Zivot bez zena

NN76

Aktivan član
Poruka
1.532
Odmah da naglasim, nemoguce je ziveti bez njih(za nas heteroseksualne) jer imamo svoje potrebe, a Desanka Shakic nije bas uvek privlacna(a i frustrirajuca je)
Dakle, zivot bez zena, u smislu da ne zivis sa njom vec da ih imas cisto kao fizicku potrebu, neku vrstu LAT relacije.

Kako vam se cini ta ideja?

Ono, mali stancic, svoj posao, i vreme za sebe. Niko da ti prigovori sto opet ides na utakmicu, sto si opet zaglavio u kladionici, sto opet gledas premijerku, sto se opet druzis sa onim sto ceo grad zna da se svalerise okolo(svi osim njegove zene)
Ako imas decu, uzmes ih za sebe 3 dana sedmicno I 4 dana si svoj gazda.

Da li nam trebaju zene?
Vreme je emancipacije. Sex nikada nije bio jevtiniji. Nije kao pre 50 godina da nisi mogao doci do sexa bez da je prvo ozenis.
Sa druge strane, vreme polu gotovih jela, nema potrebe da ti iko kuva, vreme masina za pranje sudova, vreme vesernica, masina za susenje vesa...
A i za 1000 dinara mozes dovesti zenu 1 u 2 sedmice da sredi ceo stan(opere kupatilo, WC, kuhinju)

Kako vam to zvuci?

Cesto menjanje partnerki, neimanje nikakvih obaveza, dovoljno vremena za sebe, nema taste

Da li bi brzo dosadilo?


i sta je potrebno da bi se tako zivelo?
1000 eura mesecno, svoj stan, i sta jos?
 
Dragi NN76, druže forumski
mislim da si se skoro razveo i ovakvo razmišljanje je verovatno posledica toga.
možda i grešim ali probaj tu kombinaciju. pretpostavljam ne može da škodi ako ništa drugo u terapijske svrhe:)
kao i mi i žene se razlikuju...
 
Ja sam vec u toj opciji, samo cekam kljuceve od stana ( 1.februar)
Za sada mi zvuci ideja kao odlicna, pa me zanimalo sta drugi muskarci misle.
Nadam se da cu izdrzati sto duze moguce da mi se neka ne podvuce pod kozu :)
Dacu sve od sebe :)
 
Kako dovedes zenu da pere i pusi kad nema zena?:dontunderstand:

Pa postojale bi 2 vrste zena
1. Kao radna snaga. 1000 dinara da se sredi stan. U 3h mora da je gotov posao, a 330 dinara po satu nije losa para
2. Kao potreba, fizicka.

Dakle postojale bi zene, ali ne kao devojke/supruge :)


Georgejune,

To je problem. Umeju da se uvuku pod kozu. probacu to sto duze da odbijam :)
 
Pa postojale bi 2 vrste zena
1. Kao radna snaga. 1000 dinara da se sredi stan. U 3h mora da je gotov posao, a 330 dinara po satu nije losa para
2. Kao potreba, fizicka.

Dakle postojale bi zene, ali ne kao devojke/supruge :)


Georgejune,

To je problem. Umeju da se uvuku pod kozu. probacu to sto duze da odbijam :)

Moze moze...samo bi morali vestacki da ti izvade emocije iz organizma...malena operacija i gotovo, mozes da nas tretiras kao poslugu i prostitutke...sto da ne, na duze staze mozda ti se i isplati, uvek ces imati drustvo ispred zgrade za razgovor, kucnog ljubimca za mazenje i psihijatra za probleme koji te muce...:ztorba:
 
Odmah da naglasim, nemoguce je ziveti bez njih(za nas heteroseksualne) jer imamo svoje potrebe, a Desanka Shakic nije bas uvek privlacna(a i frustrirajuca je)
Dakle, zivot bez zena, u smislu da ne zivis sa njom vec da ih imas cisto kao fizicku potrebu, neku vrstu LAT relacije.

