Kakva je buducnost ove veze?

Čovek je dupla škorpija ( :mrgreen: )... ne može biti lako, nikako... :lol:

Posle prvih mesec dana očekuj drugi mesec, pa treći... i tako dalje... pod uslovom da ga ne pritiskaš. Skontaj sama... ako ne budeš umela, ne očekuj ništa. z:)

Ovo nema veze sa natalom koji si postavila... samo iskustvo... :lol:
 
Jednom mu je ispalo da je strelac/shkorpija pa sam vrlo zbunjena.. Pre dva meseca mi je jedan astrolog napomenuo da cu krajem godine uleteti u vezu sa nekom osobom i da to moze odvesti u brak, ali da ta osoba nosi sa sobom neka "otezanja" i probleme.. Tako da su odjedanput sve stvari pocele da se poklapaju ali previse brzo da bih ja mogla da se "osvestim"..:rumenko:
 
Nebitno šta je, na granici je... a zatvorenost je svojstvena škorpionima.... odatle i moj komentar.

Ti u stvari hoćeš da ti neko kaže da li ćeš se udati za njega ( :lol: )... mislim da to nije pametno. Ako ti kažu da nećeš, otpisaćeš ga u startu, verovatno... ako ti kažu da hoćeš, vezivaćeš ga po svaku cenu... :confused:
Otezanja i probleme nije teško uklopiti u bilo koji odnos... A ti posle mesec dana tražiš proricanje budućnosti.

Da čovek zna za ovo... šta bi uopšte mislio o tebi? :sad2:
 
Hello!!! Ja sam ovde postavila dve natalne, moju i natalnu momka sa kojim sam oko mesec dana u vezi pa me zanima kako vam se cini i sta mogu da ocekujem od nje. On je jako interesantan ali je i jako tesko procitati ga.. Ako neko bude imao dobre volje..z:) Moja...http://yfrog.com/jvastrow2gw01valentinamilg Njegova.. .. http://yfrog.com/5aastrow2gw12ivancjklcndsg

Ja ovoliko znam da ti kazem:

Sto kasnije u zivotu udjes u brak bice bolje za tebe. Imas planete u polju braka koje upravo govore o kasnijem braku, a ako udjes u brak mlada mislim da su velike sanse i za razvod. Pa posto imas tek 20 godina mislim da o braku ne treba da razmisljas ni u najavi. Tamo tek posle 27., 28. godine zivota.
Mesec i je u Vagi, volis harmoniju, dogovor, tu je mesec nezniji. Konjukcija venere i marsa ukazuje da si vrlo privlacna za muski rod pa sve to jos u lavu u kvadratu sa plutonom podize na fatalniji nivo.

Sto se tice ovog decka nije ni cudo sto ti se svidja jer njegova venera upada u tvoje 5. polje, to je polje predbracnih veza, dopadanja, ljubavi. Medjutim kako je njegova venera u 12. polju on malo voli da krije kada voli ili da to bas i ne pokazuje, a nije iskljuceno i da ima vise ljubavi odjednom. On je inace strelac sa podznakom u skorpiji ako je vreme rodjenja tacno. Mesec mu je u biku, pa je hedonista voli da uziva voli skupe stvari, nije iskljuceno da je i pomalo materijalista a tebi sa venerom u lavu to prija (posto takva venera voli glamur, visoko drustvo, i voli da bude mazena i pazena kao kraljica.

S druge strano on je dosta okrenut sam sebi, sunce mu je u prvoj kuci tu je i pluton koji mu je vladar podznaka.
Mislim da sam rekla sve sto znam.... :bye:
 
Hvala ti puno sbojana..veliki pozdrav..I mislila sam da je strelac.. mada mi je njegova venera u 12. u vagi jako zanimljiva:think: Ja NE ZELIM da se udam sada a i ne znam da li to uopste zelim, samo sam htela da spomenem kako me je uplasilo to sto mi je taj astrolog rekao i kako na to sigurno ne bih pristala u ovim godinama..
 
Pa zanimljiva ti je njegova venera zato i ti sama imas veneru u kvadratu sa plutonom, pluton oznacava fatalnost, a gde ces vecu fatalnost kada je nesto skriveno, mracno, nedostupno, tajnovito kao sto je njegova venera u 12. a u tvom 5. polju veza. Automatski te privlaci. Mozda ce ova veza da ti bude bitna u zivotu po trajnosti ili intezitetu emocija pa ti je zato taj astrolog spomenuo, ne znam. U svakom slucaju okreni se vise sebi, skoli ili poslu cime se vec bavis, a jaaakoooo bitne veze kasnije u zivotu.
 

Back
Top