Tripovi

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.251
jel imate (sto bi ova mladez danas rekla:lol:) tripove kad je sex u pitanju?

tipa...morate da operete ruke pre toga, zube...
morate da gasite svetlo
ne skidate brus
....
...na vama je da kazete :aha:


e ako je bilo okacite meni o rep
 
jel imate (sto bi ova mladez danas rekla:lol:) tripove kad je sex u pitanju?

tipa...morate da operete ruke pre toga, zube...
morate da gasite svetlo
ne skidate brus
....
...na vama je da kazete :aha:


e ako je bilo okacite meni o rep

hmmmmm
imam, svi ih imamo...
evo recimo ja redovno moram da obidjem tri kruga oko kreveta i skinem prsten s ruke, popijem zeleni caj i poljubim decka u celo...ako se on ne smori, bice seksa :zstidljivko:
 
Pa kako bi se ti osetjala da te u pola rađe neko ometa? z:(( Recimo da ti Kurir pozvoni na stražnja vrata? :zper: :zelenko:

boli te uvo nek zvoni tel...samo nastavis :zelenko:
jedino kad moras da se javis ocekujes nesto bitno

pokusavam da premotam film i ukopcam dal imam neki trip al slabo mi nesto ide...dobro jedino ono sto sam se slozila sa koleginicom koja ne da guzu....
imam trip od hladnoce, ne podnosim je, pa se ne dam u takvim uslovima... tipa zima je a da se ebem negde u hladnom, napolju i sl...
al nemam sad ono tipa obavezno zakljucavanje, gasenje svetla i ebem li ga sta sve ljudi rade...
 
pa dobro to kad znas da ce da dodje...al kad je vec tu onda se ni ne setis sve to da odradis
sve zavisi od vrste veze, situacija i sl...

Ne retko i devojka traže..... z;)

To ti kažem, zato i ja sve zatvorim i gasim. z:kiss:
Šifra: ometena u sred posla :zstidljivko:

Ne bojte se.....Kurir to radi profesionalno.....:zelenko:

boli te uvo nek zvoni tel...samo nastavis :zelenko:
jedino kad moras da se javis ocekujes nesto bitno

pokusavam da premotam film i ukopcam dal imam neki trip al slabo mi nesto ide...dobro jedino ono sto sam se slozila sa koleginicom koja ne da guzu....
imam trip od hladnoce, ne podnosim je, pa se ne dam u takvim uslovima... tipa zima je a da se ebem negde u hladnom, napolju i sl...
al nemam sad ono tipa obavezno zakljucavanje, gasenje svetla i ebem li ga sta sve ljudi rade...
Gledaj.....kada imaš rodbine da popuni omanji seoski stadion, i svi se ponašaju ko Šošoni iz rezervata.....i živiš u kući, moraš da se zalokotiš, jer kada dođu, prvo zvone po 100god, pa onda obilaze iza kuće zaviruju u prozore, osluškuju, ko da su kriminalistička policija.....z:hm:
Sećam se jednom kada mi je navrno ujak i počeo da se dernja pred kućom tako se on inače najvljuje....leto već predveče.....ja gola voda.....brzo istrčim napolje....navuko na brzinu neki šorc i majcu......jedva labuda okrenem nadole.....ali se i dalje poznaje....pa sam se savio malo u leđima.....tek on mene počeo da ispituje šta mi je? z:(( z:(( z:(( Ja poludeo, seo on počeo da mi govori kako se sa leđima nema zajebancije....pa kada mi je održao pridiku onda mu treba brusil'ca došo po nju....pa još onda počeo da mi drži neko predavanje o njoj....sve u svemu kada sam se vratio.....prošlo me....a i nju........z:hm:
 

Back
Top