svaki cvet dobrodošao

cure, a kolika je uloga cveća u vašem mikrokosmosu? mislim, kad vam ga dečaci poklone

ovi koji me ne znaju nego su u fazi muvanja pa ce kao da mi glume da im je stalo bla bla pa kao kupe mi neko cvece...dobiju vestacki osmeh al broj jok z:mrgreen:

e kad sam vec u vezi i kad me vec zna...onda zna kakva osecanja gajim prema kom cvecu i uopste prema cvecu kao poklonu...pa se u skladu s tim i ponasa z:)

a to je da ne volim da mi se kupuje cvece jer, vec je bila tema o poklonima, ne volim te klise poklone, radije primam zagrljalj nego to....al naravno da ima vrsta cveca koje volim i koje volim i da dobijem...bitno je ako vec poklanja da zna da to volim a ne da poklanja da bi poklonio pa daj sta das z:hm:

a najvise volim spontanost pa i ako dobijem neki cvet da to bude spontano...tipa capi ga iz komsiskog dvorista i sl...ko je kriv komsiji kad je zbunic preso preko ograde z:p
 
Poslednja izmena:
U suštini i nemam ništa protiv, ali nisam ni neki preveliki obožavalac rezanog cveća.
Ali, bilo je par situacija da sam bila oduševljena, a par ruža sam čak i osušila i sačuvala iz sentimentalnih razloga (?!).
Jedna posebno, jer ju je teglio iz svoje baštice (hehe, kao u 'Varljivom letu' - on im dušu daje :D), i bila je jadna skoro skroz svela, ali je i dalje divno mirisala i bila je u sklopu neke skroz naše priče, zajedno sa skroz istopljenom belom čokoladom, po silnim julskim vrućinama...
A ove druge... pa ugl. isto tako neki razlozi su postojali.
Rođendani, godišnjice... no nijedna nije značila kao ona malecna.. :)
 
Uhh... ja sam se nakupovao cveća i saksija (a i nakrao :rumenko: ) da sam, 'ladno,
mogao i cvećaru da otvorim :lol:
Ono, klasika... cveće i bonbonjera, sad... nekima je to smešno,
ali kada sam ja bio omlatinac, volele su to... u stvari, volela je :heart:
 

Back
Top