Lep muškarac

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Moćan muškarac ( uticajan, snažan i fizički i psihički ), je ujedno i bogat muškarac ( moć i novac idu jedno s drugim ), a bogat muškarac je lep muškarac.
Ako Marijana Mateus laže, i Brajan laže.
 
Moćan muškarac ( uticajan, snažan i fizički i psihički ), je ujedno i bogat muškarac ( moć i novac idu jedno s drugim ), a bogat muškarac je lep muškarac.
Ako Marijana Mateus laže, i Brajan laže.

Ja kazem...cvrc........

A ona je jos mocnija jer je sa mocnim muskarcem?Oce to.Tako je lepo misliti leeeeeeepo o sebi..........sto bi rekli ljudi:a ko ce,ako sami o sebi necemo.....?
Proser.....

p.s. izvinjavam se na spontanosti


;)
 
Ja kazem...cvrc........

A ona je jos mocnija jer je sa mocnim muskarcem?Oce to.Tako je lepo misliti leeeeeeepo o sebi..........sto bi rekli ljudi:a ko ce,ako sami o sebi necemo.....?
Proser.....

p.s. izvinjavam se na spontanosti


;)

Voleo lepu al' sirotu ( to ima samo u pesmama )
ps. Izvinjavam se na spontanosti nesrećnoga Djoke B.
 
nije mmi jasno sto se svi gade kinte...ja volim kintu...ko to ne voli...
bolje imati situiranog muskarca, nego suprotno...zar nije tako?

Ma ne gade se kinte,vec kontaju odma sam sponza,ovo-ono...

Bogat mushkarac je bogat mushkarac..ne znaci da je lijep...

ali imati lijepog koji sasvim slucajno i bogat...shto da ne...

sad smo sve kao anti sponzorushe,pa kupimo beskucnike s ulica da bi pokazale da je ljubav jedina bitna...

ako on ima kesh,ko meni brani da i ja radim i zaradjujem?
 
Ma ne gade se kinte,vec kontaju odma sam sponza,ovo-ono...

Bogat mushkarac je bogat mushkarac..ne znaci da je lijep...

ali imati lijepog koji sasvim slucajno i bogat...shto da ne...

sad smo sve kao anti sponzorushe,pa kupimo beskucnike s ulica da bi pokazale da je ljubav jedina bitna...

ako on ima kesh,ko meni brani da i ja radim i zaradjujem?

pa dobro...ne trazim da mi kupuje cipele, torbe bunde..vec samo da ne uzima od mene.. :lol:
eventualno neki izlazak, vecerica...rpivatan let za monte karlo nije za nas balkance...u nekom drugom zivotu!
zivela skromnost :worth:
 
Ma ne gade se kinte,vec kontaju odma sam sponza,ovo-ono...

Bogat mushkarac je bogat mushkarac..ne znaci da je lijep...

ali imati lijepog koji sasvim slucajno i bogat...shto da ne...

sad smo sve kao anti sponzorushe,pa kupimo beskucnike s ulica da bi pokazale da je ljubav jedina bitna...

ako on ima kesh,ko meni brani da i ja radim i zaradjujem?

Zaradjuj puno, da bi te više voleo
 
ne razumem lazan moral, ako je to do morala...kao necu situiranog, sama cu steci bogatstvo...ok, mozda...ali za to je potrebno vreme i godine..nista ne pada s neba.. :mrgreen:
tako da...lep, jak, mlad, zdrav, jos ima i kesa...milina :manikir:

"Moral je skup nepisanih pravila i običaja koji utvrđuju međuljudske odnose i prosuđuju šta je dobro, a šta zlo. Moral je nešto objektivno kao oblik društvene svjesti, sistem običaja, navika, normi. To zahtjev društva za određenim ponašanjem, odnosno, principima koji određuju kako nešto treba da bude. On je relativan, nije isti u svim društvenim grupama i historijskim periodima. Centralne vrijednosti morala su: dobro, ispravno i pravedno.

Moral se oslanja na svijet i svijest pojedinca, a kao sankcije za nemoralno ponašanje javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline.

Dobro je najveća moralna vrijednost. To je ljudska osobina koja odgovara biti čovjeka. Čovječnost je dužnost svakog pojedinca, uslov dobrog života. To podrazumijeva saradnju sa drugim ljudima, dijalog, ljubav i dostojanstvo osobe."
mislim sad sta je kome lazno a sta pravo...
 
Zaradjuj puno, da bi te više voleo

Ako Bog da hocu :mrgreen:
ali ne da bi me co'ek vishe volio...sve cu ja to predbracnim ugovorom da sredim...ionako cu u brak uci s previshe miraza :mrgreen:

shalu na stranu...jedino je sponzama bogat=lijep...
meni je bitnije kakav je covjek a ne koliko ima u dzepu...ako je vrijedan i sad nema....kroz par godina moze biti i obrnuto....

da,ovaj...ako bogat bankrotira,da li se odjednom i proruzni...ili je i dalje lijep k'o slika :mrgreen:
 
"Moral je skup nepisanih pravila i običaja koji utvrđuju međuljudske odnose i prosuđuju šta je dobro, a šta zlo. Moral je nešto objektivno kao oblik društvene svjesti, sistem običaja, navika, normi. To zahtjev društva za određenim ponašanjem, odnosno, principima koji određuju kako nešto treba da bude. On je relativan, nije isti u svim društvenim grupama i historijskim periodima. Centralne vrijednosti morala su: dobro, ispravno i pravedno.

Moral se oslanja na svijet i svijest pojedinca, a kao sankcije za nemoralno ponašanje javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline.

Dobro je najveća moralna vrijednost. To je ljudska osobina koja odgovara biti čovjeka. Čovječnost je dužnost svakog pojedinca, uslov dobrog života. To podrazumijeva saradnju sa drugim ljudima, dijalog, ljubav i dostojanstvo osobe."
mislim sad sta je kome lazno a sta pravo...
znam sta znaci pojam "moral"....
lepo na ovolikoj diskripciji...nekima ce znaciti
 

Back
Top