Polaganje male mature 2012/2013

imam osećaj da će nam reći šta ćemo polagati 2 dana pred prijemni...ma brt ni oni ne znaju šta će sa nama.zar nije najjednostavnije da nam prijemni bude isti kao kod 95???oni samo to rade da bi nam nabijali pritisak...ja se živciram,jer ne znam ni kako ću,ni kad ću,ni po čemu ću da se spremam za upis...a planiram IX gimnaziju pa prijemni moram da razvalim:eek::confused::(
nije fer:rtfm::dash:
ne razumem kakva im je to fora:dontunderstand:
molim ih da mi objasne:worth::worth:
 
Ja mislim da će vam ta komisija (ako bude usmenog) biti ista kao za npr. razredni ispit: razredni starešina, predmetni nastavnik i još neko koga neopreznog nahvataju po zbornici ili hodniku ispred nje
Ili neki isto tako nastavnici iz neke druge škole koji predaju taj predmet

A to sa branjenjem, tako se polaže i ispit na fakultetu. Dobiješ pitanja, napišeš odgovore, oni ih pogledaju i onda ti postavljaju potpitanja - kao obično usmeno odgovaranje sem što njih ima npr. troje.
 
Moja razredna,koja predaje srpski,mi je rekla da je nasa skola dobila obavestenje da nece biti poznatih zadataka na maloj maturi i da ce biti 100% srpski i matematika,a da ce se birati jedan drustveni,prirodni i neki umetnicki predmet............a da ce biti usmeno odgovaranje,to ne verujem!!
 
Ali nemoguce da ce biti 5 predmeta :(
Nama su nastavnici rekli istorije, geografije, biologije, fizike i hemije.
Doduse, fizika i hemija to je ajde i lakse imamo zadatke i malo teorije.
Ali ko ce pamtiti one silne podatke iz ova 3 predmeta.
Nama su nastavnici rekli da ce bit inajverovatnije 2.
Istoricarka je rekla da ce biti 2, jer bi onda ona morala da nas priprema od pocetka 8. razreda a ne bismo imali dovoljno vremena. Kasno su nam rekli :(
Mislim da ce to vaziti za sledece generacije 5, samo da nam daju 2 :(
 

Back
Top