Александар Вучић - Срамота ме је због злочина у Сребреници

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Sramota-me-je-zbog-zlochina-u-Srebrenici.sr.html

Срамота ме је због злочина у Сребреници

http://www.politika.rs:8080/uploads/rubrike/120310/i/1/Vucic-foto-ZZE-JOVANOVICH.jpg[/IMG „У Сребреници је почињен стравичан, језив злочин и срамота ме је што морам да кажем да људи који су починили тај злочин припадају истом народу којем припадам и ја. Тај масакр је био толико стравичан да је бесмислено било шта даље о томе говорити”, каже Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, на молбу да прокоментарише став Милана Бачевића, председника Извршног одбора СНС-а, који је у Лесковцу изјавио да у Сребреници није било геноцида.
„Наш став и наша осуда злочина је перфектно јасна, беспоговорно јасна, а онај ко жели да налази замерке, он ће их увек наћи”, истиче Вучић.
[B]Да ли има нешто у изјави Милана Бачевића што можда није став странке? [/B]
Просто не знам, јер нисам видео прецизну изјаву. Али он каже да није баш све најспретније пренето, тако да се не бих о томе изјашњавао на такав начин.
[B] Да ли и ви сматрате да тамо није било геноцида, како он тврди, да није убијено седам-осам хиљада већ три хиљаде људи? [/B]
Ја се тиме не бавим јер за мене је то толико стравичан злочин да ми уопште није важно колики је број. Злочин је имао тако ужасне размере да једноставно нисам у стању то да коментаришем.
[B] Да ли вам је битно да ли ће бити једна или две резолуције о осуди злочина? [/B]
Сматрали смо да је боље да буде у једној, али дајте да сачекамо да видимо текст резолуције. Онда ћемо се изјаснити, и образложити наше амандмане ако их будемо имали. Ако будемо задовољни текстом гласаћемо „за”, ако не будемо задовољни, нећемо гласати. Али ћемо свакако, у сваком тренутку, језиви злочин у Сребреници осудити и без икаквог околишања и без икаквог оклевања то на сваки начин показати и приказати.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak: [B][SIZE="3"]Питам вас....да ли је то онај исти Александар Вучић...?[/SIZE][/B]
 
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Sramota-me-je-zbog-zlochina-u-Srebrenici.sr.html

Срамота ме је због злочина у Сребреници

http://www.politika.rs:8080/uploads/rubrike/120310/i/1/Vucic-foto-ZZE-JOVANOVICH.jpg[/IMG „У Сребреници је почињен стравичан, језив злочин и срамота ме је што морам да кажем да људи који су починили тај злочин припадају истом народу којем припадам и ја. Тај масакр је био толико стравичан да је бесмислено било шта даље о томе говорити”, каже Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, на молбу да прокоментарише став Милана Бачевића, председника Извршног одбора СНС-а, који је у Лесковцу изјавио да у Сребреници није било геноцида.
„Наш став и наша осуда злочина је перфектно јасна, беспоговорно јасна, а онај ко жели да налази замерке, он ће их увек наћи”, истиче Вучић.
[B]Да ли има нешто у изјави Милана Бачевића што можда није став странке? [/B]
Просто не знам, јер нисам видео прецизну изјаву. Али он каже да није баш све најспретније пренето, тако да се не бих о томе изјашњавао на такав начин.
[B] Да ли и ви сматрате да тамо није било геноцида, како он тврди, да није убијено седам-осам хиљада већ три хиљаде људи? [/B]
Ја се тиме не бавим јер за мене је то толико стравичан злочин да ми уопште није важно колики је број. Злочин је имао тако ужасне размере да једноставно нисам у стању то да коментаришем.
[B] Да ли вам је битно да ли ће бити једна или две резолуције о осуди злочина? [/B]
Сматрали смо да је боље да буде у једној, али дајте да сачекамо да видимо текст резолуције. Онда ћемо се изјаснити, и образложити наше амандмане ако их будемо имали. Ако будемо задовољни текстом гласаћемо „за”, ако не будемо задовољни, нећемо гласати. Али ћемо свакако, у сваком тренутку, језиви злочин у Сребреници осудити и без икаквог околишања и без икаквог оклевања то на сваки начин показати и приказати.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak: [B][SIZE="3"]Питам вас....да ли је то онај исти Александар Вучић...?[/SIZE][/B][/QUOTE]

Nije, stariji ne ku godinu od ranijih izjava...
Ajde molim te..

Ocu kakim, necu kakim, nece da more..
Kaznice to biraci pre ili kasnije...

