Gaze preko mrtvih

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Поводом инцидента на путу Бор - Зајечар и ометања судског увиђаја, Комитет за безбедност саобраћаја затражио од МУП-а да процесуира возаче службених возила државних органа који се бахато и насилнички понашају у саобраћају.

Комитет за безбедност саобраћаја затражио је од Министарства унутрашњих послова да оштро и енергично контролише и процесуира возаче службених возила државних органа који злоупотребљавају ауторитет институције или личности које превозе и који се бахато и насилнички понашају у саобраћају.

Комитет је затражио и да МУП објави свако кршење саобраћајних прописа од стране возача државних и јавних органа.

Поводом информација о тешком инциденту кршења прописа и ометања судског увиђаја на путу Бор - Зајечар 18. јануара, Комитет је у саопштењу затражио од свих државних и јавних органа да од својих возача захтевају изричито поштовање Закона о безбедности саобраћаја, као и да унутар органа предузму оштре мере према возачима који грубо крше саобраћајне прописе.

На путу Бор-Зајечар 18. јануара један возач службеног возила републичких органа одбио је да се заустави по наређењу полицајца, па је након тога прегазио тело особе страдале у саобраћајној незгоди, обилазећи колону и ометајући судски увиђај.

izvor :RTS:

Mozda je u tom autu bio Boris licno ili neko od ministara, nije ni bitno toliko, vozeno je bilo lice koje se nije pozvalo na imunitet ali lice koje do sada ne progovara o ovom dogadjaju. Ostavka!
 
Dejanović: Vozač Skupštine suspendovan
Vesti - Hronika | Tanjug | 20 januar 2010
---
Predsednica Skupštine Srbije Slavica Djukić Dejanović izjavila je danas da je suspendovan vozač Uprave za zajedničke poslove republičkih organa Goran Jović i da će nadležni organi sprovesti dalje mere zbog prekršaja koji ga tereti.

"Vozač je suspendovan, skupština je preduzela odredjene mere protiv vozača, a nadležni organi će, u skladu sa zakonom, sprovesti dalje mere zbog prekršaja za koji ga terete", rekla je Djukić Dejanović Tanjugu.

Ona je objasnila da je danas obaveštena da je Jović učestvovao u prekršaju u ponedeljak, 18. januara na putu Zaječar - Bor, kao i da se u vozilu nalazila i njena saradnica Branislava Parezanović.
U teškoj saobracajnoj nesreći kod sela Metovnice, u sudaru dva automobila poginuo je Pero Dj. (21) iz Zaječara. Kako su mediji preneli, preko njegovog tela je, dok je policija obavljala uvidjaj, automobilom prešao Jović.
 
Poslednja izmena:
Trtljas, zestoko i to javno, pa zar si toliki maloumnik da mislis da su tog nesrecnog pokojnika namerno zgazili? Kakva crna ostavka, daj ti ostavku na mesto Javnog trtljasa u PDF Politika.

Ja uopste nisam rekao da su oni njega zgazili i tebi bi bilo bolje da citas pazljivo o cemu ja "trtljam" i ako ti se ne svidja moje komentarisanje, slobodno mozes ignorisati.

Moderator spam postove ukljucujuci i ovaj moj da obrise.
 
Vozac je tu moze se reci, zrtveno jagnje samo. Ime osobe u automobilu, ko se vozio na zadnjem sedistu, to mene zanima! Njegova ostavka mene zanima!

Gledaj, ako ti smeta rezim, posto vidim da si opozicija, ne moze to tako, ne mozes za svaku glupost da napadas postojeci sistem, sta ima veze taj sto se unutra vozio, da ga je neki obicni gradjanin pregzio, sta bi bilo, ne bi se ni pricalo o ovome...
 
Ko sto vidite, poceli su i po lesevima da gaze.Sta onda da ocekujemo mi zivi!?!

em trose pare poreskih obaveznika, em se vozaju u audijima, em hoce penziju, em gaze... Pa ljudi nije ovo prvi put, i ... opet ce biti pojeo vuk magarca!!!
 

Back
Top