Ljubav i mržnja

Moze, ako su strasti izuzetno intenzivne, a osecanja malo povrsna, a mislim i da je obrnuta varijanta moguca - slabe strasti a velika emotivna potreba jedne osobe moze njenu ljubav da preobrati u nesto nalik mrznji.
 
Moze...kaze se da je tanka granica izmedju ljubavi i mrznje...shto u principu jeste tako...ali dok god imash emocije prema tome nekome to je sve isto sr*nje...volio ga/mrzio ga...

ravnodushnost je puno gora stvar...

htedoh sad ovo da kazem...nije nemoguce da se jedno pretvore u drugo...sve su to emocije...s njima nikad ne treba igrati na sigurno jer se ne kontrolisu, kontrolise se jedino njihovo ispoljavanja ali ne i stvaranje/gasenje
 
...uh jeste mi se desilo...i nije bas svejedno, bljak je zaista osecati neciju mrznju, bes...najgore je sto obicno ljudi umisle neke postupke pa te namrznu posle njih...ovde govorim o partnerskom odnosu, valjda imaju burnu prirodu takvi ljudi, nemam pojma ali umeju skakucu iz krajnosti u krajnost, najpre ti se sav otvorim i sve ti dam a ako mi ne uzvratis kako sam zamislio onda te mrzim...mrzim mrzim mrzim kao malo dete utatata...doslo mi je da vristim odrasti coveku u ranim tridesetim...uzas sve beba do bebe...:zimag:
 
Da li nešto može da pretvori ljubav u mržnju?
naravno da ne moze,missiiim..ljubav je neunistiva
k075.gif
 
Da li nešto može da pretvori ljubav u mržnju? Povređena osećanja,izgubljeno poverenje,nešto treće....ili ništa?

Hajde iskustva na videlo! ;)

..tanka je linija izmedju ljubavi i mrznje ,kad su velike strasti u pitanju lako se moze desiti da se iz pozitive pretvore u negativu i obratno .....................srecom vec duze vremena znam da kontrolishem emocije tako da se kod mene vishe ne javljaju takve drame .............:zimag:
 
mrznja mi je osobina koja mi je strana kao i zavist....operisana sam od toga....kad me neko povredi, povucem se u sebe i tu osobu izbacujejm iz glave postupno.....energiju gubim na popravke u sopstvenoj dusi a ne na tu osobu....znala sam da pozelim lose, dva puta sam to uradila i nikad vise....oba puta se i desilo, jezim se od toga.....
 
Da li nešto može da pretvori ljubav u mržnju? Povređena osećanja,izgubljeno poverenje,nešto treće....ili ništa?

Hajde iskustva na videlo! ;)
Како код кога. Зависи од особе.
Први услов је да особа може уопште да мрзи.
А ако може, довољно је свашта нешто.
То може бити увреда, издаја, превара, па чак и успех вољене особе.
Знам човека који је замрзео жену кад се породила.
Више није била само његова.
Болест.
 

Back
Top