Apple iPhone

Sta znam. . . Imas PS Mobile to ti je kao neki photosop, za office imas kao Documents 2 (imam ga instalirano ali ga nisam koristio jos), imas Wikiamo (wikipedija bez dodadtnih slika i namestena bas za telefon), ako zivis u SAD jako dobro je imati i The Weather Channel (vremenaska prognoza, pa imas radar da vidis oblake i sl., jako korisno i dobro), ako hoces imas i Skype, bio je i neki Ping ili tako nesto na njemu si mogla da imas MSN, skype i jos tako neke chaterske programe sve u jednom i jako lako se dalo raditi sa njim. Ako se jos mucis sa matematikom imas i nekoliko aplikacija koje crtaju grafove u 2D i 3D (quick graph). Ako imas racun sa Chase bankom onda mozes da instaliras njihovu aplikaciju pa da proveravas racun i placas racun za kreditnu karticu (aplikacija je krajnje jednostavna i jako lepo radi, a sa njom mozes da trazis i bliznji ATM ako ti treba), imas e-bay (on radi fenomenalno, jedina mana mu je sto kad stavis da trazi po svim zemljama on to radi samo u onima gde je oglas na engleskom tj. preskace nemce npr., sve ti radi kao pravi e-bay), imas paypal (njega nikad nisam koristio), i ako imas racun preko At&t imas i njihovu aplikaciju myWireless gde mozes proveravati minute i sl. i platiti racun za telefon. To je ono sto mi sada pada na pamet. . . :)
 
Hvala za informacije, uglavnom mi je poznato ovo što si pobrojao, ali prvenstveno mi treba preporuka aplikacija za rad sa dokumentima u wordu i ubacivanje elektronskih knjiga.
 
Ne mogu da verujem da niko nije naveo quickoffice.
Ja sam ga koristio dok sam imao iPhone i pokazalo se odlicno.
Rade svi office fajlovi sa kompa.
Imas par fazona kako da ubacis sa kompa na fon preko usb kabla a ne preko wifi neta kao sto program zahteva,ali u principu je veoma lako (copy paste).
To je najbolji office program za iPhone trenutno,najlaksi za koriscenje,mnogo opcija,a najvise mi se dopada sto sa njim radi acelerometer (okrenes fon i okrene se tekst) i takodje radi multitouch zoom.
 
Negdje sam cuo da kod nas (Republika Srpska) iPhone ne radi kao u SAD, tj. valjda njihov softver ne moze kod nas raditi pa ugradjuju piratski.. Zna li neko nesto o tome?
Ima li neka opcija ili bilo sta drugo da kod nas ne radi, a trebalo bi?
 

Back
Top