Kako vam se cini ta ideja?

Ono, mali stancic, svoj posao, i vreme za sebe. Niko da ti prigovori sto opet ides na utakmicu, sto si opet zaglavio u kladionici, sto opet gledas premijerku, sto se opet druzis sa onim sto ceo grad zna da se svalerise okolo(svi osim njegove zene)
Ako imas decu, uzmes ih za sebe 3 dana sedmicno I 4 dana si svoj gazda.

Da li nam trebaju zene?
Vreme je emancipacije. Sex nikada nije bio jevtiniji. Nije kao pre 50 godina da nisi mogao doci do sexa bez da je prvo ozenis.
Sa druge strane, vreme polu gotovih jela, nema potrebe da ti iko kuva, vreme masina za pranje sudova, vreme vesernica, masina za susenje vesa...
A i za 1000 dinara mozes dovesti zenu 1 u 2 sedmice da sredi ceo stan(opere kupatilo, WC, kuhinju)

Kako vam to zvuci?

Cesto menjanje partnerki, neimanje nikakvih obaveza, dovoljno vremena za sebe, nema taste

Da li bi brzo dosadilo?


i sta je potrebno da bi se tako zivelo?
1000 eura mesecno, svoj stan, i sta jos?

Pa to da j tako lako svi bito radili z:D z:D z:D
Kakav plan na nivou deteta. Nije tako prosto sinovac.. :roll:
 
Ma jasno.
Samo kazem da bi, ako bi se izbacile emocije, bilo mnogo bolje bez stalne partnerke ;)
A kako imam decu, i ne zelim vise, nadam se da cu uspeti da pobegnem lokalnim udavacama barem 2 godine. Da se nadisem, i nauzivam :super:
PS: Uzeh sezonsku kartu za FK i KK, imace se sada vremena :zskace:
 
Pa to da j tako lako svi bito radili z:D z:D z:D
Kakav plan na nivou deteta. Nije tako prosto sinovac.. :roll:

Pa, ja nemam drugu opciju sada. Razvodim se, dobijam kljuceve od stana 1 februara i imam decu kod sebe 3 dana sedmicno.
Sta treba da radim? Trazim odmah sledecu? Neka hvala.
PS: Sestra mi sinoc nabaci da je njena drugarica "takodje slobodna" a da je uvek volela samnom da prica.... Pazi, i sestra gleda da me sto pre udomi, umesto da me podrzi u mojoj single nameri
 
Pa, ja nemam drugu opciju sada. Razvodim se, dobijam kljuceve od stana 1 februara i imam decu kod sebe 3 dana sedmicno.
Sta treba da radim? Trazim odmah sledecu? Neka hvala.
PS: Sestra mi sinoc nabaci da je njena drugarica "takodje slobodna" a da je uvek volela samnom da prica.... Pazi, i sestra gleda da me sto pre udomi, umesto da me podrzi u mojoj single nameri

Pa ne znam sta da ti kazem.. ako ti mozes da zivis tako i da uspes, samo napred...
Recimo ja ne bih imao sanse tako, a i siguran sam prilicno dosta njih, jednostavno zaato sto je to nelogicno..
Nema razloga zasto bi menjao devojke- cak sta vise ima mnogo vise razloga zasto ne bi. Poverenje, bolesti,sigurnost itd..
Sad kazem ti to zivljenje "avanturisticki" je kao ono tr00 svalerisanje, tj bices kao faca. Ali pitanje je jedino da li ti to mozes, jer da je tako lako svako bi to radio. To je ono idealno za oba pola. Pogotovu u ovom vremenu sada...
 
