vase misljenje

nivea:
Sta bi ste uradili da nekog volite i sa tom osobm ste u vezi a znate da ne mozete da fukcionisete zajedno.Zbog toga zivite odvojeno a na vama je odluka kako dalje...
Volite se i zajedno ste a ne možete da funkcionišete zajedno?! Pa da na kome će biti odluka kako dalje? Vi ćete odlučiti o tomea ne npr. roditelji. Zašto ne možete da fukcionišete? Nisi napisala da bi se išta shvatilo.
 
Ako uzmemo u obzir cinjenicu da kada volis ne koristis bas mnogo razum vec srce... trudila bih se da se distanciram polagano... kako bih i sebi i njemu vremenom olaksala taj neki konacan ...kraj.
Ne bih mogla odmah sve da prekinem...
 
Svi vi dobro znate kol'ko ja volim...onu sklatku malu Ruskinju. Da zlo bude vece, voli i ona mene!
Ona je otputovala. Daleko... :(
I sta sad ja da radim?!
Da pevusim pesmicu: O ANA, TUGO... :?
Il' da uzmem njeno, chuveno, prezime?!... :?
Superiska! Zovite me Karenjin!!!... :)
P.S. KARENJIN-KIN...
 
kojote:
Svi vi dobro znate kol'ko ja volim...onu sklatku malu Ruskinju. Da zlo bude vece, voli i ona mene!
Ona je otputovala. Daleko... :(
I sta sad ja da radim?!
Da pevusim pesmicu: O ANA, TUGO... :?
Il' da uzmem njeno, chuveno, prezime?!... :?
Superiska! Zovite me Karenjin!!!... :)
P.S. KARENJIN-KIN...


Ja ti predlažem da dođeš na DSDS, večeras pravimo striptiz žurku, pa ti ako si mnogo tužan ne moraš da se skidaš, samo gledaj i napijaj se :wink:
Šta kažeš za ideju? :D
 
nivea:
Sta bi ste uradili da nekog volite i sa tom osobm ste u vezi a znate da ne mozete da fukcionisete zajedno.Zbog toga zivite odvojeno a na vama je odluka kako dalje...

A kako znas kad nisi probala. :roll: Ako si toliko sigurna onda o ljubavi nemoj da pricas. Samo cooliraj i opusti se. Raskinuces brze nego sto mislis :wink: :roll:
 
nivea:
Sta bi ste uradili da nekog volite i sa tom osobm ste u vezi a znate da ne mozete da fukcionisete zajedno.Zbog toga zivite odvojeno a na vama je odluka kako dalje...


Pa , rekao bih da je pre zaljubljenost , a ne ljubav...Recimo , ja sam u nekoj slicnoj situaciji , samo u bracnoj vezi , ne moze se reci da funcionise ali ne bi bash mogli da zivimo odvojeno...ustvari , nismo probali...mozda bi i mogli...u svakom slucaju ako u startu ne funkcionise , kasnije ce biti jos gore...ili povecajte stepen tolerancije....ili se razilazite dok jos mozete...
 
Pa, ne poklope se (nazalost) uvek ljubav tvog zivota i osoba sa kojom provedes zivot.
Ali zar nije upravo umetnost "izdrzati" sa nekim godine i godine a ne napraviti pakao od sopstvenih zivota?
Postoje razlicite vrste odnosa, kao sto razne ljude volite na razlicite nacine.

Ja bih trazila nekog koga cu moci da (dovoljno) volim i sa kim mogu da zivim. A sve u istoj osobi. Ovo "dovoljno" znaci onako, mirno da volim, da stvari teku, da nije neka eksplozivna ljubav, nego kao ti si divan i to je to. Zvuci sasavo ali ...
No, teoretski sve to dobro zvuci, malcice je druk'cije u praksi. :?
 
dud:
nivea:
Sta bi ste uradili da nekog volite i sa tom osobm ste u vezi a znate da ne mozete da fukcionisete zajedno.Zbog toga zivite odvojeno a na vama je odluka kako dalje...


Pa , rekao bih da je pre zaljubljenost , a ne ljubav...Recimo , ja sam u nekoj slicnoj situaciji , samo u bracnoj vezi , ne moze se reci da funcionise ali ne bi bash mogli da zivimo odvojeno...ustvari , nismo probali...mozda bi i mogli...u svakom slucaju ako u startu ne funkcionise , kasnije ce biti jos gore...ili povecajte stepen tolerancije....ili se razilazite dok jos mozete...


Ako se dvoje vole- onda i funkcionisu odlicno zajedno, nista im ne smeta.......nesto ovde ne stima.....
Mozda je bolje da sto pre prekines tu agoniju.....jer eto, nas Dudic je usao u to i sada ne moze da se izvuce......
 
soraja:
Pa, ne poklope se (nazalost) uvek ljubav tvog zivota i osoba sa kojom provedes zivot.
Ali zar nije upravo umetnost "izdrzati" sa nekim godine i godine a ne napraviti pakao od sopstvenih zivota?
Postoje razlicite vrste odnosa, kao sto razne ljude volite na razlicite nacine.

Ja bih trazila nekog koga cu moci da (dovoljno) volim i sa kim mogu da zivim. A sve u istoj osobi. Ovo "dovoljno" znaci onako, mirno da volim, da stvari teku, da nije neka eksplozivna ljubav, nego kao ti si divan i to je to. Zvuci sasavo ali ...
No, teoretski sve to dobro zvuci, malcice je druk'cije u praksi. :?

...osobi, ali i u istoj SOBI! :wink:
 

Back
Top