Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/newsbriefs/2010/01/20/nb-04

Izgleda da im polako dolazi iz doopeta u glavu...

moguce da tebi polako dolazi...
albanci to rade oduvek. ipak se sa srpskim pasosem lakse odlazi u svet. cak i kad se prizna kosovo, i dobijemo svoje pasose, ako se sa srpskim ima bilo koja privilegija, ljudi ce ga vaditi.
pogledaj samo srbe iz hrvatske, i pitaj ih zasto vade hrvatske pasose
 
moguce da tebi polako dolazi...
albanci to rade oduvek. ipak se sa srpskim pasosem lakse odlazi u svet. cak i kad se prizna kosovo, i dobijemo svoje pasose, ako se sa srpskim ima bilo koja privilegija, ljudi ce ga vaditi.
pogledaj samo srbe iz hrvatske, i pitaj ih zasto vade hrvatske pasose

Svoje goßno najljepse mirise... z:mrgreen:

Ti znas da su nase drage komsije mnogo sjekirljive i da ih svaka susjedska nevolja pogadja... :hahaha1:
 
moguce da tebi polako dolazi...
albanci to rade oduvek. ipak se sa srpskim pasosem lakse odlazi u svet. cak i kad se prizna kosovo, i dobijemo svoje pasose, ako se sa srpskim ima bilo koja privilegija, ljudi ce ga vaditi.
pogledaj samo srbe iz hrvatske, i pitaj ih zasto vade hrvatske pasose
Ja bi se na vasem mestu zalila MZ da su vam time ugrozena ljudska prava,i da vas Srbi maltretiraju i sad kad imate svoju drzavu
................e resicemo se i vas parazita ,kad tad
 
moguce da tebi polako dolazi...
albanci to rade oduvek. ipak se sa srpskim pasosem lakse odlazi u svet. cak i kad se prizna kosovo, i dobijemo svoje pasose, ako se sa srpskim ima bilo koja privilegija, ljudi ce ga vaditi.
pogledaj samo srbe iz hrvatske, i pitaj ih zasto vade hrvatske pasose



Da ali ovim cinoom Kosovo je fakticki priznalo Srbiju,

tako da Sejdiju slobodno pokupi kolima Tadica,

kad bude krenuo na inauguraciju Josipovica u Zagreb.z:lol:
 
pa zar nije eu zabranila izdavanje srpskih pasosa za sve koji imaju boraviste na kosovu il tako nesto? ja bi tacno uvela diskriminaciju za izdavanje dokumenata, posle idu po svetu i blamiraju nas sa sve nasim dokumentima prodajuci zene,kur.ve,bubrege i drogu :neutral:

Bash tako, i to je trebalo uraditi josh daaaaaaaavno... a ovo stvarno nema smisla, samo gledam i pitam se dokle... obzirom na to shta su uradili, tachno bih sve koji dodju po srpski pasosh hapsio... :neutral:
 
Bas sam to hteo da napisem.
Hapsenje!

Normalno, i onda mesec dana istraznog zatvora... posle toga ih pustish... i to je to. Nishta vishe nije ni potrebno shta ce za mesec dana tamo da im urade, a potpuno je legitimno, j b g bio si osumnjichen za neshto... z:)

Pa moraju prolaziti kroz Srbiju............s tim novim pasosima.....................mogao bi ih usput negde i mrak pojesti

Pa moze i to mada malo je mnogo bili bi onda iste zveri ko i uck shta znam...
 
Pa jel ima Sejdiju kola?Ili ce da ga vuce neka mula?Mslim da se odrzi tradicija samo...nista vise...i

0000615425_l_0_1ftj5b.jpg
 

Back
Top