog neravnopravnog sistema.Ja mislim da ce mala matura upeti da osvezi nas sistem znanja.Prijemni je vec pokazao koliko vredi, sada treba i ovome dati sansu.
 
Mago 7: Je l' ti živiš u zemlji Srbiji? :eek:
Polagali smo matu i srbu. Iz škole vučeš max 60 poena, a sa prijemnog iz oba predmeta max 40. :manikir:

Ako ti nije jasno nešto u vezi naše mature, a intresuje te, pitaj slobodno. ;)[/QUOTE]

da naravno...
ne ja sam skapirala da si ti rekla da si starija.. nznm... sad i da si cula da cemo mi da polazemo kao sto su polagali stariji(msm na ono pre par decenija...) :D

al sam objasnila.. valjda ces da razumes :lol:
 
Mago 7: Je l' ti živiš u zemlji Srbiji? :eek:
Polagali smo matu i srbu. Iz škole vučeš max 60 poena, a sa prijemnog iz oba predmeta max 40. :manikir:

Ako ti nije jasno nešto u vezi naše mature, a intresuje te, pitaj slobodno. ;)

da naravno...
ne ja sam skapirala da si ti rekla da si starija.. nznm... sad i da si cula da cemo mi da polazemo kao sto su polagali stariji(msm na ono pre par decenija...) :D

al sam objasnila.. valjda ces da razumes :lol:[/QUOTE]

Mislim da sam shvatila suštinu. :lol:
Šalim se kad rekoh ono ''matori''. Ja sam 2 god. starija od vas. :manikir:
Verujte kvalifiacioni ispit jeste jedna velika glupost i veliko cimanje, ali nije ništa strašno. :bye:

pozdrav.
 
Od septembra krecem da se pripremam.... sve sto smo radili iz srpskog i matisha sve cu prepisati u jednu svesku veliku i poceti lagano da se spremam... imam i one zbirke nasao sam na internetu...

Ništa strašno. Samo pomisli da su svi oko tebe u školskim klupama u istoj situaciji kao i ti :per: A i , životna istina, počećeš početkom septembra da spremaš, batalićeš posle 5 dana i nastavićeš tek negde u aprilu :D:D:D Pitaj koga hoćeš na forumu, mislim da smo svi prošli kroz tu šriču :cool::cool:
 
da naravno...
ne ja sam skapirala da si ti rekla da si starija.. nznm... sad i da si cula da cemo mi da polazemo kao sto su polagali stariji(msm na ono pre par decenija...) :D

al sam objasnila.. valjda ces da razumes :lol:

Mislim da sam shvatila suštinu. :lol:
Šalim se kad rekoh ono ''matori''. Ja sam 2 god. starija od vas. :manikir:
Verujte kvalifiacioni ispit jeste jedna velika glupost i veliko cimanje, ali nije ništa strašno. :bye:

pozdrav.[/QUOTE]


:D da shvatila sam da si malo starija od nas(posle drugog posta :))) ma vise i ne razmisljam o tom prijemnom... sta bude bice.. :DD svi su preziveli i ja cu(kao i ostali)sad se dzabe stresiramo oko gluposti... :hvala: :rotf:
 
Svima je ogromna frka oko male mature...U zadnjih godinu,dve (ako ne i vise) culo se milion razlicitih prica,ali ona koja se konstantno ponavlja je da ce biti srpski,matematika,jedan strani jezik (najverovatnije engleski),jedan prirodni i jedan drustveni. Tu se price mahom poklapaju,ali NIKO ne zna zasigurno sta ce biti i da li ce biti! Zaista je nejasna finalna verzija toga :dontunderstand: Ono sto je najgore,polovina profesora vrti jednu,a druga polovina drugu pricu....A koliko se iz stampe i medija saznaje to je da ce biti probna verzija tj.simulacija tog testa u martu....Naravno,nakon toga pojavili su se drugi ljudi sa drugim informacijama......:roll:
A da ce nam reci 2 dana pred test-hahaha i ja to mislim xDD :hahaha:
 
Znam da sam na raspustu nesto mi koci ovaj forum i net.... znate li sta mene brine??? Mene brine to ako ne uradim dobro maturu necu moci da ispunim svoj zivotni san, a to je da budem profesor engleskog jezika... mada ja se sada predomisljam i mozda upisem tehnicku jer ja volim informatiku, tehniku i razne vrste tehnologiaj
 
Znam da sam na raspustu nesto mi koci ovaj forum i net.... znate li sta mene brine??? Mene brine to ako ne uradim dobro maturu necu moci da ispunim svoj zivotni san, a to je da budem profesor engleskog jezika... mada ja se sada predomisljam i mozda upisem tehnicku jer ja volim informatiku, tehniku i razne vrste tehnologiaj

A, koju bi ti srednju školu da upišeš? :D
 
Znam da sam na raspustu nesto mi koci ovaj forum i net.... znate li sta mene brine??? Mene brine to ako ne uradim dobro maturu necu moci da ispunim svoj zivotni san, a to je da budem profesor engleskog jezika... mada ja se sada predomisljam i mozda upisem tehnicku jer ja volim informatiku, tehniku i razne vrste tehnologiaj

Ne smeš toliko da se nerviraš na svaku sitnicu ako misliš da budeš nastavnik
 

Back
Top