Vasi momci iz rane mladosti

Ja sam u petom razredu naucila da dozvolim da mi muskarac plati racun, a tome me je naucio muskarac tj. osoba muskog pola, tada jos decak. Bili smo na zimovanju, na Jahorini. Posto su meni porasle sise u cetvrtom, osmaci su voleli da se druze sa mnom. I tako bili do Sarajeva i isli na cevape. Naravno, ja sam izvadila lovu da platim svoj deo, a onda je moj drugar Sava rekao da je to totalno neprikladno i da treba da uzivam dok mi muskarac placa racune. I tako sam ja navikla od malih nogu. z:D
 
Ja sam u petom razredu naucila da dozvolim da mi muskarac plati racun, a tome me je naucio muskarac tj. osoba muskog pola, tada jos decak. Bili smo na zimovanju, na Jahorini. Posto su meni porasle sise u cetvrtom, osmaci su voleli da se druze sa mnom. I tako bili do Sarajeva i isli na cevape. Naravno, ja sam izvadila lovu da platim svoj deo, a onda je moj drugar Sava rekao da je to totalno neprikladno i da treba da uzivam dok mi muskarac placa racune. I tako sam ja navikla od malih nogu. z:D

A ja te potpuno razumem, na lepe stvari se covek lako navikne.

Zato zene uzivajte dok se mi mucimo, i jos kad nas syebete za ravnopravnost talibani ce za nas biti doktori.
 
redovno mislim da bivse momke, nije ih bilo toliko da se ne mogu popamtiti, i bude mi zao jedino sto sam ih sve shvatala preozbiljno....pametnije bi mi bilo da sam se vise zabavljala a manje ljubovala....nisam bila finansirana, u moje vreme toga nije bilo.....
 
Zene da li vam kad predjete tridest i neku i budete u braku, imate happy children. Da li vam nekad bude zao, sto ste u mladosti gulili likove (pavijane) da vam financiraju izlaske?

Pa ovo je prva moja veza gdje momak placa....dvojici-trojici sam ja placala...sa njih par svako svoj dio...

ali ja se bar vadim na skupe poklone...ne moze mi on toliko kafa platiti koliko ja njemu mogu poklona kupiti z:mrgreen:
a ako idemo cugati,ili on pola ja pola,ili danas on,sutra ja...
 
Zene da li vam kad predjete tridest i neku i budete u braku, imate happy children. Da li vam nekad bude zao, sto ste u mladosti gulili likove (pavijane) da vam financiraju izlaske?

frojd je rekao da su zene ljubomorne na muskarce (zbog penisa, ali nije sada to poenta).
a ti si izgleda hronicno ljubomoran na zene. u svakom postu si ljubomoranz:lol:
sto ne promenis pol i stanes na kraj svojim mukama? z:p
 

Back
Top