Polaganje male mature 2012/2013

Šta je sve potrebno znati vezano za književnost iz srpskog? Hitno je, hvala!
ma sve treba da zans ime pisca rod knjzevnog dela, ja cu ponovo poceti da citam citanke jer se ne secam bas svih detalja koje mi traze da znam u onoj zbirci.

Nego doso je ovaj kao "raspust" na kome treba najvise da ucimo. Pa koliko dnevno provodite vezbajuci zadatke za prijemni? idete li u skolu na pripreme?
 
ma sve treba da zans ime pisca rod knjzevnog dela, ja cu ponovo poceti da citam citanke jer se ne secam bas svih detalja koje mi traze da znam u onoj zbirci.

Nego doso je ovaj kao "raspust" na kome treba najvise da ucimo. Pa koliko dnevno provodite vezbajuci zadatke za prijemni? idete li u skolu na pripreme?

idem u sk. na pripreme, al je dosadno,sve sto kazu vec znm,tako da mozes i kuci bolje da pripremis, bar ja tako mislim
 
Nastavnici srpskog i matematike u mojoj skoli su sastavili test iz zbirke... ja sam imao iz srpskog 18 jer sam zeznuo neke zaraze i jos jedno debilno pitanje, a iz matematike imao 17,5.. tako da sam zadovoljan

60 + 18 + 17,5 + 4 sa takmicenja -- 99,5.. tako da bih prema ovome imao dosta poena

mada na prijemnom iz srpskog ocekujem 20, a iz matematike bar 18.. ;) SRECNO GENERACIJO
 

Back
Top