Rusi voze krsheve

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
157648953.jpg


Na ovoj slici imate 10 najprodavanijih marki automobila u Rusiji proshle i preproshle godine, ochito da voze jeftina nekvalitetna vozila tipa Lade i GAZa zatim Shevroleta, Hjundaija, KIje, Daevua... Na listi nema kvalitetnih marki tipa VW, Opela, Pezhoa, Honde, Fiata...
 
Imam da kažem...

Jedan moj poslovni partner se pre dve nedelje vratio sa dvomesečnog boravka u Moskvi. Veli čovek da je to strahota kakve zveri Rusi voze.

Nekako sam skloniji da poverujem njemu, nego tebi.

Reci ti svom partneru da Deripaska i Prohorov nisu sva Moskva, kao shto ni Moskva nije sva Rusija. Objasni ti meni kako na ovoj listi nema ni Bentlija, ni BMWa ni Ferarija chak ni Opela, kad su Rusi tako bogati.
 
Reci ti svom partneru da Deripaska i Prohorov nisu sva Moskva, kao shto ni Moskva nije sva Rusija. Objasni ti meni kako na ovoj listi nema ni Bentlija, ni BMWa ni Ferarija chak ni Opela, kad su Rusi tako bogati.

Ал си ти блентав. Па нису нигде на свету најпродаванија кола Бентли и Ферари. Можда у саудијској арабији, где народ јаше камиле, а шеици и разни султани фурају по 15 луксузних кола.
 

Back
Top