Gde se krije seksipil?

treniranje je prirodna stvar,pre svega je zdravo trenirati...guranje silikona u dupe,sise,usne je moronski...za iskompleksirane fufice na koje tokom srednje skole niko nije obratio paznju...najodvratnije je kada strpaju tonu silikona u usne,izgledaju k'o babuni...biti lep na prirodan nacin,tj.trenirati je neverovatno bolje od odlaska kod mesara koji ce stvoriti frankenstajnovu nevestu za par soma evra...

jel ona to majke ti uporedila silikone i trening? zemljo otvori se
 
oćeš da nam skreneš pažnju na nešto :rumenka:?

Ne ja baby,vec postavlja,hejtuje nas prsate suptilno kroz svoj uvodni post :mrgreen:
Vidite da govori kako to shto zena ima bujne grudi ne podrazumeva da je seksija od one sa manjim grudima.
Pre svega,tema je uvreda i za nas i za njih.
Prvo..nas shto hejtujes,a rekla sam ti i na koji nachin,da je tema stvarno o onome o cemu tvrdish da jeste ne bi potencirao samo silikone i kako su privlacnije zene bez istih,vec bi ubacio silikone generalno,u bilo koji deo tela.
Vredjash zene sa manjim grudima,jer,kao da je njima potrebno tvoje ''teshenje'' da bi se osecale same seksipilno i dobro,one vec tako treba da se osecaju.

I ako zena hoce da ugradi silikone { gde god } pa shta? svima nam se desi da smo nezadovoljni izgledom u nekom trenutku,i ne vidim poentu da se kritikuje devojka koja ce se lepo osecati nakon shto joj povecaju dupe,grudi...I onda kazu ''treniranje je drugacije'' ali, motiv je u pocetku isti. Naravno,ne kod svakog,ali neko ko prvi put krece da trenira,krece da trenira jer zeli neshto u vezi svog izgleda da popravi,dakle ima isto stanje uma koju ima osoba koja podlazi pod noz. Hoce promenu,drugaciju. Trenira,vidi promenu,menja mu se telo,oseca se bolje kad je lepshi { po njegovom misljenju }.Vrlo brzo medjutim treniranje zavolish,i zaboravish skroz na fizicki aspekat vec se navuches i radish to iz ljubavi i tek to daje rezultate,ali tada ti to nije vishe bitno...moja poenta je da se kritikuju ljudi koji se osecaju zadovoljno/sa vishe samopouzdanja posle operacije,a isto tako bi se trebale onda kritikovati druge stvari...I sad ce svi ko vukovi da me napadnu'' nije isto '' ali osecaj i motiv je isti.

jednostavno...shta vas briga ako neko hoce to da uradi? njena stvar.
 
jel ona to majke ti uporedila silikone i trening? zemljo otvori se

I ako zena hoce da ugradi silikone { gde god } pa shta? svima nam se desi da smo nezadovoljni izgledom u nekom trenutku,i ne vidim poentu da se kritikuje devojka koja ce se lepo osecati nakon shto joj povecaju dupe,grudi...I onda kazu ''treniranje je drugacije'' ali, motiv je u pocetku isti. Naravno,ne kod svakog,ali neko ko prvi put krece da trenira,krece da trenira jer zeli neshto u vezi svog izgleda da popravi,dakle ima isto stanje uma koju ima osoba koja podlazi pod noz. Hoce promenu,drugaciju. Trenira,vidi promenu,menja mu se telo,oseca se bolje kad je lepshi { po njegovom misljenju }.Vrlo brzo medjutim treniranje zavolish,i zaboravish skroz na fizicki aspekat vec se navuches i radish to iz ljubavi i tek to daje rezultate,ali tada ti to nije vishe bitno...moja poenta je da se kritikuju ljudi koji se osecaju zadovoljno/sa vishe samopouzdanja posle operacije,a isto tako bi se trebale onda kritikovati druge stvari...I sad ce svi ko vukovi da me napadnu'' nije isto '' ali osecaj i motiv je isti.

jednostavno...shta vas briga ako neko hoce to da uradi? njena stvar.


