SNS: U Srebrenici nije bilo genocida

Poruka
23.163
SNS: U Srebrenici nije bilo genocida

Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Milan Bačević izjavio je u Leskovcu, kako prenosi B92, da u Srebrenici nije bilo genocida.

Prema njegovoj oceni, sve te priče su skovane u glavama nekih lidera zapadnoevropskih zemalja, koji žele da suspenduju Dejtonski sporazum i da se Srbi uguraju u neki tor u koji ne žele da uđu i da im se ospori pravo da imaju svoju republiku.

"I to na osnovu falsifikata koji su napravljeni u Haškom tribunalu, o tome da je tamo ubijeno 7.000 do 8.000 ljudi, što apsulotno nije tačno, jer postoje matematički i statistički dokazane formule da je to falsifikat".

Tamo nije stradalo više od 3.000 ljudi, a stradao je i isti toliki broj Srba, ali ih niko ne pominje, rekao je Bačević.

On tvrdi da su mnogi od onih koji su na spisku ubijenih u Srebrenici posle toga na prvim izborima koje je raspisao Alija Izetbegović bili na biračkim spiskovima u više gradova u BH Federaciji.

(FoNet)

http://www.mondo.rs/s158517/Info/Srbija/SNS-_U_Srebrenici_nije_bilo_genocida.html
 
Predsednik Izvrsnog odbora je otac Tomislavove snajke Milene?! Bas lepo, prave od stranke porodicni biznis. Samo jos da joj se brat Filip smesti na neku funkciju i obezbedili su se. Nije ni cudo sto je snajka isla u Lihtenstajn da digne ukradene pare kad je zatrebalo za finansiranje naprednjaka.
U Srebrenici nije bilo genocida ali ono sto je Tomislav uradio u SRS moze se porediti sa genocidom.
 
A jel on bio otac te snajke i kad su bili svi složno u radikalima?z:mrgreen:

Jeste ali nije imao nikakvu bitnu funkciju jer nije sposoban. Jednom je biran za poslanika, nije se pokazao i posle sledecih izbora nije dobio drugi mandat iako smo osvojili vise poslanickih mandata nego kada je on biran. Tomislav nikolic ocigledno ima potrebu da prvo zbrine sebi bliske pa ako ostane mesta onda ce progurati i nekoga sposobnog. Samo me zanima ko je sledeci, da li tasta Mica, neki komsija iz Bajcetine, cerka koju odbija da prizna ili mozda neko od Tabakovickine dece......
 
Jeste ali nije imao nikakvu bitnu funkciju jer nije sposoban. Jednom je biran za poslanika, nije se pokazao i posle sledecih izbora nije dobio drugi mandat iako smo osvojili vise poslanickih mandata nego kada je on biran. Tomislav nikolic ocigledno ima potrebu da prvo zbrine sebi bliske pa ako ostane mesta onda ce progurati i nekoga sposobnog. Samo me zanima ko je sledeci, da li tasta Mica, neki komsija iz Bajcetine, cerka koju odbija da prizna ili mozda neko od Tabakovickine dece......

Samo jednom bio poslanik?
Pa jel vi te nesposobne i neproverene gurte u parlament, pa se tek tamo uverite kakvi su?z:mrgreen:
Evo vjerica radeta poslanik, sestra joj mlatila pare u rik-u, da ne nebrajamo dalje rodbinske vezez:lol:
I da ne misliš da imam nešto posebno protiv radikale ili naprednjaka, vi ste meni svi isti. Sa bedžom ili bezz:)
 
Samo jednom bio poslanik?
Pa jel vi te nesposobne i neproverene gurte u parlament, pa se tek tamo uverite kakvi su?z:mrgreen:
Evo vjerica radeta poslanik, sestra joj mlatila pare u rik-u, da ne nebrajamo dalje rodbinske vezez:lol:
I da ne misliš da imam nešto posebno protiv radikale ili naprednjaka, vi ste meni svi isti. Sa bedžom ili bezz:)

