OPET ODUZIMANJE VOZILA

Од борца за права обесправљеног народа до шаљивог лика за 4 дана.
Слабо. Има их који то много брже пређу...

A valjda je srećan što nije završio u zatvoru za falsifikovanje dokumenata i registraciju ukradenih automobila :rumenko:

Prosečan srbin je jako zanimljiva zverka, u stanju je da se svađa za ukraden auto :)
 
Poslednja izmena:
A valjda je srećan što nije završio u zatvoru za falsifikovanje dokumenata i registraciju ukradenih automobila :rumenko:

Prosečan srbin je jako zanimljiva zverka, u stanju je da se svađa za ukraden auto :)
Није то толико у питању колико је погрешно усмерен бес који може касније да изазове много веће невоље.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Pa da, kupi jeftino auto jer je kraden i vozi ga godinu dana... Posle mu jebena policija otima njegov auto??? Gledo sam to nekoliko puta uživo... Neverovatno koliko su ljudi spremni da prisvoje tuđu imovinu na ovim prostorima... Recimo pozajmi pare i posle se pravi blesav :lol:
 
Pa da, kupi jeftino auto jer je kraden i vozi ga godinu dana... Posle mu jebena policija otima njegov auto??? Gledo sam to nekoliko puta uživo... Neverovatno koliko su ljudi spremni da prisvoje tuđu imovinu na ovim prostorima... Recimo pozajmi pare i posle se pravi blesav :lol:
Да, али сомалијац је навео да је прво обавештење које су добили у вези регуларности аута било да је све у реду!
Ако то имају написмено, постоји основа да се на одговорност позове онај који је дао лажну изјаву и тиме постао узрочник материјалног губитка свих који су дошли у додир са колима. Уместо тога, сомалијац се љути на државу...успешно спиновање узрока, можда ненамерно али свакако погрешно.
 
A valjda je srećan što nije završio u zatvoru za falsifikovanje dokumenata i registraciju ukradenih automobila :rumenko:

Prosečan srbin je jako zanimljiva zverka, u stanju je da se svađa za ukraden auto :)

Za pismene lepo je pisalo da nijedan automobil nije kraden, više stvarno nemam nameru da ponavljam to! Da pratiš sredstva javnog informisanja znao bi o čemu je reč, tj. razumeo bi šta i o čemu pišem!
 
Да, али сомалијац је навео да је прво обавештење које су добили у вези регуларности аута било да је све у реду!
Ако то имају написмено, постоји основа да се на одговорност позове онај који је дао лажну изјаву и тиме постао узрочник материјалног губитка свих који су дошли у додир са колима. Уместо тога, сомалијац се љути на државу...успешно спиновање узрока, можда ненамерно али свакако погрешно.

Druže "država" je znala sve to, jer su unapred sve lepo isplanirali. Ništa nam napismeno nedaju. Čačanski Sup je u ovim slučajevima bio i kadija i sudija, mnogo propusta su napravili, a mi smo samo trebali dobrog advokata da nađemo koji nije njihov doušnik i koji će da reši sve! Sada smo pronašli pravog čoveka koji nam je pojasnio mnoge njihove greške i propuste, pa sad ako budu poštpvali zakon na koji se toliko pozivaju, eto nama pobede!!!
 
Druže "država" je znala sve to, jer su unapred sve lepo isplanirali. Ništa nam napismeno nedaju. Čačanski Sup je u ovim slučajevima bio i kadija i sudija, mnogo propusta su napravili, a mi smo samo trebali dobrog advokata da nađemo koji nije njihov doušnik i koji će da reši sve! Sada smo pronašli pravog čoveka koji nam je pojasnio mnoge njihove greške i propuste, pa sad ako budu poštpvali zakon na koji se toliko pozivaju, eto nama pobede!!!
Немате написмено? Ви сте на "часну реч" веровали да су сви папири у реду? Онда честитам што сте нашли адвоката, али мислим да од тога неће бити ништа.
Иначе, када будеш хтео да те не смарају, пиши блог а не отварај тему на форуму. Форум служи да сви који учествују могу да коментаришу тему.
 
