Dan zaljubljenih

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Sta cete pokloniti voljenoj osobi? Sigurno je bila tema, ali trebaju nam sveze ideje, tako daaa... Izvolite, dobrodosli, trazite inspiraciju i pomozite drugima z:)
Ok, ok, znam ja da svako najbolje zna sta je prva stvar, potpuno se slazem, ali je lepo cuti planove...

Sta biste uradile kad bi videle Milana Kalinica sa ekipom na taj dan (ovo mi je slucajno palo na pamet)? z:)

Ja imam na umu svasta nesto, ali kada bih dobila na lotou koji ne igram, mogla bih da napravim cudo :)
 
Ne slavim dan zaljubljenih...to je americki komercialni praznik i zao mi je sto vecina ljudi preuzima isti...z:hm: i ne volim euforiju oko tog praznika...z:((
Bitno mi je da me tretira svaki dan onako kako zasluzujem...

Bojkot danu zaljubljenih!!!!! z:lol:

P.s. Sto se tice kalinica...takav nacin iskazivanja ljubavi ne svidja se ni meni ni mom decku..pa tako nesto ni ne moze da se desi..skroz je pateticno i sladunjavo...
 
Sta cete pokloniti voljenoj osobi? Sigurno je bila tema, ali trebaju nam sveze ideje, tako daaa... Izvolite, dobrodosli, trazite inspiraciju i pomozite drugima z:)
Ok, ok, znam ja da svako najbolje zna sta je prva stvar, potpuno se slazem, ali je lepo cuti planove...

Sta biste uradile kad bi videle Milana Kalinica sa ekipom na taj dan (ovo mi je slucajno palo na pamet)? z:)

Ja imam na umu svasta nesto, ali kada bih dobila na lotou koji ne igram, mogla bih da napravim cudo :)

Јоој, куд се баш ја јавих на ову тему? z:shock:

Али, ето, ту сам...
Дан заљубљених је за мене глупост.
Они који се воле треба да имају неки ,,свој дан''.

А М. Калинића не подносим, кад би неко хтео да ми напакости за Дан омражених, послао би ми га на врата...
 
Ne slavim dan zaljubljenih...to je americki komercialni praznik i zao mi je sto vecina ljudi preuzima isti...z:hm: i ne volim euforiju oko tog praznika...z:((
Bitno mi je da me tretira svaki dan onako kako zasluzujem...

Bojkot danu zaljubljenih!!!!! z:lol:
Да не бих исто куцала, слажем се од речи до речи. :)
Не славим!
 
Okay, slazem se da ljudi treba da se vole svakog, a ne samo tog dana, ali cisto pitam :)

А то је слично 8. марту, иако ми не смета да славим 8. март. Можда није фер што сам одмах опљувала, али...
Против Дана заљубљених сам јер је беспотребна еуфорија око њега последњих година.
И морам признати, кад сам ја била млада, нико није ни знао за тај дан. Можда бих га славила, не знам.
Мени смета то што то није ,,наш'' празник, и што сматрам да је пропаганда у циљу нечег о чему не бих на Женама...
 
NI JA NE SLAVIM NI NE RAZMENJUJEM POKLONE ZA TAJ DAN,ALI DA SE NE LAZEMO...BAS BIH
SE OBRADOVALA NECEM LEPOM,(pardon za slova)nesto tipa isplanirani vikend,ili izlet na jedan
dan,ili karte za neki srceparajuci koncert (jel umro dragan stojnic?)ili masaza,tako nesto.pokloni tipa cvece,garderoba,nakit ,vecera me ne interesuju.
a ono sto bi me bas,bas ganulo bila bi porukica ,cisto znak paznje od nekih bivsih ljubavi
 
Ne slavim dan zaljubljenih...to je americki komercialni praznik i zao mi je sto vecina ljudi preuzima isti...z:hm: i ne volim euforiju oko tog praznika...z:((
Bitno mi je da me tretira svaki dan onako kako zasluzujem...

