Ćete i vi da BEGATE iz Srbije ?

A di ćete da begate ?

  • Za Beograd

  • u Evropsku Uniju

  • u Švajcarsku

  • na Island

  • u Norvešku

  • u SAD

  • u Kanadu

  • u Rusiju

  • na Novi Zeland

  • u Australiju

  • u Kinu

  • u Japan

  • u Irak i Avganistan

  • u Afriku

  • u Albaniju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Gledam večeras Dnevnik i prikazuju situaciju u Medveđi koja je katastrofalno loša-ma propas'. I intervjuišu neku Šiptarku i ona kaže nešto tipa: Ovde mladi svi begaju za Beograd. :zskace: Znači umrEo sam od smeha kad sam to čuo. Pa rekoh da i ja vas pitam dal' će da begate iz Srbije ? z:D

Dakle, ekonomska i sva druga situacija u Srbiji je mnogo teška i nema naznaka da će se nešto promeniti na bolje u sledećih 100 godina. Mladi ovde ne vide nikakvu perspektivu i budućnost pa se postavlja logično pitanje: DA LI PLANIRATE DA ODETE (begate z:lol:) IZ SRBIJE I GDE PLANIRATE DA ŽIVITE ?

Evo i ankete a što se tiče odgovora: "Beograd" tu najviše mislim na one iz Južne i Centralne Srbije jer oni najviše "begaju" za Beograd. Pogotovo iz onih najnerazvijenijih delova na jugoistoku Srbije. Što južnije-to tužnije. Ja još nisam čuo za nekoga da je iz Vojvodine begao za Beograd. z:D Takvi su retki. Dok se sa druge strane skoro cela Kuršumlija odselila za Beograd.

Što se mene tiče, moj odgovor je DA s tim što bih ja ostao u Evropi. Ne bih išao nigde dalje.
 

1941., kao i danas

oduvek se islo sa juga na sever i sa istoka na zapad

U celom svetu je ODUVEK sever bio bogatiji od juga i zapad od istoka. Evo ti primera:

Severna Amerika je bogatija od Južne Amerike.

Severna Evropa je bogatija od južne.

Zapadna Evropa je razvijenija od istočne.

Severna Srbija (Vojdovina) je bogatija od južne.

Zapadna Srbija je bogatija od istočne.

Како сада то ,па Србија је изашла из кризе!

Ma izašli smo mi iz krize odavno nego nema ko to da nam javi. z:D
 
A jel možemo i ja i Consiglieri sa vama ? Mislim iza vas ? Jel ima neka mračna ulica u toj Europi da zamaknemo malo iza ćoška pa da odigramo 1 tablić ? :zskace:

Nemoj prijatelju mene u EUropu, ja takve bede tesko gde da sam video kao tamo :) Canada, US, Australia moze, a stipu me tih EUropskih slepaca sto i sami jedva sastavljaju kraj s'krajem (izuzev Svajcaraca i Skandinavaca) ... a zipa cuda... i oni se gade na EU :mrgreen:
 
Ja sam vec "pobegao" z:mrgreen:

Hehehe, evo odgovora na moje pitanje s druge teme. Hvala.

Zato si ti tako hrabar, k'o još neki.:D Čudo jedno kako ste najgrlatiji vi, pobegulje...Šatro, gadi vam se Tadić pa ste otišli, a kad se vrati Šešelj, eto vas nazad prvim vozom, avionom, kako god....:mrgreen:

Dobro, drage kolege, pa nismo mi baš toliko naivni. Znamo mi da se vi nikada nećete vratiti, a pravo da vam kažem i bolje je. Sigurno vam je tamo super.
 
Hehehe, evo odgovora na moje pitanje s druge teme. Hvala.

Zato si ti tako hrabar, k'o još neki.:D Čudo jedno kako ste najgrlatiji vi, pobegulje...Šatro, gadi vam se Tadić pa ste otišli, a kad se vrati Šešelj, eto vas nazad prvim vozom, avionom, kako god....:mrgreen:

Dobro, drage kolege, pa nismo mi baš toliko naivni. Znamo mi da se vi nikada nećete vratiti, a pravo da vam kažem i bolje je. Sigurno vam je tamo super.

Ja sam otishao zbog Milosevica , a ti si tada bacala cvece na tenkove z:mrgreen:
 

Back
Top