Gde se krije seksipil?

U ispoljavanju samog sebe (iskrenosti). Ne u nekom jurenju za ciljevima, vec u nekom jurenju za ljudskim u sebi, u kojem neko i moze ali i ne mora da ti se prikljuci. Kad ti se prikljuci, tad ti se desi sustina seksa, a kad se postigne nespontano, tad se desi radnja seksa, a sustina seksa je tad ne samo daaleko, nego i na crnoj-listi. (Itekako nepozvana.)
 
Poslednja izmena:
Tacno, ja poznajem devojku koja se nesto bas i ne trudi da bude sredjena, ali je sarmantna i zabavna... Njena sestra mi je pricala da njoj u diksoteci prilaze, salju pica, haos... Opustena je, igra, provodi se, uziva toliko da ju je nemoguce ne primetiti koliko zraci pozitivnom energijom... A njena najbolja drugarica koja je kao sa piste dobija mnogo manje paznje, jer iako dobra osoba, ne vidi se cesto kako se smeje...

da ali...meni ovo nije prototip seksipilne i zavodljive :)

vec to..sharmantna...fina...

svako ima drugaciji pojam seksipila,za mene,seksipilna zena...

16a1i6o.jpg


I ne govorim o glumici,vec o liku kojeg ona tumachi. Meni licno nije bomba,nije tip izgleda koji volim ali ima neshto zavodljivo u njoj,zbog cega svi mushkarci u celoj prostoriji u filmu gledaju bash u nju nachin na koji govori,shto se krece shto kazu Ameri,she creeps.Svaki detalj....to je meni seksipilno. Shto ne mora da znaci da je tako,ali to ja volim,seksipilnost=fatalnost=desktrukcija { jer obicno ono shto ti je fatalno u zivotu te unishti} .Al sad sam zashla u domen shta je meni fatalnost,shto ja povezujem sa nechim loshim,shto nije tema.
 
Poslednja izmena:
I ne govorim o glumici,vec o liku kojeg ona tumachi. Meni licno nije bomba,nije tip izgleda koji volim ali ima neshto zavodljivo u njoj,zbog cega svi mushkarci u celoj prostoriji u filmu gledaju bash u nju nachin na koji govori,shto se krece shto kazu Ameri,she creeps.Svaki detalj....to je meni seksipilno. Shto ne mora da znaci da je tako,ali to ja volim,seksipilnost=fatalnost=desktrukcija { jer obicno ono shto ti je fatalno u zivotu te unishti} .Al sad sam zashla u domen shta je meni fatalnost,shto ja povezujem sa nechim loshim,shto nije tema.[/QUOTE]

...to je sve osim seksipila...to je filmski lik pri tome veoma sumanut filmski lik...zasto je seksipilno klati nekoga a i onaj Daglas uvek glumi jadne muskarce u raljama agresivnih zena...ma meni taj ceo film bio bas glupav...naivan do bola...verovatno si mlada...fatalna je ona zena zbog koje bi neko uspeo sebe da zaboravi, sve da joj pruzi i sve da izgubi zbog nje, seksipilna je ona koja ga privlaci a destruktivna je ona koja donosi muke i probleme....mislim nema bas neke veze jedno sa drugim...rasclani svaku rec pa ces videti...seksipilna je svaka sa kojom muskarac zeli da spava jer ga fizicki privlaci...ne mora da ga prikolje nozem uopste...

...svi muskarci gledaju u nju zato sto je to film a ona glavna glumica u istom...
 
I ne govorim o glumici,vec o liku kojeg ona tumachi. Meni licno nije bomba,nije tip izgleda koji volim ali ima neshto zavodljivo u njoj,zbog cega svi mushkarci u celoj prostoriji u filmu gledaju bash u nju nachin na koji govori,shto se krece shto kazu Ameri,she creeps.Svaki detalj....to je meni seksipilno. Shto ne mora da znaci da je tako,ali to ja volim,seksipilnost=fatalnost=desktrukcija { jer obicno ono shto ti je fatalno u zivotu te unishti} .Al sad sam zashla u domen shta je meni fatalnost,shto ja povezujem sa nechim loshim,shto nije tema.

