Mićun na čelu programskog odbora RTS

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
22:07
МИЋУНОВИЋ ПРЕДСЕДНИК ПРОГРАМСКОГ ОДБОРА РТС

БЕОГРАД – Радио-телевизија Србије саопштила је да је изабран нови Програмски одбор РТС-а чији је председник Драгољуб Мићуновић.

У саопштењу, објављеном на сајту РТС-а, наведено је да је на првој седници новог Одбора констатовано да грађанима треба омогућити да гледају што квалитетнији програм како би им се одвукла пажња од ријалити програма који не доприносе њиховој култури и образовању.

Нови председник Програмског одбора РТС-а Драгољуб Мићуновић је рекао да ће настојати да грађанима омогући квалитетан програм, као и да ће акценат бити стављен на едукативне, просветне и културне садржаје.

„Настојаћемо колико год можемо да грађанима омогућимо квалитетан програм, да видимо шта се у свету ради, какве су идеје у програмима других земаља, шта раде јавни сервиси”, рекао је Мићуновић.

За заменика председника Програмског одбора РТС-а изабран је Првослав Плавшић.

Одбор има 19 чланова, од којих 12 предлаже Републичка радиодифузна агенција, а седморо Скупштина Србије. Мандат чланова Програмског одбора траје три године и не могу бити поново именовани.


Dugo već sa RTS-ovim programom nije zadovoljan,ali evo na čelo odbora koji će planirati programsku šemu je izabran D.Mićunović.Obzirom da je Mićun veteran politike,koliko će doprineti ozbiljnosti RTS-a,ili će odmah stići optužbe o pretvaranju javnog servisa za informisanje u DS-oviziju.
 
41-odvajanje.GIF


Мићун.....Попојахач....Људи,оде све у материну....z:mrgreen:
 
Колико се сећам он је председник политичког савета ДС , зар није не допустиво да у Јавном Сервису Србије такав човек кроји уређивачку политику ? Где је ту независно новинарство?
 
Mićun je tata -mata. Za sve je taj metuzalem sposoban. dugo je u politici, promenio sve moguće opcije a sada će i preko ekrana da nam prosipa pamet. Malo ga je bilo u skupštini svih ovih godina. Krug poslušnih političara se polako zatvara i sada smo mi u obruču. Što bi rekli partizani: Drugovi, napred! Proboj obruča! Sloboda je tamo iza!
 
Колико се сећам он је председник политичког савета ДС , зар није не допустиво да у Јавном Сервису Србије такав човек кроји уређивачку политику ? Где је ту независно новинарство?

Uze DS i RTS sad je gotovo jahaci popova komanduju kakvo nezavisno novinarstvo.
 
Зар он (заједно са Весном Пешић, Шамијем итд) није зрео за старосну пензију?
То од чега такви пате се зове "генетска глад".
Никада се не може заситити и увек треба још.
Још власти, још моћи, још материјалног иметка, још...још...
 
А КО ЋЕ САД ДА ИМ ПЛАЋА ПРЕТПЛАТУ....?
САМО ЧЛАНОВИ ДСа....ТО ЈЕ ЊИХОВА ТЕЛЕВИЗИЈА....
z:lol:

Načula sam nešto, a ne znam da li je glasina, da će da povise iznos pretplate:eek:
Možda deda Mićun ima posebne prohteve, kao Oprah da je angažovana, sunce ti žarko:rtfm:
Ali, baš me briga....ja sam i dalje građanski neposlušna, pa makar da dovedu Ted Turner-a
 

Back
Top