Leto je bilo.............

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Da li vam se nesto posebno dogodilo ovog leta, nesto sto cete pamtiti citav zivot? Nesto lepo, tuzno, slatko, uzbudljivo...........
Eto naprimer meni se izdesavalo mnogo toga.
Videla sam neke stare, dobre prijatelje posle dugo vremena...... :D
Srela sam ponovo njega - decka koji mi mnogo znaci i sa kojim zajedno godinama cuvam neke zabranjene & slatke tajne.... :oops:
Ovog leta ponovo su se probudile neke stare emocije u meni za koje sam mislila da su nestale (i sada me teraju u razmisljanje)....... :?
Konacno sam shvatila da me takozvana najbolja drugarica ne ferma ni 5%......... :cry:
Ovog leta proslavila sam jos jedan rodjendan........

A sada je na vas red?
 
chokolada:
Da li vam se nesto posebno dogodilo ovog leta, nesto sto cete pamtiti citav zivot? Nesto lepo, tuzno, slatko, uzbudljivo...........
Eto naprimer meni se izdesavalo mnogo toga.
Videla sam neke stare, dobre prijatelje posle dugo vremena...... :D
Srela sam ponovo njega - decka koji mi mnogo znaci i sa kojim zajedno godinama cuvam neke zabranjene & slatke tajne.... :oops:
Ovog leta ponovo su se probudile neke stare emocije u meni za koje sam mislila da su nestale (i sada me teraju u razmisljanje)....... :?
Konacno sam shvatila da me takozvana najbolja drugarica ne ferma ni 5%......... :cry:


Ovog leta proslavila sam jos jedan rodjendan........

A sada je na vas red?

a ja sam smotao MRMOTA U FOLIJU...i sad mi je lakse :D
 
Imala požar
Tužba zbog divlje gradnje
Dala dva otkaza
Otkrila intimnu depilaciju
Naučila kako se radi duboko grlo(hvala gazdarice :wink: )
Išla u Bugarsku prvi i poslednji put
Stekla nekolicinu virtualnih ljubavnika
........
ima toga još ali ne mogu sad na brzaka da se setim...
 
Кишовито, тужно, кисело (са кнјигом у руци), без путованја...
Да није ових дивних женских створенја (за разоноду :twisted: :wink:) ...ма ипак НЕПОНОВИЛО се!
 
chokolada:
Da li vam se nesto posebno dogodilo ovog leta, nesto sto cete pamtiti citav zivot? Nesto lepo, tuzno, slatko, uzbudljivo...........
Eto naprimer meni se izdesavalo mnogo toga.
Videla sam neke stare, dobre prijatelje posle dugo vremena...... :D
Srela sam ponovo njega - decka koji mi mnogo znaci i sa kojim zajedno godinama cuvam neke zabranjene & slatke tajne.... :oops:
Ovog leta ponovo su se probudile neke stare emocije u meni za koje sam mislila da su nestale (i sada me teraju u razmisljanje)....... :?
Konacno sam shvatila da me takozvana najbolja drugarica ne ferma ni 5%......... :cry:
Ovog leta proslavila sam jos jedan rodjendan........

A sada je na vas red?
Meni se ovog ljeta ništa nije dogodilo, ni lijepo ni ružno. Patetika čista. Bila sam 10 dana na moretu i tamo ništa...
 

Back
Top