Vehabije pretukle imama!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Vehabije pretukle imama?

22. januar 2010. 21:55 > 22:18

Kosovska policija uhapsila je četvoricu mladića iz južnog, albanskog dela Kosovske Mitrovice, koji su u noći između četvrtka i petka napali i pretukli Hamita Kamberija, imama džamije u tom delu grada.


Uhapšeni su Vesat Imeri, Burim Ademi, Faruk Osmani i Isa Ibrahimi, koji su tokom ispitivanja odbacili krivicu za ovaj incident, drugi u poslednjih godinu dana u kojem su radikalni islamisti maltretirali lokalne muslimanske verodostojnike, javili su beogradski mediji.

"Čuo sam kako se iza mene zatvaraju vrata džamije i korake. Počeli su da me tuku", rekao je Kamberi.

On je naveo da su mu napadači zamerali na načinu na koji vodi verske obrede.

"Kukavički su me napali, s leđa. Nosili su kratke pantalone", rekao je Kamberi.

Kosovska policija saopštila je da je Kamberiju lakše povređena glava i vrat, ali da je, za svaki slučaj, prebačen u prištinsku bolnicu na detaljniji pregled.

(Srna)

Ademe,hocu informacije iz prve ruke...dakle,ti si na potezu...idi da vidis sta je bilo pa javi...a mislim da ova dzamija nije daleko od tebe...
 
Vehabije pretukle imama?

22. januar 2010. 21:55 > 22:18

Kosovska policija uhapsila je četvoricu mladića iz južnog, albanskog dela Kosovske Mitrovice, koji su u noći između četvrtka i petka napali i pretukli Hamita Kamberija, imama džamije u tom delu grada.


Uhapšeni su Vesat Imeri, Burim Ademi, Faruk Osmani i Isa Ibrahimi, koji su tokom ispitivanja odbacili krivicu za ovaj incident, drugi u poslednjih godinu dana u kojem su radikalni islamisti maltretirali lokalne muslimanske verodostojnike, javili su beogradski mediji.

"Čuo sam kako se iza mene zatvaraju vrata džamije i korake. Počeli su da me tuku", rekao je Kamberi.

On je naveo da su mu napadači zamerali na načinu na koji vodi verske obrede.

"Kukavički su me napali, s leđa. Nosili su kratke pantalone", rekao je Kamberi.

Kosovska policija saopštila je da je Kamberiju lakše povređena glava i vrat, ali da je, za svaki slučaj, prebačen u prištinsku bolnicu na detaljniji pregled.

(Srna)

Ademe,hocu informacije iz prve ruke...dakle,ti si na potezu...idi da vidis sta je bilo pa javi...a mislim da ova dzamija nije daleko od tebe...

Po ovoj smrzlini oni u kratkim pantalonama!!! :zskace:
 
Зажалиће они сами за даном кад су довукли своју браћу на ове просторе...сад "вјежбају" мало на својима...

Sarajevo: Vehabije odsjekle uho prodavaču na pijaci
23. 08. 2009.
http://www.24sata.info/vijesti/bosn...o-Vehabije-odsjekle-uho-prodavacu-pijaci.html

EKSTREMISTIČKI MARŠ NA SARAJEVO
Vehabije jurišaju na BiH džamije
http://www.nacional.hr/clanak/32315/vehabije-jurisaju-na-bih-dzamije

Pa ko s đavolom tikve sadi ...od mača i strada:):D
 

Back
Top