Nabrajaj dalje, zasto da ne. Sestra Vjerice Radete, Zeljka, je clan stranke isto koliko i Vjerica Radeta i sama je zasluzila da dodje do rik-a. SRS za razliku od SNS nikada nije bila porodicni biznis i apsolutno niciji clanovi porodice, osim Radetine sestre i Biljane Krasic, nisu primali niti primaju platu od stranke a jos manje su odvajali od usta da bi finansirali stranku kao sto to navodno rade Nikolici. Molim te da podelis sa nama ako imas informaciju da jos neko ima nekog rodjaka ko je dobio funkciju od radikalne stranke jer ja tu informaciju nemam. Uostalom, jedno je da neko dobije poslanicki mandat ili mandat u republickoj izbornoj komisiji, to ce stranka svakako nekome poveriti i tih mesta je puno, a drugo je da dodje na mesto predsednika IO kao sto je dosao Bacevic, samo zato sto je cerka udata za onog malog Branislava.
 
A u kojoj stranci se ne biraju i postavljaju sebi bliski?

Ja nisam cula da je Kostunica postavio nekog rodjaka na neku bitnu funkciju, nisam cula ni da je Tadic to uradio (cak je izbacio sestru iz opstine Stari grad i vratio u gimnaziju), nisam cula ni da Jadranka Seselj prima platu u SRS a bas bi joj dobro dosla jer je sama sa troje dece ... taj nacin funkcionisanja koji postoji u SNS nema nigde. Jedno je da se neko negde zaposli kao sluzbenik a drugo da mu se poveri ceo izvrsni odbor ....... ali posto tu stranku finansiraju oni koji je finansiraju nema sta da se cudim, normalna stvar.
 
Nabrajaj dalje, zasto da ne. Sestra Vjerice Radete, Zeljka, je clan stranke isto koliko i Vjerica Radeta i sama je zasluzila da dodje do rik-a. SRS za razliku od SNS nikada nije bila porodicni biznis i apsolutno niciji clanovi porodice, osim Radetine sestre i Biljane Krasic, nisu primali niti primaju platu od stranke a jos manje su odvajali od usta da bi finansirali stranku kao sto to navodno rade Nikolici. Molim te da podelis sa nama ako imas informaciju da jos neko ima nekog rodjaka ko je dobio funkciju od radikalne stranke jer ja tu informaciju nemam.

ma džaba nabrajanje kad ćeš za svakog reći da je zaslužanz:lol:
o rodbinskom zapošljavanju neki drugi put, imam poslaz:)
 
ma džaba nabrajanje kad ćeš za svakog reći da je zaslužanz:lol:
o rodbinskom zapošljavanju neki drugi put, imam poslaz:)

Imas posla - nemas argumente. Necu da kazem da je bilo ko zasluzan, zanima me ko to na osnovu SRS od necijih rodjaka, osim dve osobe koje sam navela i koje su odavno prestale da budu clanovi rik-a, prima platu? Takvih nema i ne mozes da ih navedes, imao ili nemao posla.
Dumilex, ne pricaj ono sto ne znas.
 
Nabrajaj dalje, zasto da ne. Sestra Vjerice Radete, Zeljka, je clan stranke isto koliko i Vjerica Radeta i sama je zasluzila da dodje do rik-a. SRS za razliku od SNS nikada nije bila porodicni biznis i apsolutno niciji clanovi porodice, osim Radetine sestre i Biljane Krasic, nisu primali niti primaju platu od stranke a jos manje su odvajali od usta da bi finansirali stranku kao sto to navodno rade Nikolici. Molim te da podelis sa nama ako imas informaciju da jos neko ima nekog rodjaka ko je dobio funkciju od radikalne stranke jer ja tu informaciju nemam. Uostalom, jedno je da neko dobije poslanicki mandat ili mandat u republickoj izbornoj komisiji, to ce stranka svakako nekome poveriti i tih mesta je puno, a drugo je da dodje na mesto predsednika IO kao sto je dosao Bacevic, samo zato sto je cerka udata za onog malog Branislava.
A Martinoviceva tetka u Rumi onomad ?
 
pa nije bilo genocida,.. ali to ne znaci da nije bilo zlocina.

Da li je zlochin streljati ratne zlochince-vojnike mudzahedinske zivotinje nasera orica koji su pobili gotovo 4000 Srba u Srebrenici i okolini tako shto su im sekli glave zive drali nabijali na kolac i pekli na razn ju i silovali do smrti decu od 10-12 godina?I mladja deca su stradala na taj nachin.Tim i takvim muslimanima se tadic poklonio i izvinio !
 

Back
Top