Kad zena plati racun, ona i dalje pere sudje a ja menjam ulje u autu

Zasto ljudi stavljaju u isti kos pranje sudja i placanja racuna u kafani?

Meni je normalno da zena plati veceru isto kao i ja, ali ne bi nikad mesao poslove zbog toga koji su striktno zenski. Kao i sto nju ne bi nikad naterao raditi muske poslove.

ako pošto poto traži jednakost, neka ona menja ulje, ja ću da prostrem veš...nije problem...
 
Zasto ljudi stavljaju u isti kos pranje sudja i placanja racuna u kafani?

Meni je normalno da zena plati veceru isto kao i ja, ali ne bi nikad mesao poslove zbog toga koji su striktno zenski. Kao i sto nju ne bi nikad naterao raditi muske poslove.

ajde ne vadi se sad zbog one prethodne teme
sad bi kao da ispadnes frajer??
I DALJE TI ZENA PLACA RACUNE!
dok to ne resis tj dok ti ne pocnes da nosis pantalone
slaba vajda da ces da se izvuces kao frajer iz ovih reci (tema)
 
ajde ne vadi se sad zbog one prethodne teme
sad bi kao da ispadnes frajer??
I DALJE TI ZENA PLACA RACUNE!
dok to ne resis tj dok ti ne pocnes da nosis pantalone
slaba vajda da ces da se izvuces kao frajer iz ovih reci (tema)

A zasto ona ne bi platila racun? Sta su njeni novci zasticeni zakonom ili su ugrozena vrsta?

Ako zena ima veliku platu, sta ce joj ako nece nekad nekog sa njom pocastit. Isto sta ce meni ako vozim dan noc po celoj evropi i zaradim 1500 eura, sta ce meni ti novci ako cu samo na sebe trositi?
 
Zasto ljudi stavljaju u isti kos pranje sudja i placanja racuna u kafani?

Meni je normalno da zena plati veceru isto kao i ja, ali ne bi nikad mesao poslove zbog toga koji su striktno zenski. Kao i sto nju ne bi nikad naterao raditi muske poslove.

Ja sam imao devojku koja je zahtevala da placa pice. Sta cu joj, kad u novcaniku u svakom trenutku ima para taman koliko i liberijski deficit.
 

Back
Top