Kako ubiti dosadu na Dorćolu ?

Matko1

Početnik
Banovan
Poruka
35
Koštunica traži vanredne izbore


Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Vojislav Koštunica optužio je danas Vladu Srbije da je gurnula zemlju u propast i zatražio raspisivanje vanrednih izbora i obrazovanje nove vlade koja će izvesti Srbiju iz agonije i staviti tačku na "politiku obmana".


P.S: Bože dokonog čoveka, mnogo dosadno na Dorćolu izgleda. Uvek sam se divio političarima, piscima, profesorima, akademicima, doktorima...koji sebe lično ne umeju, ne mogu, ne žele da pomognu, ali zato ko ludi su da pomognu celoj Srbiji.


Moj odgovor na naslov: lako, premijersko mesto ko rodjeno za nedosadjivanje.
 
Koštunica traži vanredne izbore


Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Vojislav Koštunica optužio je danas Vladu Srbije da je gurnula zemlju u propast i zatražio raspisivanje vanrednih izbora i obrazovanje nove vlade koja će izvesti Srbiju iz agonije i staviti tačku na "politiku obmana".


P.S: Bože dokonog čoveka, mnogo dosadno na Dorćolu izgleda. Uvek sam se divio političarima, piscima, profesorima, akademicima, doktorima...koji sebe lično ne umeju, ne mogu, ne žele da pomognu, ali zato ko ludi su da pomognu celoj Srbiji.


Moj odgovor na naslov: lako, premijersko mesto ko rodjeno za nedosadjivanje.

Pa dobro, vanredni izbori su uvek legitimno resenje,a na opoziciji je da ih trazi.
 
У време коштуничиног мандата извршене су најкриминалније приватизације у Србији и сада он неком замера да је гурнуо нешто у пропаст ?

Сугестија : не обраћати пажњу на тог идиота
 
Значи, хоћеш да кажеш да је у Србији дивно и красно и да цветају руже?!
И за чије ће нам бабе здравље неко нови на власти....

Nije bajno i više je nego očajno, a sam Koštunjavi je bio na vlasti i pokazao se kao obična nula ( 0 ), što i jeste.
( a kad kakiš u wc šolju, ne vraćaš ta govna u sebe, nego pustiš vodu )
 
Мислим да нико није гори од оних који свесно и намерно уништавају економију и привреду државе.

ma kakvi ekonomija je u sigrunim riukama Veljinog i Vojinog druga i partnera Dinkica , dakle vode je isti oni koji su je vodili i u njihovo vreme , tako da je cela prica o nekom "novom " na vlasti smesna i izlisna ... mislim nije uopsteno kad bi stvarno bio neko novi , a Vojislav ne moz bit novi taman da krne botoks i dve tri plasticne operacije
 
Он је много горе од тога јер као сваки лудак не схвата то и не види катастрофу, која се догађала, док је он на несрећу био премијер
Која се катастрофа догађала? Шта је приватизовано у време Коштуњавог, пошто ти увек помињеш најпљачкашкије приватизације у време Коштуњавог?;)
 

Back
Top