Cezuraaaaaaaaaaaaa!

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
na sajtu tzv. medijskog javnog servisa Srbije se objavljuju samo odabrani komentari... Komentar u kome se kritikuje bilo šta vezano za vladajuću koaliciju, glavonje sa RTS-a ili ne daj Bože samog gosn Tijanića, nikad neće biti objavljen... Probajte... Objavljuju se samo pohvale tipa: Tijaniću ti si kralj! , Predsedniče, ja Vam se divim! , Ljajiću, ti si srpski Obama.

...i još jedna stvar vezana za rts.. Tijanić je tražio od RATEL-a da ZABRANI emitovanje HRT-a preko kablovskih operatera... Pitanje je samo ŠTO?? Ko neće da gleda ne mora! Je l' se plaši da vidimo kako treba da izgleda prava nacionalna TV, a ne njegov TV Ćićevac....
 
Na zalost i ja sam medju tima sto sam kritikovao tijanica i onu najjvecu glupost od gledaoci reporteri poslao sam im brdo slika a oni ni da objave a stave sasvim nesto deseto sto nema blage veze sa zivotom ....
 
na sajtu tzv. medijskog javnog servisa Srbije se objavljuju samo odabrani komentari... Komentar u kome se kritikuje bilo šta vezano za vladajuću koaliciju, glavonje sa RTS-a ili ne daj Bože samog gosn Tijanića, nikad neće biti objavljen... Probajte... Objavljuju se samo pohvale tipa: Tijaniću ti si kralj! , Predsedniče, ja Vam se divim! , Ljajiću, ti si srpski Obama.

...i još jedna stvar vezana za rts.. Tijanić je tražio od RATEL-a da ZABRANI emitovanje HRT-a preko kablovskih operatera... Pitanje je samo ŠTO?? Ko neće da gleda ne mora! Je l' se plaši da vidimo kako treba da izgleda prava nacionalna TV, a ne njegov TV Ćićevac....

До сада ме сајт РТС-а није удостојио објаве коментара које сам износио на најкултурнији начин не вређајући никога тако да сам одавно дигао руке од њега.
У ствари једанпут су ми објавили коментар крајем прошле године када је била нека кампања у којој сви посетиоци сајта имају могућност да путем коментара дају своје мишљење о раду сервиса и предлог мера за побољшање истог.Тада сам искористио прилику и пожалио се да је степен цензуре велики и да се коментари објављују селективно и гле чуда тај коментар ми објавили и наставили по старом.
Што се тиче ХРТ-а не бих се бунио и да га укину.
 
..i još jedna stvar vezana za rts.. Tijanić je tražio od RATEL-a da ZABRANI emitovanje HRT-a preko kablovskih operatera... Pitanje je samo ŠTO?? Ko neće da gleda ne mora! Je l' se plaši da vidimo kako treba da izgleda prava nacionalna TV, a ne njegov TV Ćićevac....

Nemoj da si naivan on to niti moze traziti niti bi mu to neko odobrio.
To sto se desava zapravo je do HRT i Ratela zapravo svih televizija izvan Srbije
Sve one zele da im se plate autorska prava sto ce reci prikazivanje folmova i serija i bilo cega sto nije produkcija HRT mora da se plati !!

HRT je nekad abio dobar danas sve vise lici na neku provincijsku TV nema vise dobrih filmova sporta odavno nema ostao je samo jos ST ( fala bogu pa to nefce ukinuti )
Nema :Latinice uopstalom nekada su imali bolji program to ne kazem samo ja vec i Hrvati i to u velikom broju .
 
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/442571/Još+tri+optužnice+za+Srebrenicu+

,kao sto rekao nas partrijarh pavle budimo ljudi,iako smo srbi....vecna mu slava.....

Moji pokusaj da odgovorim na ovo se zavrsio neuspesno komentar nije objavljen. Komentar je glasio ovako nesto: Kakav primitivizam pokojni patrijarh nije rekao tako nesto. Koliko je meni poznato patrijarh je izjavljivao "Budimo ljudi, nikada neljudi", "Prvo budimo ljudi, pa onda Srbi" ali da je rekao tako nesto mi nije poznato.
 
Tijanić je tražio od RATEL-a da ZABRANI emitovanje HRT-a preko kablovskih operatera... Pitanje je samo ŠTO?? Ko neće da gleda ne mora! Je l' se plaši da vidimo kako treba da izgleda prava nacionalna TV, a ne njegov TV Ćićevac....

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: anajjaci fazon je,sto to nije prava nacionalna televizija,vec LAZNA nacionalna televizija.Ne postoji hrvatska nacija :lol:
 
Ova zemlja od kad je izmisljen Televizor nije imala slobodu medija,tako da me nista ne iznenadjuje.
Kad sam imala nekih 4-5 god.bila sam u Nemacku kod ujaka.Tada smo imali samo dva kanala nase Tv,i treba sad da idemo kuci a ja kazem mojoj babi i dedi,,Kazite ujki da nam da tv,, ,,sto,, pitaju ,,pa nas tv ima samo dva programa,a vidi kako njegov ima mnogo,,
 
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/442571/Još+tri+optužnice+za+Srebrenicu+

,kao sto rekao nas partrijarh pavle budimo ljudi,iako smo srbi....vecna mu slava.....

Moji pokusaj da odgovorim na ovo se zavrsio neuspesno komentar nije objavljen. Komentar je glasio ovako nesto: Kakav primitivizam pokojni patrijarh nije rekao tako nesto. Koliko je meni poznato patrijarh je izjavljivao "Budimo ljudi, nikada neljudi", "Prvo budimo ljudi, pa onda Srbi" ali da je rekao tako nesto mi nije poznato.

Потврђујем !
Одговорио сам постављачу коментара зашто износи неистине,и да наведе где је то Патријарх изјавио.
Наравно нису ме удостојили објаве коментара.
 
Cenzura...
hahahahaha

Pa danas niko ne trpi kritike..
Debeli Tijanic, ne podnosi da bude kritikovan..
On je BRE savrsen. mos mislit, javni servis da pa ga neko kritikuje..
Kako se samo usudjete da kritikujete RTS BRE.....

Isti je i ovde..
nadjite mi temu, post koji kritikuje forum a da je ostao, a da nije obrisan...

Tacka.
:rtfm:
 
povremeno gledam htv, i politika im je kao sto i znamo, antisrpska bez dileme

ostale emisije, dokumentarne, pa putopisi, reportaze su extra. cak i emisije o poljoprivredi su interesantne, aktuelne i gledljive, kao i emisije o moru i zivotu na moru, obali, ostrvima

ima i humoristickih serija, ok su. filmski program je ponekad isti kao kod nas

dakle ne ukidati htv na kablovskoj, to su inferiorne ideje inferioraca

ps da ne bude zabune, mene je ovde forumas iz cro navoao srpskim nacionalistom, tek da se zna, ustvari je bgd tv propast ziva, vec sam pisao o tome, a i onaj punto sto ga `izvlace` za vreme dnevnika - jad i beda, propast televizije u nas
 
Ја кажем:
Због свега тога треба и даље плаћати тв претплату и не покушавати са грађанском непослушношћу.
Истина или лаж?
 

Back
Top