Omiljena plaza u Kraljevu

Aaaa,ne.Kod njega sam išao još pre 8 godina,na pivo se navukao u Mošinom Gaju pre 3 godine i to tokom najveće hladnoće(i uspešno batalio,ne pijem ga već 5 meseci),a maloletnice...Duga priča.:mrgreen:

Ne znam zašto,ali volim što si mi komšija.Ako ikad budeš imao problema sa matorima,usvojiću te bez problema...'Bo te patak k'o da sam te ja pravio...:per: :hahaha:
 
A to je jedna plaza u grckoj, u jednom malom gradicu na egejskom moru. Grad se zove Platamon. Hotel u kome sam bio se zove Platamon Beach. E zarekao sam se da cu opet da se vratim tamo kad tad, i da cu da stanem na jedno mesto na plazi koje je za mene iz nekog razloga veoma posebno i da samo kuliram i da se suncam, cirkam pivo i posmatram lepe zene...:super::cool:
Sad mislite 100% "Mnogo gleda filmove."
 
A to je jedna plaza u grckoj, u jednom malom gradicu na egejskom moru. Grad se zove Platamon. Hotel u kome sam bio se zove Platamon Beach. E zarekao sam se da cu opet da se vratim tamo kad tad, i da cu da stanem na jedno mesto na plazi koje je za mene iz nekog razloga veoma posebno i da samo kuliram i da se suncam, cirkam pivo i posmatram lepe zene...:super::cool:
Sad mislite 100% "Mnogo gleda filmove."


Da...I to Grčke....:per: :hahaha:

P.S.:think: Ma otići ćeš garant Da se kladimo? :super: :rotf:
 
A to je jedna plaza u grckoj, u jednom malom gradicu na egejskom moru. Grad se zove Platamon. Hotel u kome sam bio se zove Platamon Beach. E zarekao sam se da cu opet da se vratim tamo kad tad, i da cu da stanem na jedno mesto na plazi koje je za mene iz nekog razloga veoma posebno i da samo kuliram i da se suncam, cirkam pivo i posmatram lepe zene...:super::cool:
Sad mislite 100% "Mnogo gleda filmove."

ma jok..............ko ne voli lepe zene i pivo!!!!!!!:worth::hahaha::gace:
jos ako su grcke
 
Ja razumem i dečko se malčice zaj... I žene na plaži više vole da gledaju žene, da im traže mane. :mrgreen: Inače, ne znam za Grkinje ali ljudi, ne biste verovalli kako Turkinja ima lepih... :eek: A i ne znam nijedno grčko pivo, dok je turski Efes opšte poznati brend. :zcepanje:

Šalu na stranu, maltene sam odrasla na Ženevi, i moji otac i stric, i bila mi je omiljena plaža, ali čujem od ljudi da je pretvorena u nešto kvazi-fensi a to mi se uopšte ne sviđa. Nisam tamo sišla godinama.
 
U zadnje 2 i pol' godine,odkad sam poceo da se bavim ozbiljnim poslom,okupao sam se (van kade i tusa :hahaha: ) na plazama mozda 4 -5 puta... :confused::(:(:( Meljanica par puta,Ibar dvaput :( i Morava jednom...ali najepsle mi je na bivsem Topoljaku u Progorelici sa strane M.Banje... Mada Topoljaka vise nema,posekli su ga... :roll::neutral:
 
U zadnje 2 i pol' godine,odkad sam poceo da se bavim ozbiljnim poslom,okupao sam se (van kade i tusa :hahaha: ) na plazama mozda 4 -5 puta... :confused::(:(:( Meljanica par puta,Ibar dvaput :( i Morava jednom...ali najepsle mi je na bivsem Topoljaku u Progorelici sa strane M.Banje... Mada Topoljaka vise nema,posekli su ga... :roll::neutral:

Daj ne mogu da verujem!!!:dash: :dash: :dash: Tu smo se obavezno zaustavljali na svakom "Veselom Spustu"... :sad2: :sad2: :sad2:
 

Back
Top