Rasim Ljajić najveći patriota Srbije

Нигде нисам приметио да се изјаснио да се осећа као српски патриота, а као министар за рад и социјалну политику није се показао, шта рећи када је 730 000 људи незапослених и када је социјална ситуцаија најгора у последњих 100 година.
 
Pokazuje zavidan nivo politicke kulture za razliku od 80% najcrnjih seljachina u sprskoj skupshtini. Jedino smatram da njegovo i Jeremicevo ministarstvo uopshte i rade neshto.


Bar tako izgleda.

I da...samo napred Rasime Srbine, pokaži ovima sa kupljenim diplomama , dojučerašnjim gologuzanima , a današnjim lopovima , kako se poštuje zemlja čiji si građanin.z:)
 
То беше онај што је Алију Изетбеговића у читуљи ословио са "наш драги председниче"?
Велики патриота.

Mislim da je dobar, kad vam je to jedino sto mozete da upotrebite protiv njega z:mrgreen:

Nista licno, ali pogledaj svaku temu u kojoj se on pominje, znaci kome nije simpatican, kada hoce da ga ocrni jedino se to pominje z:mrgreen:

Dobro je dok je to jedino z:mrgreen:
 
Mislim da je dobar, kad vam je to jedino sto mozete da upotrebite protiv njega z:mrgreen:

Nista licno, ali pogledaj svaku temu u kojoj se on pominje, znaci kome nije simpatican, kada hoce da ga ocrni jedino se to pominje z:mrgreen:

Dobro je dok je to jedino z:mrgreen:
730 000 незапослених, запосленима се не упалћује социјално и остале обавезе послодавац, а Расим Љајић није за сходно из моралног чина ни оставку поднео на место министра за рад и социјалну политику, па човече јел има земље у Европи која има гору социјалну политику ?
Да ли тај човек ради свој посао како треба, одговор се намеће сам по себи НЕ !
 
730 000 незапослених, запосленима се не упалћује социјално и остале обавезе послодавац, а Расим Љајић није за сходно из моралног чина ни оставку поднео на место министра за рад и социјалну политику, па човече јел има земље у Европи која има гору социјалну политику ?
Да ли тај човек ради свој посао како треба, одговор се намеће сам по себи НЕ !

Trudi se koliko moze, kladim se da bi neko iz SRS-a, DSS-a ili SNS-a bolje obavljao taj posao ...

Svejedno, mislim da radi koliko moze, i da radi u interesu Srbije... To je makar moje misljenje, naravno ..
 
Mislim da je dobar, kad vam je to jedino sto mozete da upotrebite protiv njega z:mrgreen:

Nista licno, ali pogledaj svaku temu u kojoj se on pominje, znaci kome nije simpatican, kada hoce da ga ocrni jedino se to pominje z:mrgreen:

Dobro je dok je to jedino z:mrgreen:

Да је само то било би добро,али није има још пуно тога што би му се могло ставити на терет.
 
Trudi se koliko moze, kladim se da bi neko iz SRS-a, DSS-a ili SNS-a bolje obavljao taj posao ...

Svejedno, mislim da radi koliko moze, i da radi u interesu Srbije... To je makar moje misljenje, naravno ..
Своји неуспеси се не могу правдати туђим, Србија није имала гору социјалну политику у последњих 100 година, људи леже по пругама, сакате се да би остварили своја социјална права и ко је одговоран за то, не кажем само да је он крив али да ли уопште ти људи имају неку моралну одговорност, стид због такве ситуације ? Еј бре човече па немачка фирма је једном раднику који се осакатио понудила плату из саосећања и поред свега министар за рад и социјалну политику из моралног чина није подено оставку. z:(
О човеку говоре његова дела а не речи.
 
Своји неуспеси се не могу правдати туђим, Србија није имала гору социјалну политику у последњих 100 година, људи леже по пругама, сакате се да би остварили своја социјална права и ко је одговоран за то, не кажем само да је он крив али да ли уопште ти људи имају неку моралну одговорност, стид због такве ситуације ? Еј бре човече па немачка фирма је једном раднику који се осакатио понудила плату из саосећања и поред свега министар за рад и социјалну политику из моралног чина није подено оставку. z:(
О човеку говоре његова дела а не речи.


Cini mi se da je u Japanu ili Kini , neki fukcioner izvrsio samoubistvo jer je voz kasnio nesto bruka malo, najvise do jednog minuta ...Sad je malo glupo uporedjivati Nemacku i Srbiju, ipak su Nemci ihahaj ispred nas , a i drugaciji je to mentalitet ...
 
Moze se onda i postaviti pitanje koliko je uopste mogao da uradi ...

Slazem se da nije ni on cvecka, ali nije ni toliko los koliko se pokusava predstaviti ovdje ...

Ако је био немоћан да ишта уради требало је да поднесе оставку и своје место уступи ономе који може нешто да уради.
 
Cini mi se da je u Japanu ili Kini , neki fukcioner izvrsio samoubistvo jer je voz kasnio nesto bruka malo, najvise do jednog minuta ...Sad je malo glupo uporedjivati Nemacku i Srbiju, ipak su Nemci ihahaj ispred nas , a i drugaciji je to mentalitet ...

Нема то везе са менталитетом једног народа,већ са моралном одговорношћу личности.
 

Back
Top