Bojkot danu zaljubljenih!!!!! z:lol:

P.s. Sto se tice kalinica...takav nacin iskazivanja ljubavi ne svidja se ni meni ni mom decku..pa tako nesto ni ne moze da se desi..skroz je pateticno i sladunjavo...

Potpisujem. Sa muške strane :D Samo, uvijek to naglasim ranije, da se zna :D

Može se radovati koliko god hoće - ne slavim katoličke praznike po cijenu života :P Zato imamostalih 364 dana na raspolaganju
 
mozda sam vec negdje pomenula...
stvarno se ne opterecujemo poklonima...on meni ja njemu...
mi to sve u naturi :zcepanje:
znate onaj vic gradjanke i seljanke...
e pa ja tu dodjem ona seljanka...sto uvijek bolje prodje :zcepanje:

e sad ozbiljno...
volim poklone tipa nekih sitnica...zanimljivih i pazljivo odabranih...
krupnice volim sama da kupim...
al' ovaj dan ne obiljezavamo...bilo je par izlazaka...al' u drustvu...
ne ono sami uz svece...
 
Ehehehe, užas.
Ja bolje ništa da ne poklanjam, pošto sam zadnji put poklonila pauzu a osmog marta raskid..
Jednostavno smo se toliko odvratno mrzeli tj. shvatila sam da smo prestali da se volimo, slušamo i vidimo da mi je bilo grozno licemerno da ostajemo zajedno i jedan jedini dan više.
Sad što se to sve zadesilo da je tog datuma - mož' misliti.
Meni nije bilo bitno...

I ni sada mi nije bitno, i kad bi moglo da prođe sa što manje dreke oko toga, bilo bi divno.

Jer meni je svaki dan - dan zaljubljenih :zaljubljena:
:bljuv:
:D
 
Ne treba se opterecivati time kako nesto nije "nas"praznik.Da ukinemo,Jelku,Deda Mraza,Dan Zaljubljenih,Novu Godinu...a deo smo Evrope i hocemo u EU.Ne moze bre,ako hoces da budes deo Evrope ne mozes da se ponasas kao neki ajatolah iz Irana.
To su neke stvari koje su se odomacile u narodu,mozda je to modni hir,moguce je i to,ali ne mozes da budes protiv zato sto to nije "nase".A sta je to nase,Sveti Trifun? Jeste,ali ga slave vinari.Setili se lukavi trgovci kako da prodaju robu narodu i sad ne mozes da se pravis naivan kad se narod primio.Ni u vremenu moje mladosti mi nismo ni znali za Dan zaljubljenih,nije ga ni bilo.Sad ga ima,neka se ljudi vesele,vole,izmenjuju poklone...sta je tu lose.Ili je bolje da se svadjau i tuku?:zimag:z:kiss: ?!
 
Nije poanta u tome sto nije "nas" praznik...vec sto je suvise komercionalizovan...poklone i taj dan toliko propagiraju da je to preslo meru zdravog i ukusnog (sto se mene tice)...na sve strane proizvodi crvene boje u obliku srca, izlozbe prepune crvenila (cesto neukusno ukrasene da me podsecaju na pakao a ne na nesto lepo :lol:)..ljudi jos vise pokazuju medjusobnu ljubav javno da ceo svet vidi kako se oni vole :roll: kao da su jedini na planeti koji znaju za ljubav...koga uopste interesuje na kakav nacin se dvoje vole?..da ne budem pogresno shvacena, ne smetaju mi ljudi koji javno pokazuju svoje emocije...ali sve ima svoju meru..cemu ona navaljivanja na sred ulice? kao da zele da prikazu da su jedini koji znaju da se ljube, kako su otvoreni za sve, srecni u ljubavi i u zivotu a pola tih odnosa je mozda trulo ..deluje skroz navalentno pa cak i agresivno u odredjenim situacijama..izvestaceno i neiskreno...

Slavljenje Deda Mraza je sl. praznik..nikada nisam verovala u istog, niti sam prizeljkivala poklone od njega...sve sto mi je trebalo i sto sam pozelela kupili su mi roditelji ili sama..
Al ok, nema nista lose u tome sto mnoga deca veruju u istog ili se bar raduju pokloncicima..
 