Majke mi jesam


''ona'' ima ime
 
treniranje je prirodna stvar,pre svega je zdravo trenirati...guranje silikona u dupe,sise,usne je moronski...za iskompleksirane fufice na koje tokom srednje skole niko nije obratio paznju...najodvratnije je kada strpaju tonu silikona u usne,izgledaju k'o babuni...biti lep na prirodan nacin,tj.trenirati je neverovatno bolje od odlaska kod mesara koji ce stvoriti frankenstajnovu nevestu za par soma evra...

Swazem se....treniranje je sjajna stvar...a i boldovano mi je cudno do bola ali stvarno se potvrdilo kao tacno...cudo jedno najlepse devojke su se najmanje izmenile...nemam pojma zasto...valjda su uvek imale potvrdu da su lepe...
 
Swazem se....treniranje je sjajna stvar...a i boldovano mi je cudno do bola ali stvarno se potvrdilo kao tacno...cudo jedno najlepse devojke su se najmanje izmenile...nemam pojma zasto...

ne slazem se.... :)
u nekim slucajevima jeste tacno,ali u nekima nije...postoje gomila lepih devojaka koje idu na plasticnu operaciju...a spolja gledano nishta im ne fali,ali one ipak zele,jer se njima vec pricinjava,u glavi,da im neshto fali,a u stvari su taman kako treba. Ima solidne grudi,ali umisli da su male,umisli da ima tanke butine....isla je pre neka emisija davno na Discovery valjda, a plasticnim hirurzima u Miami-u, i jedan deo njihove klijentele su bile,s jedne strane,devojke kojima nishta ne fali,cak je jednu od njih doktor odbio da operishe,jer joj je rekao da nishta joj nishta ne fali i da je besmisleno da neshto menja,na shta se ona naljutila.


Mozda je jedino loshe shto ti ljudi nemaju strpljenja,ne zele da treniraju i da vide stvarno da li se treningom to moze izmeniti,vec izaberu brzu rutu.
 
raisa imaju isti cilj...al je mnogo mudrije krenutu na trening nego pod noz
a s druge strane ima deformiteta koje trening ne moze da popravi
trening nece uvecati sise, ispraviti nos, uvecati usnu
drugo...sto se ti smatras zacnutom oko njegove opaske za devojke sa velikim grudima, pa u pravu je, nije mislio ako ih imas da si ko mece nego ne znaci ako ih imas da si seksipilna...bar ja ovako shvatila
 
raisa imaju isti cilj...al je mnogo mudrije krenutu na trening nego pod noza s druge strane ima deformiteta koje trening ne moze da popravi
trening nece uvecati sise, ispraviti nos, uvecati usnu
drugo...sto se ti smatras zacnutom oko njegove opaske za devojke sa velikim grudima, pa u pravu je, nije mislio ako ih imas da si ko mece nego ne znaci ako ih imas da si seksipilna...bar ja ovako shvatila

pa sad sam to rekla i ja u postu iznad :)
meni je mozda jedini problem shto te osobe hoce odmah to brzo reshenje,da idu pod noz,i nemaju strpljenja da pokushaju treningom.

a to,ma ne smatram se zacnutom,don't worry,samo,sam u tome videla atak i na zene sa malim i sa velikim grudima :lol: jer nekako,uvijeno mi je napisan post,ne bash onako naivno i fino,al mozda mi se neshto samo pricinilo.
 
