Film ili muzika

A?

  • Film

  • Muzika


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.221
Sta vas bolje opusta i sta vam je bitnije po vama vrednije paznje?
Licno mi je film manje bitan i retko koji se pamti..moze pogledati vise puta..ostaje za sva vremena..isto tako mi se cini da smo narod koji povrsno pristupa ovim kulturama..uglavnom se sve i svasta od filmova prodaje i gleda iskljucivo na osnovu komercijalnog uspeha ili preporuke..ako neko voli odredjen filmski zanr i guta te filmove..zasto isto tako nije otvoren ka novim muzickim izdanjima i novim izvodjacima..da lepo sedne ko covek i preslusa nesto pa da svoj sud?Jel nam se ukus pogubio u sankcijama?
 
Веома ми је било тешко да се одлучим јер обожавам обоје. Међутим определила сам се за
музику јер њу нон стоп конзумирам тј. слушам док филмове гледам ту и тамо...и не само то
него се ретко сад нађе баш добар филм. Има их не кажем...али....
Док насупрот томе музику слушам свуда...радо...и стварно тешко да могу да замислим дан
без музике.
 
Muzika, od nje se retko rastajem. Film pogledam tek ponekad. Slušam svašta i verujem u sopstveni sud - ne povodim se drugima. Ne bih ni generelizovao da to kao nacija radimo, okrivljivao sankcije. Jednostavno, malo njih traga. Većina voli da im se servira. Ljudi su potrošači, koji vole da im se prinese i posluži, ako već treba da se generalizuje... i to ne samo ovde, kod nas :)
 
Muzika mi je vaznija.
Palim komp cim ustanem , pici nesto po ceo dan, zavisno od raspolozenja.
Ne mogu da zamislim zivot u tisini, poludela bih ( jednom mi se shebao komp i 2 dana sam bila bez zike u sobi, a nisam mogla da nadjem plejer - zamalo kosu pocupah ).
Odgledam po neki film tu i tamo. Tv prestadoh da gledam pa skinem sa neta filmic ak' mi se gleda i to je to.
Ma, muzika je tu olvejz...forevr :)
 
Filmska muzika xD. Zez se :P
Smatram da između toga ne može da se bira, zbog toga što je svaki film, u zavisnosti od žanra, upotpunjen odgovarajućom muzikom, kao što se i svaka pesma može staviti uz odgovaraju scenu.
 
Sta vas bolje opusta i sta vam je bitnije po vama vrednije paznje?
Licno mi je film manje bitan i retko koji se pamti..moze pogledati vise puta..ostaje za sva vremena..isto tako mi se cini da smo narod koji povrsno pristupa ovim kulturama..uglavnom se sve i svasta od filmova prodaje i gleda iskljucivo na osnovu komercijalnog uspeha ili preporuke..ako neko voli odredjen filmski zanr i guta te filmove..zasto isto tako nije otvoren ka novim muzickim izdanjima i novim izvodjacima..da lepo sedne ko covek i preslusa nesto pa da svoj sud?Jel nam se ukus pogubio u sankcijama?

jel amerika imala sankcije 90? nije
pa otkud onoliki sljam na mtv-u
necemo sad o tome da ne upropastimo temu

tema - kako kad...i jedno i drugo obozavam
uglavnom u jutarnjim i popdnevnim casovima je to muzika, a uvece i, najlepse, pred spavanje film
 
jel amerika imala sankcije 90? nije
pa otkud onoliki sljam na mtv-u
necemo sad o tome da ne upropastimo temu

tema - kako kad...i jedno i drugo obozavam
uglavnom u jutarnjim i popdnevnim casovima je to muzika, a uvece i, najlepse, pred spavanje film

Ne znam iskreno na koji shljam mislis s mtva..normalno da pustaju komercijalu koja je tad ili sad aktuelna..ni ja ne volim r'n'b ali to se slusa tek sad kod nas s zakasnjenjem od 90ih..nego na ulicama se ne moze naci nikakva muzika sve samo filmove valjaju..sta to govori o naciji ne mogu provaliti
 
slabo gledam filmove...
a muzika- uvek... :)

a ostatak pitanja mi nije baš jasan... :confused:
malo mi nekako kontradiktorno zvuči to što kažeš da nismo otvoreni za nove stvari i ono da nam se pogubio ukus...
moraš da čuješ/vidiš nešto novo da bi znao da li ti se to sviđa, što automatski znači da gubiš ukus, jer gutaš sve ne znajući da li to valja ili ne...
ne znam... možda i nisam najbolje skontala šta si hteo da kažeš... :neutral:
 

Back
Top