Jasno
Ni ne mislim da je to "zdrav" nacin zivota. Ali je meni nametnut.
Jedino sta zelim, kada je vec tako, jeste da malo duze zivim tim zivotom.
Sad, pa ko zna kad ;)
Licno, voleo bih jedno 2-3 godine da mi u zivotu budu samo u smislu cistacice i sexualnog partnera.
Za prvo placam, za drugo necu, iz principa ;)
I ne zato sto mislim da cu “biti faca”
Stvarno, ako izuzmemo emocije, ne znam sta ce nam zene.
A posto sada nemam emocija ni za jednu zenu, samo cu probati da to stanje malo duze potraje
Pa i sex je lepsi kad ih ne volis ;)
 
Nisam razocaran u zene. Samo mislim da su u nekim situacijama visak. U situaciji kao sto je moja.
Sigurno i mnogo zena misil da im je nekada muskarac visak.
Nemam mrznju prema zenama, samo mislim da mi 2-3 naredne godine trebaju samo kao fízicka potreba
 
Ne mogu da poverujem kako su nekome instant pire i faširana u konzervi argumenti kojima opravdava svoje mišljenje. U šoku sam.

Ne svodi se život na ispunjavanje samo fizičkih potreba, postoje i one druge, za koje su posledice katastrofalne ukoliko se drznemo da ih zanemarimo. Mene je baš sinoć, između ostalih, smorilo i par likova koji su sretno rastavljeni već duže vreme i za koje je vidno da nemaju sa kim da razgovaraju, te ubijaju smisao u svakom ko nije u mogućnosti da izbegne njih, odosno njihove monologe. Da se razumemo, ne mislim da muškarcima trebaju žene (ili oni njima) da na njima leče svoje patološke potrebe za komunikacijom, ali da nedostatak iste sa nekim koga doživljavamo kao partnera itekako može da poremeti čoveka (nadam se da seneće javljati superuspešno samosvojne netrebaminiko damesmara forum persone da me demantuju, verujem vam koliko i u smak sveta 2000. godine). A gde su potrebe sa samim osećajem pripadnosti,roditeljstvom, stavovi i uverenja ili šta već sve ne obitava u nekima od nas? Što neko napisa, ima nas raznih.

Inače, svakom kome se odnos sa partnerom svodi da ima nekoga da mu kuva, pere, čisti, riba, puši, odnosno da ima koga da ebe (fizički il u zdrav mozak), i ne treba da ima nekoga uz sebe (bilo ženu ili muža). Naravno, to je samo moje mišljenje, sasvim suvislo, jer stavrnost pokazuje da i takvi čine značajan deo populacije, ne koliko bi neke druge, večito ogorčene na suprotni pol forum persone ustvrdile, ali ih ima.
 
Nisam razocaran u zene. Samo mislim da su u nekim situacijama visak. U situaciji kao sto je moja.
Sigurno i mnogo zena misil da im je nekada muskarac visak.
Nemam mrznju prema zenama, samo mislim da mi 2-3 naredne godine trebaju samo kao fízicka potreba

Ne...ti si samo jako jako povredjen...verovatno veliko razocarenje, veliki sok (jer ste se sigurno vencali iz ljubavi), prodalo se i poverenje i bliskost i toplina....verovatno je pala i neka izdaja, gomila svalji i jos veca gomila ruznih reci da je ostao samo otrovan ukus...logicno da ti je sada ogorcenost prevladala...ona viri iz tvog posta da mi bode ocni nerv...boli tebe i taj brak i jos kazes da imate decu...bole te i ta deca i seljakanje njih na par dana, najvise te boli bracni neuspeh jer je razvod veoma sresna stvar...do juce imali ljudi dom a sada imaju iznajmljeni stan - prazan da se cuje tisina...