Ma ako se tako osecaju bolje i imaju vise samopouzdanja, a pri tome imaju i mogucnosti, neka ugradjuju silikone gde hoce. Medjutim, svedoci smo prave poplave ugradnje istih na sva moguca mesta, a to se najbolje vidi kod nasih estradnih zvezda.
Ma kako to glupo zvucalo, njih mogu da razumem, one to rade zbog posla jer ce tako biti atraktivnije nekoj ciljnoj publici, intrigantnije medijima pa samim tim zaraditi vise.
Obicne devojke se nazalost ugledaju na njih i cini mi se imaju cudne ideje o tome sta je muskarcima privlacno. To sto ce neko da gleda u sise velicine lubenica ne znaci da su mu privlacne, niti sto ce da gleda u idiotski i do besmisla napucena silikonska usta. To je groteskno, nije lepo i nije seksipilno.
Dakle, sve moze, ali ako covek zna meru i ako to ide u pravcu ispravljanja nekog ociglednog i realnog nedostatka koji zeni smeta.
A u prilog tome da seksipil ne zavisi od pomenutog, svi znamo zene koje izgledaju vise nego prosecno, imaju male sise, nisu cak posebno ni lepe, ali dovoljno je biti u njihovom prisustvu pa da krv prokljuca.Muskarci znaju o cemu pricam...
Stoga mislim da je seksipil u skladu, u pokretu, glasu, pogledu, stavu, nekoj osobini i u kombinaciji svega toga
 
Potpuno se slazem. Svaka devojka je lepa, ali SVAKA! Samo, neke znaju da neguju lepotu i istaknu je, a neke ne. Dakle, kljuc je u disciplini. Ako devojka neguje kosu, kozu i nokte, lepo mirise, nasmejana je i samouverena, naravno da ce biti lepa. Neke zele lepse noge, neke zele cak i lepse ruke, ali svaka ima na sebi nesto lepo i ne treba padati u ocaj zbog onoga sto se namece kao imidz savrsenstva.

Cure, treba vam veci osmeh, a ne broj korpe, i vec cete izgledati lepse. :manikir:
 
Ma ako se tako osecaju bolje i imaju vise samopouzdanja, a pri tome imaju i mogucnosti, neka ugradjuju silikone gde hoce. Medjutim, svedoci smo prave poplave ugradnje istih na sva moguca mesta, a to se najbolje vidi kod nasih estradnih zvezda.
Ma kako to glupo zvucalo, njih mogu da razumem, one to rade zbog posla jer ce tako biti atraktivnije nekoj ciljnoj publici, intrigantnije medijima pa samim tim zaraditi vise.
Obicne devojke se nazalost ugledaju na njih i cini mi se imaju cudne ideje o tome sta je muskarcima privlacno. To sto ce neko da gleda u sise velicine lubenica ne znaci da su mu privlacne, niti sto ce da gleda u idiotski i do besmisla napucena silikonska usta. To je groteskno, nije lepo i nije seksipilno.
Dakle, sve moze, ali ako covek zna meru i ako to ide u pravcu ispravljanja nekog ociglednog i realnog nedostatka koji zeni smeta.
A u prilog tome da seksipil ne zavisi od pomenutog, svi znamo zene koje izgledaju vise nego prosecno, imaju male sise, nisu cak posebno ni lepe, ali dovoljno je biti u njihovom prisustvu pa da krv prokljuca.Muskarci znaju o cemu pricam...
Stoga mislim da je seksipil u skladu, u pokretu, glasu, pogledu, stavu, nekoj osobini i u kombinaciji svega toga

Ja :heart: ovo razmisljanje :telefon:
 
raisa imaju isti cilj...al je mnogo mudrije krenutu na trening nego pod noz
a s druge strane ima deformiteta koje trening ne moze da popravi
trening nece uvecati sise, ispraviti nos, uvecati usnu
drugo...sto se ti smatras zacnutom oko njegove opaske za devojke sa velikim grudima, pa u pravu je, nije mislio ako ih imas da si ko mece nego ne znaci ako ih imas da si seksipilna...bar ja ovako shvatila

True! :manikir:
 
Potpuno se slazem. Svaka devojka je lepa, ali SVAKA! Samo, neke znaju da neguju lepotu i istaknu je, a neke ne. Dakle, kljuc je u disciplini. Ako devojka neguje kosu, kozu i nokte, lepo mirise, nasmejana je i samouverena, naravno da ce biti lepa. Neke zele lepse noge, neke zele cak i lepse ruke, ali svaka ima na sebi nesto lepo i ne treba padati u ocaj zbog onoga sto se namece kao imidz savrsenstva.