...to je sve osim seksipila...to je filmski lik pri tome veoma sumanut filmski lik...zasto je seksipilno klati nekoga a i onaj Daglas uvek glumi jadne muskarce u raljama agresivnih zena...ma meni taj ceo film bio bas glupav...naivan do bola...verovatno si mlada...fatalna je ona zena zbog koje bi neko uspeo sebe da zaboravi, sve da joj pruzi i sve da izgubi zbog nje, seksipilna je ona koja ga privlaci a destruktivna je ona koja donosi muke i probleme....mislim nema bas neke veze jedno sa drugim...rasclani svaku rec pa ces videti...seksipilna je svaka sa kojom muskarac zeli da spava jer ga fizicki privlaci...ne mora da ga prikolje nozem uopste...

...svi muskarci gledaju u nju zato sto je to film a ona glavna glumica u istom...[/QUOTE]


nemoj povrshno shvatati moje rechi....rekla sam,na trenutak da se zaboravi da je to film-ne znam zbog cega je to inkreduozno,ti mislis da nema takvih zena? koje,poput nje,ne izgledaju kao bomba i nemaju obline a La Belucci,ali nachin na koji govori,hoda,pogleda,pricha,gest,-sve privlachi,i zahteva paznju. I ne, ne pravim shrine tom liku iz filma :roll: vec navodim savrshen primer,koji itekako ima u RL.
Ja sam samo rekla da za mene seksipilna zena nije ta sva vesela,pozitivna,nasmejana..takva zena mi je fina,draga,slatka..Lepo sam rekla u zadnjoj recenici da ono o cemu vec govorim nije tema { seksipil} vec da sam zashla u to shta ja smatram da je fatalnost,shto,nije tema,ali sam ipak navela.Tako da se mozda nisam precizno izrazila. Nisam rekla da je destruktivna vec da je fatalnost bilo cega samo po sebi loshe,jer sve shto nam je fatalno,nas i unishti { nebitno da li zena,situacija...}
I da,shto da ne? Meni je fatalnost to. kad zbog tebe zaboravi ko je,kad si u stanju da ga dovedesh do ruba da izgubi sve,da ne moze da jede da spava da misli ni na shta drugo { pa makar mu se i zivot raspadao, on umesto da misli na to razmislja o tebi,zar ne vidish kolika je to kontrola i moc nad nekim? Ne mozes vishe posedovati jednu osobu od toga. }
Zato sam i rekla da je desktruktivno,jer ja nikad nisam cula za pozitivnu fatalnost,vec negativnu { '' to je bio fatalan potez u mojoj karijeri '' '' ona je bila fatalna za mene '' '' ta noc je bila fatalna jer su tad poginuli '' },a privlachno sam rekla,jer je svaka fatalnost,bar u vezi,privlacna. znas da je loshe za tebe,i da se nece dobro zavrshiti,i da shteti,ali ipak uleces u to... { u vezu sa njim/njom } jer ne mozes da odolish..Nit ja dizem takvim zenama otlare,niti ih idealizujem { '' jaaaaao vidi kako su ooopasne uuuu '' nisam toliko glupa } znam vrlo dobro da takve zene i musharci u biti sj.ebane/i u glavi,samo,konstantujem,i povezujem. Privlacnost { loshe po nas ali se ne moze odoleti }=fatalnost{gubimo sebe zbog te osobe}=destrukcija{ sami propadamo. } To je {meni} logichan sled. Ali ponavljam,to nije tema,shto sam naglasila.

nadovezala sam se samo na seksipil,u kontekstu,da je seksipilna osoba '' vedra,prijatna,fina,nije nadmena,pozitivna,vesela '', shto,po meni,nije onaj istinski seksipil. I govorilo se o zenama koje mozda nemaju fizicke adute i Bog zna kakve su po izgledu,ali koje ipak nevidjeno privlace mushkarcima,pa sam se igrom slucaja setila lika iz ovog filma,koja nije bomba po izgledu,ali je po nachinu govora { i svemu ostalom } umela da komanduje mushku paznju,i odlican je primer,kako ima zena koje ne izgledaju a la bomba,ali su zavodljive,shto je,..tema.
 