Nikakve utakmice i prijatelji nece moci da pomognu, nikakav plastican odnos nece moci da zameni ljubav, ne moze se prikriti potreba za neznoscu i zato bih ti dala savet da nazoves stvari pravim imenom. Nece ti biti lakse ako povredis u besu gomilu devojaka koristeci ih za prazan sex, nece ti pomoci da zaboravis na decije sobe par dana sedmicno kada su kod nje...pusti vreme i ulozi u sebe...zaboravi sta je bilo a ne potiskuj frustraciju i ne prazni je u zene koje to nisu nicim zasluzile...:ztorba:
 
Odmah da naglasim, nemoguce je ziveti bez njih(za nas heteroseksualne) jer imamo svoje potrebe, a Desanka Shakic nije bas uvek privlacna(a i frustrirajuca je)
Dakle, zivot bez zena, u smislu da ne zivis sa njom vec da ih imas cisto kao fizicku potrebu, neku vrstu LAT relacije.

Kako vam se cini ta ideja?

Ono, mali stancic, svoj posao, i vreme za sebe. Niko da ti prigovori sto opet ides na utakmicu, sto si opet zaglavio u kladionici, sto opet gledas premijerku, sto se opet druzis sa onim sto ceo grad zna da se svalerise okolo(svi osim njegove zene)
Ako imas decu, uzmes ih za sebe 3 dana sedmicno I 4 dana si svoj gazda.

Da li nam trebaju zene?
Vreme je emancipacije. Sex nikada nije bio jevtiniji. Nije kao pre 50 godina da nisi mogao doci do sexa bez da je prvo ozenis.
Sa druge strane, vreme polu gotovih jela, nema potrebe da ti iko kuva, vreme masina za pranje sudova, vreme vesernica, masina za susenje vesa...
A i za 1000 dinara mozes dovesti zenu 1 u 2 sedmice da sredi ceo stan(opere kupatilo, WC, kuhinju)

Kako vam to zvuci?

Cesto menjanje partnerki, neimanje nikakvih obaveza, dovoljno vremena za sebe, nema taste

Da li bi brzo dosadilo?


i sta je potrebno da bi se tako zivelo?
1000 eura mesecno, svoj stan, i sta jos?

Ako je tvoje bračno iskusto takvo pa ti žena deluje samo kao aparat koji zvoca, gnjavi, davi, umara i smara...onda si se ti brajko oženio pogrešnom ženom. Što znači da je greška tvoja. Trebalo je bolje da proceniš. A ne da generalizuješ i optužuješ sve nas u globalu. A svođenje bilo kog čoveka bez obzira na pol na lutku na naduvavanje i robota koji čisti po kući....degradirajuće je.....
I još nešto, ako si ti zaista tooooliko srećan što si se ratosiljao žene, čemu taj jed i bes? Ili nije baš sve tako kako tvrdiš, m?
 
Pa postojale bi 2 vrste zena
1. Kao radna snaga. 1000 dinara da se sredi stan. U 3h mora da je gotov posao, a 330 dinara po satu nije losa para
2. Kao potreba, fizicka.

Dakle postojale bi zene, ali ne kao devojke/supruge :)


Georgejune,

To je problem. Umeju da se uvuku pod kozu. probacu to sto duze da odbijam :)

Aha, znaci pitanje iz uvodnog posta o zenama zapravo glasi ovako: kad ih vec ne mozes unistiti ili ukalupiti, kako im odoleti?

z:hm: Pa nikako. :mrgreen:
 
Nisam razocaran u zene. Samo mislim da su u nekim situacijama visak. U situaciji kao sto je moja.
Sigurno i mnogo zena misil da im je nekada muskarac visak.
Nemam mrznju prema zenama, samo mislim da mi 2-3 naredne godine trebaju samo kao fízicka potreba

Вишак је та једна жена, немогуће да ниси до сад спознао како је живот леп кад ти неког волиш и узвраћена ти је љубав?
 
То је прилика да упознаш своју личност и са друге стране, да видиш колико ти је јака воља и богат унутрашњи живот. Пробај , па види да ли таква врста слободе одговара ....
 
