Ovo je Krsh......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima mnogo nekih nepotrebnih stvari koristio sam i nod 4.0.474.0 i najnoviji avast u isto vreme.I nod je nasao vise virusa i on detektuje moj virus kao potencijalnu opasnost , a avast pa slobodno putsa da hara kompom.ALI kao iznenadjenje norton antivirus ga detektuje jedini kao virus.Mozda je Norton cak i bolji treba mu dati sansu.Ja sam za sada na Nodu......
 
Ima mnogo nekih nepotrebnih stvari koristio sam i nod 4.0.474.0 i najnoviji avast u isto vreme.I nod je nasao vise virusa i on detektuje moj virus kao potencijalnu opasnost , a avast pa slobodno putsa da hara kompom.ALI kao iznenadjenje norton antivirus ga detektuje jedini kao virus.Mozda je Norton cak i bolji treba mu dati sansu.Ja sam za sada na Nodu......

Stvarno se razumiješ u Antiviruse..Kako ti je uopšte palo naum da pokušaš testirati na taj način dva antivirusna programa...cccccc
 
Kopiraj u browser kao da tržiš svoj omiljeni forum i vidi kako će reagovati tvoji Antivirusni programi... Samo dobro bi bilo da instaliraš bar dva Antivirusa. Pazi:
Sta treba da radim sa njima da ti kazem ko ih je napravio ili kada..........
I da,da te podsetim nije dozvoljeno stavljati linkove virusa na forumu............
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top