sta mislite o zenama lovcima?

  • Začetnik teme zenski lovac
  • Datum pokretanja
dopustiću sebi da kažem da jesam Lovac i kao takav uz sebe trpim žene lovce. čak je poželjno, bolje reći neophodno da dama koja bi da deli moju intimu bude lovica.
oni, samozvani lovci, što pored lovačke suknje teško da vide i mušicu na svojoj cevi, pa redovno izbegnu da lovicu lovački pozdrave i prime u svoje lovačko društvo, sa lovom imaju malo veze.
previše je takvih, sujetnih, gordih i kojekakvih još što su se zakitili lovačkim perjem, misleći da ih ono čini lovcem. takvi bi i od mnogih koleginica, početnica imali podosta toga da nauče, samo kada bi im se razbistrio pogled i postao lovački.
 
djidjo:
dopustiću sebi da kažem da jesam Lovac i kao takav uz sebe trpim žene lovce. čak je poželjno, bolje reći neophodno da dama koja bi da deli moju intimu bude lovica.
oni, samozvani lovci, što pored lovačke suknje teško da vide i mušicu na svojoj cevi, pa redovno izbegnu da lovicu lovački pozdrave i prime u svoje lovačko društvo, sa lovom imaju malo veze.
previše je takvih, sujetnih, gordih i kojekakvih još što su se zakitili lovačkim perjem, misleći da ih ono čini lovcem. takvi bi i od mnogih koleginica, početnica imali podosta toga da nauče, samo kada bi im se razbistrio pogled i postao lovački.

Da li se bojis Boga ako mogu da te pitam?
Znas moj djed je bio lovac i to mnogo uspjesan, pri kraju svog zivota ga je spopala teska i neizleciva bolest koja ga je bacila u postelju punih 5 godina, i non stop je pricao tako o nekim dozivljajima iz lova iako ga niko o tome nikad nebi nista pitao, jednostavno je bilo jace od njega, halucinirao bi po vas dugi dan.
Na samrti mi je rekao da nikad, ama bas nikad, ne smijem da budem lovac i da ubijam te jadne nevine zivotinje.
Dje ce vam dusa ljudi bre.
 
I ja sam lovac ali ribolovac. Ne lovokradica vec sportskiribolovac koji ponekad zadrži nesto i za sebe-Nema problema možes biti lovac ali sve one teske radnje koliko se ja secam jer sam isla sa ocem u lov ili bolje receno , davali hranu u jasle, posipali sol.To je sve bilo lepo dok nisam videla ustreljenu košutu i lane jer lovac je video životinju nije ni sam gledao u šta puca. Mislim iskreno da ovaj poziv nije za žene.ŠETAJ I UŽIVAJ U ŠUMI, HRANI ŽIVOTINJE DA U ZIMSKOM PERIODU IMAJU ŠTA JESTI, DOZVOLI DA SE RAZMNOŽE DA OSTAVIMO GENERACIJAMA IZA NAS U ŽIVO DA MOGU VIDETI ŽIVOTINJE A NE U KNJIGAMA.A NA KRAJU DOZVOLIMO MUŠKARCIMA I DA IMAJU NEKU RAZONODU I ZA SEBE,A DA SE MI NE UPETLJAMO.
 
Pocahontas:
Mrzim lovce!!! To su zli ljudi, odvratni su, da bog da njih neko streljao, kao što oni ubijaju nedužne životinje.
MALAAA,DA NE MISLIS DA MALO PRETERUJES?AL STVARNO??TO STO TI IMAS NESTO PROTIV LOVACA,TO JE TVOJ PROBLEM I STVARNO MISLIM DA NE TREBAS DA SE MESAS U STVARI KOJE SE TEBE NE TICU!!!OZBILJNO!A DRUGO___MOLIM TE OBJASNI NAM KAKO SAMO MOZES BITI TAKO LICEMERNA-OVAMO BRANIS ZIVOTINJE LAPRDAJUCI O KOJEKAKVIM GLUPOSTIMA I O ZASTITI ZIVOTINJA,A MOLIS BOGA DA NEKO USTRELI LOVCE?!?!KAKO SAMO MOZES!!!!
STVARNO TE NE RAZUMEM.I JOS NESTO-BOGATI NAVEDI MI DVE SITUACIJE U KOJIMA SI TI URADILA BAR UPOLA ONOGA STO LOVCI RADE ZA ZIVOTINJE?NPR.KAD SI ODNELA HRANU I SO ZIVOTINJAMA PO ZIMI???PRE NEGO STO POCNES DA OPTUZUJES DRUGE,DOBRO PREISPITAJ SVOJE POSTUPKE PREMA ZIVOTINJAMA...VERUJ MI,LOVCI SU SIGURNO DOPRINELI OCUVANJU ZIVOTINJA MNOOOGOOO VISE NEGO TI,MISSY,SEDECI PRED KOMPJUTEROM I PROSIPAJUCI SVOJE"BISERE"!I ZATO,MOLIM TE,NE TURAJ NOS GDE MU ZAISTA NIJE MESTO!!!!! :D
 

Back
Top