@Mario80:
Kakvi crni domaci katalizatori, mi nemamo ni tehnologiju ni materijale za tako nesto, za svaki od njih treba platina koja se kod nas retko/ni malo ne vadi i preradjuje (nemamo je puno a i prerada je preskupa jer je mnogo komplikovana), to sa otpada su katalizatori koje su nasi genijalci skidali sa otpada vozila koja su poslata na"kockanje"ili mlevenje i sad ih ovde prodaju za par stotina eura, sto je opet dosta jeftinije od 700-inak eura koliko najmanje kostaju novi!
Pozdrav :cool:
 
Poslednja izmena:
ne mogu da se setim gde sam procitao a kamo li da postavim link...ali pred kraj preregistracije---procitah za jednu od najvecih afera u nemackoj...naime nemacka vlada je pokrenula istragu oko nekoliko milijardi evra pronevere---naime i oni su stimulisali zamenu staro za novo---ispostavilo se da su hiljade vozila koja su regresirana od vlade i zavrsila na reciklaznim otpadima skinuta sa osiguranja u nemackoj zavrsila na balkanu--preprodata--prvenstveno u srbiji....ovo o cemu ti pises moglo bi da bude to...raspitaj se...ali ti to ne moze doneti ikakvu utehu...

Nemačka je P dim za skidanje kola sa osiguranja u Engleskoj.
 
@Mario80:
Kakvi crni domaci katalizatori, mi nemamo ni tehnologiju ni materijale za tako nesto, za svaki od njih treba platina koja se kod nas retko/ni malo ne vadi i preradjuje (nemamo je puno a i prerada je preskupa jer je mnogo komplikovana), to sa otpada su katalizatori koje su nasi genijalci skidali sa otpada vozila koja su poslata na"kockanje"ili mlevenje i sad ih ovde prodaju za par stotina eura, sto je opet dosta jeftinije od 700-inak eura koliko najmanje kostaju novi!
Pozdrav :cool:

Ja vido svojim očima pre 4-5 godina na sajmu automobila, ponosio se neki naš stručnjak male privrede :rumenko:
Mislim ja sam znao da unutra nema ničega sem žice ali je zanimljivo kako je on to prezentirao u javnosti :) Cena je bila neka smešna u odnosu na novi oriđiđi :)
 
Mozda ako je umesto zice od platine za sace koristio paljenu zicu za gradjevinu, NEMOGUCE je napraviti jeftin katalizator kad samo plemeniti metal za njega kosta bar 100 eura, gde je"predenje"istog pa sklapanje... mozda je koristio neke filtere na drugom principu, a mozda si utripovao pa umesto repariranog zapamtio domaci!
Pozdrav :cool:
 
Mozda ako je umesto zice od platine za sace koristio paljenu zicu za gradjevinu, NEMOGUCE je napraviti jeftin katalizator kad samo plemeniti metal za njega kosta bar 100 eura, gde je"predenje"istog pa sklapanje... mozda je koristio neke filtere na drugom principu, a mozda si utripovao pa umesto repariranog zapamtio domaci!
Pozdrav :cool:

Ma kad sam i pitao a posle se smejao... Uredno je tu bila i rupa za sondu uredno zatvorena šrafom :mrgreen:
 
Немате написмено? Ви сте на "часну реч" веровали да су сви папири у реду? Онда честитам што сте нашли адвоката, али мислим да од тога неће бити ништа.
Иначе, када будеш хтео да те не смарају, пиши блог а не отварај тему на форуму. Форум служи да сви који учествују могу да коментаришу тему.

Ti si izgleda stvarno glup decko ili si nepismen..... O,cemu ti to majke ti govoris???? :rtfm::dash:
 
Није то толико у питању колико је погрешно усмерен бес који може касније да изазове много веће невоље.

cestitam na dijagnozi, bas je hebitacna

to kod nas vazi za mnogo sta, cak se od strane rezima i extremne desnice zloupotrebljava,
u velikoj meri i svuda, jer je rezimu lakse zavaditi i manipulisati nego da rezim zasuce rukave i skromno i stedljivo pocne da radi nesto korisno
 
Ako carina i policija nisu mogli da provere dokumentaciju za auto, ovlascenja,ugovore toliko meseci...zasto su vozilo ocarinili i registrovali...i kako smo mi gradjani mogli da proverimo ako oni nisu mogli???
Zar nisu trebali proveriti verodostojnost dokumenata pa tek onda izvrsiti carinu i registraciju?
Sama carina je ucinila prekrsaj...naime carinila je vozilo bez odjave u C.Gori...prakticno imamo tzv. ,,blizance,, Auto koje sa istim brojem sasije i motora postoji u Srbiji i u C.Gori?
Ta auta su i dalje u sistemu C.Gore a odjavu je mogao samo vlasnik uraditi?
Dali ce carina odgovarati? Zar to nije krivicno delo?
Narod je obmanut i ostecen, a svaljuje mu se krivica da je falsifikator i pise mu se prijava za krivicno delo falsifikovanja, a da ne pricamo kako je taj isti narod podigao kredite da i kupio ta vozila....Zalosno, ali istinito!
 

Back
Top