Ono, da otkrije koliko mu je slaba volja i unutrašnji život u qurtzu? Drukčije važi samo za pustinjake u planini i ine koji se ne upuštaju u odnose sa ženama. To kada se jednom naviklo na ženu, da je mazi, pazi, gnjavi, mlati, razume, istresa se nad njom (kako ko), ne mož da se skine više, ko džanki sa dopa (ko korisnici sa foruma), jedino da nađe drugu opsesiju. Ali što bi, kad može, ako što neko lepo napisa gore, da nađe drugu ženu.
 
Ne...ti si samo jako jako povredjen...verovatno veliko razocarenje, veliki sok (jer ste se sigurno vencali iz ljubavi), prodalo se i poverenje i bliskost i toplina....verovatno je pala i neka izdaja, gomila svalji i jos veca gomila ruznih reci da je ostao samo otrovan ukus...logicno da ti je sada ogorcenost prevladala...ona viri iz tvog posta da mi bode ocni nerv...boli tebe i taj brak i jos kazes da imate decu...bole te i ta deca i seljakanje njih na par dana, najvise te boli bracni neuspeh jer je razvod veoma sresna stvar...do juce imali ljudi dom a sada imaju iznajmljeni stan - prazan da se cuje tisina...

Nikakve utakmice i prijatelji nece moci da pomognu, nikakav plastican odnos nece moci da zameni ljubav, ne moze se prikriti potreba za neznoscu i zato bih ti dala savet da nazoves stvari pravim imenom. Nece ti biti lakse ako povredis u besu gomilu devojaka koristeci ih za prazan sex, nece ti pomoci da zaboravis na decije sobe par dana sedmicno kada su kod nje...pusti vreme i ulozi u sebe...zaboravi sta je bilo a ne potiskuj frustraciju i ne prazni je u zene koje to nisu nicim zasluzile...:ztorba:

Lep post. Thx :)
Nisam toliko povredjen koliko sam razocaran. Bas tako, ozenio se iz ljubavi, zasnovao porodicu iz ljubavi i uvek sam se plasio ideje da se razvedem kada imam decu( a ono cega se najvise plasis...)
Mnogo sam vezan za decu i uvek me plasila ideja da se razvedem i da ne vidjam decu.
Na svu srecu, taj problem je resen, ali ostaje gorcina sbog neuspelog braka(ona je tu nebitna, pricam o braku kao braku)
Na nju nisam ljut, ona je imala pravo da izabere svoj put, malo joj zameram sto to nije uradila pre dobijanja dece, ali OK, mozda nije znala ni sama da ce se toliko promeniti.
Kod nje su nastupile promene koje su za mene neprihvatljive i razvod je bio jedino logicno resenje.
Da li zbog toga mrzim zene? Apsolutno NE!
Ja bre zene volim (u svakom smislu, ali ok, onom "zivotinjskom"ipak najvise) ;)
Da se svetim drugim zenama? Stvarno mi ni jednom nije palo na pamet.

Ja sam veoma dobro svestan da je ovaj BGD prepun udavaca i da ce mi biti potesko da ih izbegnem barem 2 godine, a voleo bih stvarno malo sam da zivim, da se pola sedmice posvetim deci, a drugu polovinu sedmice sebi
A udavaca ce naleteti. nepozvana...
Kao sto rekoh, mnogo volim zene da bi im uspeo dugo bezati.
 
То је прилика да упознаш своју личност и са друге стране, да видиш колико ти је јака воља и богат унутрашњи живот. Пробај , па види да ли таква врста слободе одговара ....

Bas to. Nisam umeo na pravi nacin da se izrazim.
bas to je ono sto zelim da "oprobam"
 
