YouTube registracija

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Imam problem sa Jutjub registracijom Channela, ne znam stvarno sta da radim, a treba mi pomoc, pre nekoliko meseci mi se jednostavno iz cista mira izgubio Channel, a lozinku sam zaboravio, jer sam uvek bio prijavljen, a i Account mi je pravio brat, a sad stvarno ne znam sta da radim, evo vec dva meseca povremeno pokusavam preko DRUGE imejl adrese da napravi novi Channel, ali ono nikako nece, ne znam zasto, stalno me upozorava kao da je mejl adresa vec koriscena, a kako moze kad je moja i kad sam je skoro napravio!!!!

Evo sta pise:

Your current email address:
There's already a Google Account associated with this email address. Please sign in; or, if you forgot your password, reset it now. [?]
e.g. myname@example.com. This will be used to sign-in to your account.



Ne znam stvarno sta ovo znaci, znam engleski, ali pomalo, tako da mi ne pomaze, uvek zastanem na nekoj reci!!

Molim za pomoc!!! z:(
 
moras da das sifru e-mail adrese inace ti napisu to..

Evo, dao sam sifru, pa mi napise nesto kao da nemam @ u tekstu!


Ako neće ni tako, onda probaj da napraviš account sa mailom koji nije googleov ( @gmail.com ).

Pa imam Gmail-ove, svi moji mejlovi su Gmail!


Pa to napravi neki bzvz ne daj sifru ni za zivu glavu sve se to posle spijunira

Ja sam probao bio i da napravim novi mejl, mozda je u tome problem rekoh, ali nnece ni to, skoro isto mi pise, neverovatno!

Ma, neka spijuniraju, nisu to otmicari z:D
 
Taj mail sa kojim pokusavas da naravis acc i channel je vec iskoristen i povezan sa postojecim nalogom na yt.
Uloguj se na mail, klikne levo gore na web pa desno gore na settings pa google acc settings i dobices listu svih usluga koje koristis. Ako u my product postoji yt klikni na to i ako ne mozes da pristupis zatrazi resetovanje sifre (ako znas koje je username) koristeci mail nalog na koji si se upravo logovao.

Ima jos jedna caka, otezano ide iz firefox-a... Mozda greska, mozda namerna zavrzlama zbog marketigna chrome.. mislim da je marketing u pitanju. Najbolje da za to koristis njihov google chorome.
 
Taj mail sa kojim pokusavas da naravis acc i channel je vec iskoristen i povezan sa postojecim nalogom na yt.
Uloguj se na mail, klikne levo gore na web pa desno gore na settings pa google acc settings i dobices listu svih usluga koje koristis. Ako u my product postoji yt klikni na to i ako ne mozes da pristupis zatrazi resetovanje sifre (ako znas koje je username) koristeci mail nalog na koji si se upravo logovao.

Ima jos jedna caka, otezano ide iz firefox-a... Mozda greska, mozda namerna zavrzlama zbog marketigna chrome.. mislim da je marketing u pitanju. Najbolje da za to koristis njihov google chorome.

Koristim Internet Explorer 7, ne Firevox, ne znam, brate, opet sam pokusao, usao sam u Google Accounts i nije imalo jutjub-a u stavkama, ne znam sta ovo znaci, da li to mozda ima veze sa IP adresom, posto sigurno i dalje postoji registrovan Account koji sam izgubio, ali ne znam lozinku, pa ne mogu uci??? z:(


Ima li mi pomoci?? :lol:
 
moras da das sifru e-mail adrese inace ti napisu to..

od kad to? :huh: ja kada sam pravio prof. tamo pre vise od god dana nije mi trazio sifru...

btw. chanal(profil) ti gase ako recimo postavis neki klip ili pesmu kojoj su zasticena autorska prava(to su strane pesme uglavnom i klipovi od velikih kompanija...sony itd za ove domace im se j.ebe) i onda ti posalju prvo upozorenje i ako ponovis o5 ugase ti chanal tamo ili ako se skupe recimo shiptari ili hrvati pa ti flaguju chanal al' to se retko desava,mom burazeru za malo da ugase prof i :evil:
 
od kad to? :huh: ja kada sam pravio prof. tamo pre vise od god dana nije mi trazio sifru...

btw. chanal(profil) ti gase ako recimo postavis neki klip ili pesmu kojoj su zasticena autorska prava(to su strane pesme uglavnom i klipovi od velikih kompanija...sony itd za ove domace im se j.ebe) i onda ti posalju prvo upozorenje i ako ponovis o5 ugase ti chanal tamo ili ako se skupe recimo shiptari ili hrvati pa ti flaguju chanal al' to se retko desava,mom burazeru za malo da ugase prof i :evil:


Ja uopste ne postavljam klipove, jos uvek, ne znam sta da radim, bas mi treba, ali i dalje "tapkam" u mestu.... z:(
 
Taj mail sa kojim pokusavas da naravis acc i channel je vec iskoristen i povezan sa postojecim nalogom na yt.
Uloguj se na mail, klikne levo gore na web pa desno gore na settings pa google acc settings i dobices listu svih usluga koje koristis. Ako u my product postoji yt klikni na to i ako ne mozes da pristupis zatrazi resetovanje sifre (ako znas koje je username) koristeci mail nalog na koji si se upravo logovao.

Ima jos jedna caka, otezano ide iz firefox-a... Mozda greska, mozda namerna zavrzlama zbog marketigna chrome.. mislim da je marketing u pitanju. Najbolje da za to koristis njihov google chorome.

читај
 

Back
Top