Ненад Чанак снимио музички спот!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Колико далеко политичари иду да презентују своје странке да су спремни и да запевају.

Ово је заиста постало језиво,ни мало озбиљности ,а човек у тим годинама овакве глупости да пева!

Да ли подржавате естрадну каријеру политичара?

 
У новом музичком споту Јелене Карлеуше ,главну улогу је добио и Ненад Чанак ,познатији као ТАЈА,Како курир наводи Ненад Чанак након свечане премијере је спреман да се баци у музичке воде и ускоро се очекује његов први албум!

Да ли је ово могуће?
 
Prvo i prvo, ovo je spot pesme "Potseti me šta to beše ljubav" ako se ne varam. Samo se neki biser setio da ubaci ovu novu Karleušinu pesmu kao muzičku podlogu...Ko nije primetio kako otvaraju usta a koje su reči pesme neka mu je na čast. Dakle obična podvala. Drugo onaj muški glas nije Nenadov. Tačka.

Наравно да је Ненадов глас!
То је тај музички спот ,Ненад као ТАЈА ,истина нисам до сада видела али ово је заиста

БОЛЕСНО!

Да као неки политичар овакве ствари снима!

Пази речи које Ненад Чанак пева иду ,нешто као:" Дођи таји ,неће таја да затаји"
 
Наравно да је Ненадов глас!
То је тај музички спот ,Ненад као ТАЈА ,истина нисам до сада видела али ово је заиста

БОЛЕСНО!

Да као неки политичар овакве ствари снима!

Пази речи које Ненад Чанак пева иду ,нешто као:" Дођи таји ,неће таја да затаји"

Naravno da nije. Ako nisi primetila nakačio sam ovde originalan spot. Pogledaj kako se lepo uklapaju reči z:)

On se bavio muzikom dvadeset godina, svira gitaru, klavir, organu i solidan je pevač. Ne znam zašto ne bi pevao? Pa bolje peva sigurno od ovih koje ti slušaš. I od Seke i od Stoje i ostalih Miloša Bojanića...z:cry:
 
Nova pesma Jelene Karleuše za manje od nedelju dana koliko je postavljena na "You Tubu" dostigla je ogromnu gledanost. Naime spot, tačnije art video za pesmu “Insomnia” pogledan je preko 200.000 puta. A mnogi su zapazili i da nova pesma JK je zapravo obrada velikog bolivudskog hita “Dance Pe Chance“. Pomenuta numera je u martu prošle godine postavljena na sajt "You Tube", a pevaju je Indijci Sunidi Kauhan i Lab Jajua, a pre Karleuše već je stigla da je obradi bugarska pevačica Ivana. Uz Jelenu Karleušu u ovoj pesmi može se čuti i vokal Mirze Hamzića. “Dobili smo sve potrebne dozvole od 'Bolivud enterteinmenta' za pomenutu pesmu”, rekao je u izjavi za "Kurir" PR JK Zoran Birtašević.

Zamolio bih te da se informišeš pre nego što postaviš temu o kojoj nemaš blage veze, ili da se držiš politike, a umetnost ostavi po strani...z:poz:
 
Naravno da nije. Ako nisi primetila nakačio sam ovde originalan spot. Pogledaj kako se lepo uklapaju reči z:)

On se bavio muzikom dvadeset godina, svira gitaru, klavir, organu i solidan je pevač. Ne znam zašto ne bi pevao? Pa bolje peva sigurno od ovih koje ti slušaš. I od Seke i od Stoje i ostalih Miloša Bojanića...z:cry:

Ево погледала сам што си ти поставио и даље тврдим да је први оргинал!

Нека се онда бави музиком немам ништа против ,нека се мане политике ,лоше му иде!

А ја друже још увек слушам предивну музику!

 
Nova pesma Jelene Karleuše za manje od nedelju dana koliko je postavljena na "You Tubu" dostigla je ogromnu gledanost. Naime spot, tačnije art video za pesmu “Insomnia” pogledan je preko 200.000 puta. A mnogi su zapazili i da nova pesma JK je zapravo obrada velikog bolivudskog hita “Dance Pe Chance“. Pomenuta numera je u martu prošle godine postavljena na sajt "You Tube", a pevaju je Indijci Sunidi Kauhan i Lab Jajua, a pre Karleuše već je stigla da je obradi bugarska pevačica Ivana. Uz Jelenu Karleušu u ovoj pesmi može se čuti i vokal Mirze Hamzića. “Dobili smo sve potrebne dozvole od 'Bolivud enterteinmenta' za pomenutu pesmu”, rekao je u izjavi za "Kurir" PR JK Zoran Birtašević.

Zamolio bih te da se informišeš pre nego što postaviš temu o kojoj nemaš blage veze, ili da se držiš politike, a umetnost ostavi po strani...z:poz:

Ма какaв Мирза ,па нисам слепа, лепо видим да пева Ненад!

z:((
 
Ево погледала сам што си ти поставио и даље тврдим да је први оргинал!

Нека се онда бави музиком немам ништа против ,нека се мане политике ,лоше му иде!

А ја друже још увек слушам предивну музику!


Pogledaj dokaze što sam ti ovde postavio i videćeš da nisi u pravu uopšte. Evo i ja sam muzičar pa mogu za svega par sekundi da vidim i čujem neke stvari koje drugi ne mogu posle 20 slušanja neke pesme ili spota. Sad ćao! z:mrgreen:
 
Canak je zavrsio izmedju ostalog i muzicku skolu , pevao je kafanske i cetnicke pesme po proslavama srpske nove godine godine u periferijskim i okolno seoskim kafanama pocetkom osamdesetih , a imao je i pank bend u to vreme , tako da je prilicno muzicki potkovan i iskusan ... a da mu je to sto peva najveca mana bio bi svetac

I na turneji po Rusiji gde je bio neke dve godine. Sigurno je pevao na puno mesta našoj ruskoj braći. z:p
 

Back
Top