Muzika uz koju vezbate...

Hold It Against Me

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.191
Odem ti ja do teretane jedan dan,vidim imaju dobru muziku koja motivise.WoW..tera da radis vise i brze.LudiloooOoOOoOooO... z:lol: z:lol: z:lol:
Dajte neke dobre predloge pa da ih skidam sa neta posto me mrzi da idem u teretanu..Pre sam za kucno vezbanje uz usisivac i magicnu krpu :hahaha: ..Uz koje vi pesme vezbate i ime izvodjaca ako moze pa da i ja pocnem sa "ozbiljnim treninzima"..? z:lol: z:lol: z:lol:
 
kako kad i kako za šta... za steper, bajs ili slično ozbavezno nešo speedy, dakle neki turbo folk ili dens haus, šta me tad inače loži... a za ovako može bilo šta što mi je trenutno hit... mislim to dok vežbah :mrgreen:

mada što kaže muzika je bolja neka neutralna jer ovako pratiš ritam muzike i pogubiš se malo...
 
Pa sex ne ukljucujem u sport..Mozda samo onako rekreativno.. z:lol: z:lol: z:lol:


Pa kad su pustili Destination Calabria pozeleo sam da skocim na onu traku i pretrcim sesnaest kilometera odjednom... z:lol:
hah z:p

stvar je u tome sto kada vjezbam, radim to prvenstveno radi mentalnog zdravlja, oslobadjanja od stresa jelte
tako da mi ne treba jos i muzika koja ce da me stresira i/ili zezne disanje
uglavnom se sve svodi na opustanja misica vrata, jacanja onih ledjnih i istezanja i protezanja okolo z:D kitty style
 
nekomonkey-1.gif
 
Ja ovako nesto pustam:
White Stripes - Seven Nation Army
Iron Maiden - The Trooper
EKV - Krug
I nesto na drugi fazon:
Swedish House Mafia - Leave the world behind
Funkerman - Spped up
Izmedju ostalih ovo mi se skoro uvek nadje na listi :)
 
lady gaga-just dance i poker face
luciana ft.bodyrox- yeah yeah, what planet you on, come on girl
shakira-la tortura, hips don't lie, whenever wherewer
EQV ti si sav moj bol remix i krug
tiger eye
lilly allen-oh my god(extra pesmica), **** you,
mark ronson ft. Amy Winehouse Valerie baby j. remix-isto dobra pesmaja
pharell williams ft. twista give it up
N*E*R*D-everyone nose
chemical brothers- do it again, galvanaze(nisam sigurna da sam dobro napisala)
david g. delirious
benny benassi satisfaction

i moj najveci favorit
inace ne volim teretanu, imam par spravica kod kuce i vezbam:zper::butkice::butkice::butkice:
 
Poslednja izmena:

Back
Top