357 prestaje sa radom...

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
Status na FB: Никола Хаџи Николић obavestavamo fanove da 357 prestaje sa radom...na radost mnogih, odrzacemo jos koncert u subotu 23.u zemunu 29. na povetarcu i 30. u Novom sadu a veliki oprostajni 12.februara (nismo jos odredili mesto)

Isti status,official fun page na FB-u....



:dash: :dash: :dash:

z:cry:
 
Evo i jedan Nikolin komentar...

Никола Хаџи Николић:drugari...znamo sve, ipak morate razumeti da i mi imamo porodice i da je jako tesko u ovom vremenu posvetiti paznju svemu i svima...nemojte tripovati negativno vec pomozite da sto casnije zavrsimo pricu zvanu 357. Kad sam poceo 1995. neki od vas su se tek rodili...opravdajte moje napore pa nastavite dalje...znam da sad mozete sami...grupa je nastala kada nije bilo niceg...nemojte biti razmazeni da nam se zlikovci rugaju...dodjite na oprostaj da vide koliko ostaje iza nas.
 
Evo i jedan Nikolin komentar...

Никола Хаџи Николић:drugari...znamo sve, ipak morate razumeti da i mi imamo porodice i da je jako tesko u ovom vremenu posvetiti paznju svemu i svima...nemojte tripovati negativno vec pomozite da sto casnije zavrsimo pricu zvanu 357. Kad sam poceo 1995. neki od vas su se tek rodili...opravdajte moje napore pa nastavite dalje...znam da sad mozete sami...grupa je nastala kada nije bilo niceg...nemojte biti razmazeni da nam se zlikovci rugaju...dodjite na oprostaj da vide koliko ostaje iza nas.

u prevodu ovo se ne isplati, a od nečega se mora živeti :sad2::sad2::sad2:
 
Poslednja izmena:
ODLAZE U ZABORAV....TAMO GDE IM JE I MESTO...BAS KAO I ONAJ CIRKUS OD KLUBA KOJI SU PROPAGIRALI...
n69413622832_2698.jpg
 
Evo i jedan Nikolin komentar...

Никола Хаџи Николић:drugari...znamo sve, ipak morate razumeti da i mi imamo porodice i da je jako tesko u ovom vremenu posvetiti paznju svemu i svima...nemojte tripovati negativno vec pomozite da sto casnije zavrsimo pricu zvanu 357. Kad sam poceo 1995. neki od vas su se tek rodili...opravdajte moje napore pa nastavite dalje...znam da sad mozete sami...grupa je nastala kada nije bilo niceg...nemojte biti razmazeni da nam se zlikovci rugaju...dodjite na oprostaj da vide koliko ostaje iza nas.
Tebra , hvala sto ste bili tu - u pravo vreme i na pravom mestu. Ostaju mnoge dobre pesme za sva vremena , ono sto si i hteo na pocetku.NEKA VAS GOSPOD CUVA i vas i vase porodice. ZIVELA SRBIJA
 

Back
Top