Ala,ala to ne valja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vov fala na prosvetljenju sad tek vidoh kako to cudo izgleda...ovo sam cula na mobilnim telefonima u skoli, busu i sl...jedno vreme je svima tako zvonilo...al nikad ne cuh celu niti vidoh spot

Jeste.Po meni cist debilizam,i kretinizam..sejo govedo..:lol: Da li mi verujes i dan danas cujem ovu stvar kod nekog taxiste ili sofera,gsp kada idem do grada i sl..:lol:

A poenta jeste da kudimo uticaj granda i pinka na muzikalno obrazovanje omladine,i uticaj iste na sexualnu degeneraciju i poremecen sistem vrednosti kod omladine..:ok:
 
Jeste.Po meni cist debilizam,i kretinizam..sejo govedo..:lol: Da li mi verujes i dan danas cujem ovu stvar kod nekog taxiste ili sofera,gsp kada idem do grada i sl..:lol:

A poenta jeste da kudimo uticaj granda i pinka na muzikalno obrazovanje omladine,i uticaj iste na sexualnu degeneraciju i poremecen sistem vrednosti kod omladine..:ok:

aha...a ides na ta mesta i hvalis se kako muvas ribe uz takvu muziku :aha:

el znas ti sta oces i de se nalazis
 
pa 'ebiga..missim ja kada bih trazio ribu,sa istim muzickim afinitetima poput mojih,jos uvek bih biJo nevina..iskreno meni se ista gadi ne verovatno..:bljak: ali nemam pojma sta cure vide odnosno cuju u istoj?Missim otkud znam..:neutral:

pa ti si onda gori od ovih koji barem ovo slusaju s ljubavlju...sebe si zgazio ko crvljaivu jabuku i krenuo u pohod osvajanja plitkoumnih i bez razvijenog ukusa kvazi ribica...jer bolje ni ne mozes, kako sam kazes, da osvojis

mojne se onda foliras ovde i pokusavas da procistis savest temom de ces kao da pljujes po ovakvim pesmama i njnihovim fanovima...kad si u ravni s njima...jedino si iznad njih dok si na nekoj obozavateljki ovog kvazimoda dok je tucas
 
Ali šta je najjadnije od svega....sećam se kada sam muvao neku balavicu....koja je slušala ovaj talog....i pita ona mene šta ja slušam ja počnem da najbrajam....ona me pogleda i kaže: Ko su ti slepci? Sledeći put vozimo se mi, krene sa diska Clapton - Wonderfull tonight, a tek ona: Jaoooo kako dobra pesma, ko je ovo? Kada nju nisam izbacio iz kola u pokretu nikog neću......
 
kad smo vec kod muzike
jedan zvucnik je upravo RIP a drugi tandrce ko muvino desno krilo :neutral: e samo mi je to falilo
100.gif
 
Ali šta je najjadnije od svega....sećam se kada sam muvao neku balavicu....koja je slušala ovaj talog....i pita ona mene šta ja slušam ja počnem da najbrajam....ona me pogleda i kaže: Ko su ti slepci? Sledeći put vozimo se mi, krene sa diska Clapton - Wonderfull tonight, a tek ona: Jaoooo kako dobra pesma, ko je ovo? Kada nju nisam izbacio iz kola u pokretu nikog neću......
I ti si malo zastareo ko ja a i malo smo zaostali sto ne slusamo Karleusu i Seku a pogotovoStoju.
 
I ti si malo zastareo ko ja a i malo smo zaostali sto ne slusamo Karleusu i Seku a pogotovoStoju.

Ako si ti na tvom avataru, ja bi već trebaoda ti persiram......a ja sam u mojoj generaciji antikvar.....z;) Jednostavno gotovim tu muziku.....volim stari rock i blues i to slušam za svoju dušu. Ali slušam i house, dance, elektroniku i tehno i reggae i dub. A na trubro folersko smeće sam odavno dobio antitela u krvi i postao imun.....ko protiv H1N1....z:lol:

Samo sam rekao da je većina ljudi u ovoj zemlji lena i neprosvećena stoka bezrepa koja, jednostavno ni sama ne zna šta voli već guta ono smeće koje joj se servira i ne zna i ne želi da zna za bolje.......z:hm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top