Poslednja izmena:
Raisa na stranu cela prica ja sam odreagovala na znak jednakosti izmedju fatalnog, seksipilnog i destruktivnog...

Destrukcija i seskipil nisu i ne mogu biti isto...

...nema uvrede ako je neko obliji i privlacan i ako je neko ravniji i privlacan zato sto su muski ukusi (jer o njima ovde govorimo jel) veoma razliciti....mom drugu je Bellucci apsolutno neprivlacna a mom bivsem je neverovatno isla na zivce Skarlet Johanson jer kako on kaze "glumata neku ribu a izgleda kao napunjena da ce da prsne" ja mu kazem bas je sexy a on sokiran pita kome? Pazi ti to a ona ima tu jel ogoljenu privlacnost medjutim moj bivsi je smatrao neprivlacnom a svidjala mu se Kira Najtli...mislim mrsava pa nema gde zakljucak ne vole svi uopste tip sexy bomba...nije Seron privlacna zato sto kolje i ne nosi ves vec zato sto je ona lepa zena, prelepog tela i glasa pa ljudi koji vole taj tip nalaze da je privlacna...Nije lepo da lupamo etikete muskarcima kao da oni nemaju mozak pa gube glavu na destrukciju, to je film...gube oni glavu na zene koje su po njihovom ukusu...skoro mi je mladji brat kazao da je njemu najprivlacnija Riz Viterspun koja po svim standardima nije cak ni lepotica kamoli olicenje seksipila...licno mi nikada nije bio privlacan Bred Pit a ni Dzoni Dep...ne misle svi isto ali neko uopsteno tumacenje reci se ipak zna a to je da su destrukcija i seksipil mnoooogo udaljeni pojmovi...zato sam kazala da si mlada jer sam ja u 18. smatrala da nije zaljubljen u mene ako posle svadje u 4h ne dodje ispred moje zgrade i poludi od besa...kada odrastes skontas da je to budalasto....muskarci gube glavu za finim devojkama kao iz price o toj slatkoj, pristupacnoj i ona je tim muskarcima seksipilna...vecina zdravih momaka ce ti isto reci...Odgledaj neki drugi film sa Seron Stoun bice ti jednako privlacna i lepa pa i seksipilna kao u nastavku Niskih strasti zato sto je ona seksipilna zena...

P.S. Seron Stoun je imala opasne obline, bila je sva uglasta i vijugava, odgledaj original Niskih Strasti...
 
Potpuno se slazem sa Vazdusastom :)

Ja npr. nikada nisam odlepljivala na gospodina Breda i holivudsku ekipu srcelomaca, kako su predstavljeni, pa tako ni moji drugovi za neke slavne licnosti koje su na lestvici top deset najpozeljnijih zena misle da su prosek ili ih cak ne bi gledali ni na filmu. Ukusi su razliciti.

Kada decku otvoris vrata bez sminke, neisfenirana, i u staroj odeci za po kuci, sto je u mom slucaju tada bila majica isprskana bojom za slikanje koja se ne skida, a koju obozavam, i neki stari sorc, a on te uzme, zavrti i izljubi kao da te je u balskoj haljini upravo skinuo sa balkon, znaj da si mu najlepsa na svetu i da te psihofizicki voli bas onakvu kakva si bez trunke doterivanja.
 
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

bla bla bla!
krije se u gacama :mrgreen:
 
Kada decku otvoris vrata bez sminke, neisfenirana, i u staroj odeci za po kuci, sto je u mom slucaju tada bila majica isprskana bojom za slikanje koja se ne skida, a koju obozavam, i neki stari sorc, a on te uzme, zavrti i izljubi kao da te je u balskoj haljini upravo skinuo sa balkon, znaj da si mu najlepsa na svetu i da te psihofizicki voli bas onakvu kakva si bez trunke doterivanja.