Nije poanta u tome sto nije "nas" praznik...vec sto je suvise komercionalizovan...poklone i taj dan toliko propagiraju da je to preslo meru zdravog i ukusnog (sto se mene tice)...na sve strane proizvodi crvene boje u obliku srca, izlozbe prepune crvenila (cesto neukusno ukrasene da me podsecaju na pakao a ne na nesto lepo :lol:)..ljudi jos vise pokazuju medjusobnu ljubav javno da ceo svet vidi kako se oni vole :roll: kao da su jedini na planeti koji znaju za ljubav...koga uopste interesuje na kakav nacin se dvoje vole?..da ne budem pogresno shvacena, ne smetaju mi ljudi koji javno pokazuju svoje emocije...ali sve ima svoju meru..cemu ona navaljivanja na sred ulice? kao da zele da prikazu da su jedini koji znaju da se ljube, kako su otvoreni za sve, srecni u ljubavi i u zivotu a pola tih odnosa je mozda trulo ..deluje skroz navalentno pa cak i agresivno u odredjenim situacijama..izvestaceno i neiskreno...

Slavljenje Deda Mraza je sl. praznik..nikada nisam verovala u istog, niti sam prizeljkivala poklone od njega...sve sto mi je trebalo i sto sam pozelela kupili su mi roditelji ili sama..
Al ok, nema nista lose u tome sto mnoga deca veruju u istog ili se bar raduju pokloncicima..


Potpuno si u pravu,ali,u Evropi,tako razmislja 20% populacije,maksimalno.I to je cinjenica,sve je biznis.
 
Sta cete pokloniti voljenoj osobi? Sigurno je bila tema, ali trebaju nam sveze ideje, tako daaa... Izvolite, dobrodosli, trazite inspiraciju i pomozite drugima z:)
Ok, ok, znam ja da svako najbolje zna sta je prva stvar, potpuno se slazem, ali je lepo cuti planove...

Sta biste uradile kad bi videle Milana Kalinica sa ekipom na taj dan (ovo mi je slucajno palo na pamet)? z:)

Ja imam na umu svasta nesto, ali kada bih dobila na lotou koji ne igram, mogla bih da napravim cudo :)

Dan zaljubljenih ne slavim...za mene je to patetičan i besmislen praznik.....Ako nekog voliš i hoćeš nešto da mu pokloniš učinićeš to bilo kog dana u godini......Dan zaljubljenih je zamenio čuveni 8.mart. Pa sad muškarci olinjali karanfil i srce od pliša sa raširenim rukama (vrhunac kiča i neukusa ako mene pitate) poklanjaju devojkama/ženama....14.februara...
Ako misliš na "Sve za ljubav", ljudi koji me vole i dobro me poznaju, odlično zanaju da bih prestala da razgovaram sa njima do kraja života kada bi me prijavili za emisije tipa "hoću da cela Srbija vidi koliki sam frajer (čitaj paćenik) pa ti izjavljujem ljubav preko tv-a" ili "svadba uživo, da me vide rođaci gastosi", "menjam babu za dve mlađe žene" i slične bljuvotine....
Reći nekome da ga voliš, zaprositi ga, pokazati mu koliko ti je do njega stalo, ne zahteva kamere i gledaoce koji suze ili balave....Potrebni ste vas dvoje i niko više. Bilo kakav vid javnog eksponiranja ala američki šećerlema filmovi...on juri na aerodrom da je stigne, pa je vidi al ne može od gužve ili ljutog carinika da priđe pa joj izjavljuje ljubav preko razglasa, kao da ne može da kupi kartu za sledeći let ili joj pošalje sms, mail, pozove je telefonom....Ili još grđa patetika sa klečanjem u restoranu.....to jedino ako želi da se nikada ne udam za njega....
 
Niste romanticni... :aha:
N ja ne slavim nesto posebno Dan zaljubljenih, nikakvi pokloni i slicno, ali nekako je kod nas ostala neka tradicija.
Vecera uz svece (kuci, made by me z:mrgreen:), ruze i posle toga se zna sta sledi...
 

Back
Top