Lep post. Thx :)
Nisam toliko povredjen koliko sam razocaran. Bas tako, ozenio se iz ljubavi, zasnovao porodicu iz ljubavi i uvek sam se plasio ideje da se razvedem kada imam decu( a ono cega se najvise plasis...)
Mnogo sam vezan za decu i uvek me plasila ideja da se razvedem i da ne vidjam decu.
Na svu srecu, taj problem je resen, ali ostaje gorcina sbog neuspelog braka(ona je tu nebitna, pricam o braku kao braku)
Na nju nisam ljut, ona je imala pravo da izabere svoj put, malo joj zameram sto to nije uradila pre dobijanja dece, ali OK, mozda nije znala ni sama da ce se toliko promeniti.
Kod nje su nastupile promene koje su za mene neprihvatljive i razvod je bio jedino logicno resenje.
Da li zbog toga mrzim zene? Apsolutno NE!
Ja bre zene volim (u svakom smislu, ali ok, onom "zivotinjskom"ipak najvise) ;)
Da se svetim drugim zenama? Stvarno mi ni jednom nije palo na pamet.

Ja sam veoma dobro svestan da je ovaj BGD prepun udavaca i da ce mi biti potesko da ih izbegnem barem 2 godine, a voleo bih stvarno malo sam da zivim, da se pola sedmice posvetim deci, a drugu polovinu sedmice sebi
A udavaca ce naleteti. nepozvana...
Kao sto rekoh, mnogo volim zene da bi im uspeo dugo bezati.


Jesi povredjen zato sto je nemoguce izaci iz braka neokrnjen, razocaran samo u brak a ne u osobu koju si ozenio...naravno da je bitna ona, bice bitna jos neko vreme, zato sam ti i kazala da pustis vreme...Bg nije prepun udavaca (znate li uopste kako taj naziv vredja devojke) vec je prepun lepih zena kojima ti nisi bio dostupan svih ovih godina pa si sada malo u stadijumu deteta u prodavnici cokolade, svaku mozes da kupis, probas, bacis ako ne dobijes ukus koji ti se dopada, novostecena sloboda...pa i nije bas, nakon mnogo cokolade detetu se smuci i trazi normalan obrok...
Btw imam primer devojcice koja je razvodom roditelja samo profitirala i nije emotivno okrnjena ni najmanje, letuje sa mamom, ide na skijanje sa tatom, i mama i tata imaju novi brak i svi zajedno se slazu a ta balavica je najotvorenije i najsladje bice koje sam upoznala na svetu. Balkan nikako da se otrgne od babskih prica o tome kako se brak ne razvodi i ko zna kakvi su to ljudi, majci idu deca apriori, nebuloza, nepoznato u civilizovanom svetu...ljudi se razvode pa se venacaju pa ako ne valja razvedu se ponovo...nema tu generalizacije i krutih pravila...
 
Zasto naziv "udavaca" vredja devojke?
Imam dosta poznanica koje otvoreno kazu da mole Boga da nadju nekog "normalnog"i da se udaju.
A sve su tu oko tridesete. Ne kriju da su se dale u lov za muzjakom radi braka, da se smire, skrase, zasnuju porodicu itd itd itd.
I razvedenih, i onih koje su izasle iz duge relacije i onih koje nisu ni imale dugu relaciju.

Razocaran ex zenom?
Naravno da jesam, ali stvarno ne puno. Kazem, zao mi je sto pre dobijanja dece nije pokazala lice koje je po dobijanju dece pokazala. Zameram joj sto je mislila da ce moci da me yebe u zdrav mozak jer je mislila da se necu razvesti zbog dece. Zao mi je sto nije ostala onakava kakva je bila kada sma je upoznao i dok nismo dobili decu.
Ali sa druge strane, ona ima pravo na svoj izbor, ne mogu je osudjivati zbog toga sto su se njeni prioriteti promenili.

Razocaran u brak? Pa da. Nekada bilo za mene sveto, a sada se te "svetinje"gnusam.
prednosti?
Mislim da ih ima.
Bas te cokoladice o kojima si pisala ;) Mislim da volim i sa lesnikom i sa rizom i onu za kuvanje, i belu i mlecnu...Sumnjam da cu se brzo zasititi. ;)
Kao sto rekoh, volim zene.
A kada me neka upeca(nemam iluziju da cu uspeti dugo da bezim) onda aj Jovo nanovo. Monogamija ;)
 

Back
Top