ovo je bas slatko:D
ali, to govori da se ti nejmu dopadas, da ga privlacis... sto ne znaci da je djevojka koja privlacui svog decka, automatski seksipilna
ne kazem da ti nisi, samo kazem da dopadanje ne implicira seksipil

seksipil se kod zene razvija sa godinama, prateci energiju seksualnog nagona
zato se rijetko za mladu djevojku kaze da je seksipilna; moze biti prezgodna, samouvjerena, ali je obicno nesvjesna svoje seksualnosti... zato su one slatke, sarmantne, simpaticne
vjerujem da najjaci seksipil imaju zene u tridesetim godinama... postale su svjesne svog tijela, utiska koji ostavljaju i pri tom nemaju potrebu za raznim racionalizacijama
 
ovo je bas slatko:D
ali, to govori da se ti nejmu dopadas, da ga privlacis... sto ne znaci da je djevojka koja privlacui svog decka, automatski seksipilna
ne kazem da ti nisi, samo kazem da dopadanje ne implicira seksipil

seksipil se kod zene razvija sa godinama, prateci energiju seksualnog nagona
zato se rijetko za mladu djevojku kaze da je seksipilna; moze biti prezgodna, samouvjerena, ali je obicno nesvjesna svoje seksualnosti... zato su one slatke, sarmantne, simpaticne
vjerujem da najjaci seksipil imaju zene u tridesetim godinama... postale su svjesne svog tijela, utiska koji ostavljaju i pri tom nemaju potrebu za raznim racionalizacijama

Agrre :manikir:
 
e da...ova PIL uvek sve lepo zna da objasni:zag:...i ja sam mišljenja da su žene između 30 i 50-te te koje mogu posedovati pravi sexiPIL:p

...ja se slazem...zapravo mama mi je to kazala...kao da se ona osecala najlepse, najprivlacnije, profesionalno najispunjenije i najsnaznije u tridesetim godinama, fora je da si vec puno toga zavrsila i uradila a jos uvek si lepa i snazna, u profesionalni uspeh tek kreces sa podlogom iz dvadesetih...doduse sada se ta granica pomera pa zene u certdesetim izgledaju kao avioni, bas procitah da nam je pominjana Monika u drugom stanju u 45. prvo dete je rodila u 40., gledam Helenu Kristansen na naslovnoj Ella, Klaudija Sifer u 40. radja dete...zene za primer...

Za Skarlet sam se cak i ja slozila...valjda sam je isuvise ranije glorifikovala...nema one lepotice iz Lost in translation vise...nema prirodnosti...ova nova Skarlet je agresivna i napucena..sve zajedno napucano a moglo je biti mnogo drugacije, sunovrat je krenuo od Dzastinovog spota, mislila sam da je iznad reinkarnacije Merlin, da moze niti svoja jer je i talentovana i lepa...sada cak i glumi tako sto zavodi, nema ono glumcine iz filma Sapat konja kada smo svi mislili da je vunderkind...tipican primer kako je poteciranje seksipila zapravo isti upropastilo...
 
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

ja imam GLAVU a nisam sexipilna :confused:
 
seksipil je sam stav koji neko ima, neke zene jednostavno zrache i jebozovne su, bez obzira da li su fizichki "savrshene" ili ne,
sa druge strane neko moze da ima odlichno telo i da deluje isprazno i neprivlachno..
to je urodjeni sharm i tesko se stvara trudom...neke stvari mogu da se poboljsaju,
ali ce takve zene uvek biti manje privlachne od onih koje su prosto prirodno takve..
one imaju jednu dublju prefinjenu privlachnost koja prosto mami i opija

to vazi naravno i za muskarce. :D
 
Poslednja izmena:
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

el sam napiso nešto na tu temu...?
a015.gif

...aj nek pogleda neko...mene mrzi da listam...:rumenko:
 
odvratna serpa,a kolko se vidi odavde i odvratno masno jelo sa dva prsta ulja na povrsini. skoro ko te silikonske sise.

mada gadnije od lose uradjenih (preterano nabudzenih sisa) su jedino silikonska (pusacka) usta....sise jos i razumem ako neko ima komplekse,asimetricne sise il potpuno bez zenskog oblika,ali kad normalna usta napucaju tolko ko da ih je ujela cela kosnica i jos za to puknu silne pare,e to ne kontam nikako :neutral:
 

Back
Top