Tacka.
:rtfm:
 
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Sramota-me-je-zbog-zlochina-u-Srebrenici.sr.html

Срамота ме је због злочина у Сребреници

http://www.politika.rs:8080/uploads/rubrike/120310/i/1/Vucic-foto-ZZE-JOVANOVICH.jpg[/IMG „У Сребреници је почињен стравичан, језив злочин и срамота ме је што морам да кажем да људи који су починили тај злочин припадају истом народу којем припадам и ја. Тај масакр је био толико стравичан да је бесмислено било шта даље о томе говорити”, каже Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, на молбу да прокоментарише став Милана Бачевића, председника Извршног одбора СНС-а, који је у Лесковцу изјавио да у Сребреници није било геноцида.
„Наш став и наша осуда злочина је перфектно јасна, беспоговорно јасна, а онај ко жели да налази замерке, он ће их увек наћи”, истиче Вучић.
[B]Да ли има нешто у изјави Милана Бачевића што можда није став странке? [/B]
Просто не знам, јер нисам видео прецизну изјаву. Али он каже да није баш све најспретније пренето, тако да се не бих о томе изјашњавао на такав начин.
[B] Да ли и ви сматрате да тамо није било геноцида, како он тврди, да није убијено седам-осам хиљада већ три хиљаде људи? [/B]
Ја се тиме не бавим јер за мене је то толико стравичан злочин да ми уопште није важно колики је број. Злочин је имао тако ужасне размере да једноставно нисам у стању то да коментаришем.
[B] Да ли вам је битно да ли ће бити једна или две резолуције о осуди злочина? [/B]
Сматрали смо да је боље да буде у једној, али дајте да сачекамо да видимо текст резолуције. Онда ћемо се изјаснити, и образложити наше амандмане ако их будемо имали. Ако будемо задовољни текстом гласаћемо „за”, ако не будемо задовољни, нећемо гласати. Али ћемо свакако, у сваком тренутку, језиви злочин у Сребреници осудити и без икаквог околишања и без икаквог оклевања то на сваки начин показати и приказати.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak: [B][SIZE="3"]Питам вас....да ли је то онај исти Александар Вучић...?[/SIZE][/B][/QUOTE]


..nije engleski spijun...
 
Svaki normalan čovek s' vremenom nadograđuje svoje znanje i duh i naravno da se menja...Samo ograničeni ljudi nikad ne menjaju svije stavove.

Što se tiće Vučića, ovo mu je promena na bolje...

Ybg, bolje sad nego nikad... Neki ostaju budale i sa 60 godina...

Ne vredi im ništa, ni kompjuteri, ni mobilni, ni automobili, u njihovoj glavi je i dalje srednji vek...
 
Danas njihov izjavi istinu, a Vucic i Toma svojom neenormalno jakom zeljom da se pokazu da su drugaciji od SRS-a rade ovo, da covek ne poveruje i da se stidi sto ovakvi imaju mozda i najvecu podrsku, kako su samo prevarili narod, to je za neverovati, kako nece osuditi zlocine i toliko ubijenih Srba u Srebrenici, kako ih bre nije sramota, sve me vise razocarava ovaj... Vucic.... Prvo ono okolisanje i izbegavanje odgovora za hapsenje Ratka Mladica, a sada ovo, brze-bolje demantovanje, da ne poverujes sta rade!!!!
 
Znaci, ako sad ja ne volim rock muziku, za 10 godina moram promeniti stav i zavoleti je inace sam duduk neopevani???

Ajde, molim te.....

Niko te ne tera da zavolis bas rok, slabo kapiras...

Bila tema pre nekoliko dana kad je gostovao na RTS. On i Čeda...:lol:

Nisam znala...nisam to ni gledala doduse.

Ali cak i da je tako, ne vidim da je to u tolikoj koliziji sa ovim sto je izjavio, jer ovde je u pitanju masovni zlocin, a Mladic je samo osumnjicen....bar za sada...mada se sve zna, ali ipak.
 

Koliko god bi covek ovde mogao da stekne utisak da je Aca karizmaticna licnost, spominjuci namere i zelje svoje stranke, tj. njenih biraca, pa cak i u takvom kontekstu kao da su opozicija u zapadnoj Hercegovini, Zenici ili u Iranu a ne u Srbiji, na trenutak me ulovila jeza pri pomisli koliko je medju njima onih koji bi opet gradjanski rat u Srbiji.

Nije im dosta sto imamo neprijatelje vani, vec izmisljaju neprijatelje i u vlastitoj zemlji.
 
Hoćeš da kažeš da su se on i Čeda složili da Mladića treba hapsiti?:D

Ne, nisi gledala, rekao je nesto uvijeno kad mu je voditeljka postavila pitanje da li bi ga hapsili kad bi dosli na vlast, ako im se ukaze sansa, kao "mi nismo na vlasti, to trebate postavljati njima, Srbija ima odredjene medjunarodne obaveze"... I tu je stao..
 

Back
Top