Cure, treba vam veci osmeh, a ne broj korpe, i vec cete izgledati lepse. :manikir:

:mrgreen: jel dovoljno :lol:
ladno je sad za smejanje...ozebu krajnici :(
salim se

ovo je ziva istina sto si rekla :brus:
 
f_iaeo2l992gbm_8a50344.jpg
 
Potpuno se slazem. Svaka devojka je lepa, ali SVAKA! Samo, neke znaju da neguju lepotu i istaknu je, a neke ne. Dakle, kljuc je u disciplini. Ako devojka neguje kosu, kozu i nokte, lepo mirise, nasmejana je i samouverena, naravno da ce biti lepa. Neke zele lepse noge, neke zele cak i lepse ruke, ali svaka ima na sebi nesto lepo i ne treba padati u ocaj zbog onoga sto se namece kao imidz savrsenstva.
Cure, treba vam veci osmeh, a ne broj korpe, i vec cete izgledati lepse. :manikir:

...dodala bih samo ne treba padati u ocaj zbog nametanja nekog svog savrshenstva ;)

svaka zena je razlicita. nekoj nece zasmetati neki njen mali nedostatak i skroz ce se drugacije ophoditi prema istoom,nego neka druga. Uzasan je osecaj kada se ne osecash dovoljno zenstveno,dovoljno zena,a tako umeju da se osete neke zene koje imaju premale grudi,premalo dupe,pretanke noge ili koju god manu oni na svom telu vide { pod uslovom da nije izmisljena u svojoj glavi }.

Ima cak i ona bolest,zaboravila sam kako se zove al ako treba potrazicu,gde su ljudi toliko opssednuti u negativnom o svom izgledu,da sami na sebi vrshe plasticne operacije,ciji su rezultati...monstruozni,uzasni,unakaze sebe,ne zele da izadju na ulicu,godinama,opsesivan,nerealan,opasan i bolestan pojam o svom izgledu. Tako da to nezadovoljstvo koje ta zena moze da ima ne sme se bash uvek gledati kao neka bezazlena stvar,kao smeshna,vec ima i ozbiljnih varijacija.
 
raisa upade izmedju :lol:

i anoreksija i bolumija su bolesti ciji je uzrok nezadovoljostvo sostvenim izgledom

poenta je da bilo da se radi o nekom malom nezadovoljstvu, kompleksu ili cak o nekoj patologiji nije zanemarljivo...moze da napravi problem u zivotu
 
raisa upade izmedju :lol:

i anoreksija i bolumija su bolesti ciji je uzrok nezadovoljostvo sostvenim izgledom

poenta je da bilo da se radi o nekom malom nezadovoljstvu, kompleksu ili cak o nekoj patologiji nije zanemarljivo...moze da napravi problem u zivotu

ja uvek upadam izmedju :zper:

ovog puta izmedju paprikasha:sad2:

pa jeste,to je poenta :)

samo ovde je o plasticnim operacijama,pa sam navela bolest direktno vezana za temu,tj za plasticne operacije
 
Mnoge devojke danas jako, jako grese...

Ubacuju silikone u grudi!

Nesretnice, misle da ce sa tim postati SEKSIJE!

Nece.....Na protiv!

Nema NISTA GROZNIJE nego uhvatiti za "silikonke"...Kao da si pipnuo gumenu loptu prevucenu kozom...:bljak:

Ima zena sa malim sikama koje dizu muskarcima pritisak perfektno (i sve ostalo), a ima i prsatih lepotica koje su seksipilne kao plisani medo....

Cujte i pocujte sta ce vam reci chicha sa puno iskustva:

seksipil je U GLAVI!

Nije ni lepoj njiskici ni u velikim sisama ni medju nogama.....

da...
 

Back
Top